LMP - dodatkowe informacje

W poprzednim wpisie (http://go.art.pl/n/2010/10/mistrzostwa-polski-i-turniej-towarzyszacy) zabrakło pewnych, nie koniecznych - ale ułatwiających życie, informacji.

 

1. Dojazd na miejsce turnieju:

Z dworca PKP najprościej udać się na przystanek MPK "Dworzec Główny" (UWAGA: łatwo pomylić z przystankami "Dworzec główny - wschód" i "Dworzec główny - galeria - zachód"; takie też istnieją i są całkiem blisko), skąd, w interesującym nas kierunku - "Ruczaj", jadą 2 autobusy: 124 i 424. Autobusy te po 21 minutach dojeżdżają na przystanek "Grota Roweckiego", obok którego znajduje się hotel "Start". Jeśli nie interesuje nas ów hotel to jedziemy jeszcze 2 przystanki i po 25 minutach od rozpoczęcia podróży wysiadamy na "Rostworowskiego". Nie sposób go przeoczyć, gdyż w jego tle jest wielki, czerwony kaufland. Następnie należy iść około 50m. w stronę, w która odjechał autobus. Uliczka, którą napotkamy to Łojasiewicza i ona doprowadzi nas do odpowiedniego budynku nr 6. Dodam jeszcze, że ten czas przejazdu w godzinach szczytu to nieosiągalne ambicje MPK, więc radzę doliczyć około 10 minut.

2. Budynek nr 6:

Oto i jego plan: http://www.ii.uj.edu.pl/plan/plan.php . W czwartek pierwszą rundę zagramy wyjątkowo w sali 0073, a następnego dnia przeniesiemy się do 0083, gdzie pozostaniemy do ostatniej rundy (niestety inaczej sie nie dało). Na turniej towarzyszący mamy zarezerwowane sale: 0101, 0103, 0106. W budynku jest punkt gastronomiczny, gdzie można zjeść obiad w normalnej "studenckiej" cenie.

3. Transmisja gier:

Będzie na KGS na kontach LMP1-4 oraz na EuroGoTV.

4. Turniej towarzyszący:

Będzie super! Informacje tu: http://krakow.go.art.pl/turnieje . A ponieważ nic tam nie ma napisane o wpisowym więc rozwiążemy to tak: wpisowe będzie nieobowiązkowe, w wysokosci 5, 10 lub 15 zł (do wyboru) i w całosci przeznaczone na nagrody pieniężne. Myśle, że to uczciwy układ.