internetowa Liga Młodych Mistrzów - raport grudniowy

Witajcie!

Właśnie dobiega końca styczniowa runda iLMM więc najwyższa pora na raport... grudniowy :). W swiatecznej atmosferze po raz kolejny z rzędu zwycięzcą w grupie A okazał się Sebastian [Nilatarion] Pawlaczyk. W grupie B triumfował natomiast Kamil [fisz] Chwedyna, który po chwili przerwy powrócił do iLMM, aby walczyć z młodymi o splendor i chwałę ;). Razem z nim do grupy A dostał się Dawid [Deejay] Jurkiewicz, który stale przybiera na sile wkraczając elegancko do czołówki, nie tylko ligowych zmagań.

Administratorzy iLMM zawsze starają się uatrakcyjnić rozgrywki, ostatnio trwają nad tym intensywniejsze dyskusje. Co wg was możnaby zrobić aby zachęcić większą liczbę internetowych goistycznych wyjadaczy do startu w ilmm? Pomysły zawsze mile widziane, mogą to być komentarze może to być e-mail: ilmm@o2.pl (lepszy jednak komentarz, nie ma to jak konfrontacja idei z większą rzeszą ludzi).

Raport powstaje dzięki wsparciu Polskiego Stowarzyszenia GO (link)

W tym miesiącu komentarz z gry zawodników, którym nie udało się utrzymać w styczniu w ligowych zmaganiach. Niech się nie poddają, i powrócą do ligi z jeszcze większą siłą.