iLMM

Informacje dotyczące internetowej Ligi Młodych Mistrzów

Zapisy do Internetowej Ligi PSG

Reaktywacja ligi internetowej postępuje i w związku z tym mamy trzy wiadomości.

Po pierwsze, rozpoczynamy zapisy do październikowej ligi! Może się zapisać każdy, nie ma żadnych ograniczeń. Graczy biorących udział we wrześniowym turnieju kwalifikacyjnym również prosimy o zapisanie się, żeby mieć potwierdzenie, czy chcą uczestniczyć w rozgrywkach również za miesiąc. Gracze z pierwszej szesnastki trafią do grup A i B, a pozostali do eliminacji. Żeby się zapisać, zostawiamy wiadomość na KGSie nickowi iLigaGo.

Po drugie, PSG zgodziło się zostać sponsorem ligi! W związku z tym liga zostanie nazwana Internetową Ligą PSG, a poza tym:

Dla zwycięzców październikowych eliminacji - krówki!

Dla zwycięzcy grupy B - lekcja z silnym, polskim graczem!

Dla zwycięzcy grupy A - książka do wyboru albo lekcja z pro!

System rozgrywek w grupach jest następujący: Wygrana - 2 punkty. Przegrana - 1 punkt. Nierozegrana gra - 0 punktów. W grupie A osoba z najwyższą liczbą punktów w danym miesiącu ma prawo do nagrody. Po odebraniu nagrody liczba punktów zeruje się. W grupie B osoba na pierwszym miejscu ma prawo do nagrody. W eliminacjach obaj zwycięzcy (1 i 2 miejsce) mają prawo do nagrody.

Eliminacje będą prowadzone systemem podwójnej drabinki.

Po trzecie, ogłaszamy konkurs na logo Internetowej Ligi PSG! Każdy może wziąć udział. Prace przesyłamy na adres e-mail reaktywacja.ligi[maupao]o2.pl do 15 października. Zwycięzca konkursu w nagrodę otrzyma krówki!

Wznowienie ligi internetowej

Razem z Marcinem Majką postanowiliśmy wznowić działalność ligi internetowej. Będzie ona działała na podobnych zasadach co dawna Internetowa Liga Młodych Mistrzów, z tym że nie będzie ograniczenia wiekowego. We wrześniu na KGSie odbędzie się turniej, który wyłoni skład grup A i B. Informacja o lidze i turnieju kwalifikacyjnym pojawiła się już na facebooku na grupie polskich goistów. Do tej pory zgłosiło się 37 chętnych. Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się zgłosić, to wciąż może to zrobić, wpisując swój KGSowy nick w komentarzu pod tym postem lub pod postem na facebooku. Zapisy potrwają do dzisiaj do północy. Serdecznie zapraszamy!

Gry będą rozgrywane w Polskim Pokoju na KGSie, ustawienia czasowe: 30min + 3x30s, gry równe (pozwalamy serwerowi wylosować kolor). Gry ligowe będą rozgrywane w 8-osobowych grupach systemem każdy-z-każdym Turniej kwalifikacyjny z kolei będzie rozegrany systemem szwajcarskim. Planowane jest 6 rund. Na rozegranie każdej z nich gracze będą mieli 5 dni (pierwsza runda będzie trwać od 1 do 5 września). Podobnie jak w iLMMie na dokładny termin gry przeciwnicy będą się umawiać między sobą. W przypadku jakichkolwiek problemów z umówieniem się na grę, prosimy kontaktować się ze mną lub z Marcinem. Strona ligi już jest w przygotowaniu.

Zakończenie internetowej Ligi Młodych Mistrzów

Z dniem 31 grudnia 2011
kończy się przygoda zwana iLMM.

Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w realizacji tego projektu, osób które brały w niej udział a także sponsorom, dzięki którym Liga ta mogła dawać jeszcze więcej
Kamil Chwedyna.

PS. Jednak każdy koniec jest zarazem początkiem...  

internetowa Liga Młodych Mistrzów - raport wrześniowy

Liga iLMM powróciła do nas we wrześniu po wakacyjnej przerwie, zatem pora wznowić comiesięczne raporty.
Od września zaszły pewne zmiany w systemie eliminacji. Po pierwsze, puchary poboczne zamiast systemu pucharowego rozgrywane już są w systemie ligowym, za to z obniżonym czasem minimalny. Jest to gratka dla tych co lubią więcej pograć. Po drugie, zniesione zostały baraże pomiędzy tymi, którzy odpadli w finale eliminacji, a graczami którzy zajęli 5 i 6 miejsce w grupie B. Pomimo, że baraże nadawały pewien koloryt w eliminacjach, to często-gęsto kończyło się tym, że nie wiadomo kto powinien grać w grupie B (ze względu na nierozegrany mecz barażowy), ponadto od teraz zawodnicy w grupie B mają pełny miesiąc na rozegranie swoich gier.

Czytaj dalej

Internetowa Liga Młodych Mistrzów - raport kwietniowy

Autor: Paweł Morawiecki

Przepraszamy za pewne opóźnienie, ale ILMM wciąż żyje i ma się dobrze. Przed Wami kolejny raport ze zmagań najlepszych młodych graczy w Polsce.

Nagrodę ze kwiecień w grupie A wygrał Kamil Chwedyna, natomiast w grupie B najlepszy okazał sie Kamil Grabowski. Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ "naszych" Mistrzów w rozgrywanych ostatnio eliminacjach do Pucharu Premiera Korei. Stanisław Frejlak i Majus Misiak zagrali kilka bardzo dobrych gier, pokonując miedzy innymi Mateusza Surmę 5d.

Czytaj dalej

internetowa Liga Młodych Mistrzów - raport marcowy

Cześć!

Sensacyjne wieści! internetowa Liga Młodych Mistrzów zmienia się w internetową Ligę Młodych (duchem) Mistrzów :).
Co prawda zmian w nazwie nie ma, ale począwszy od majowych eliminacji w lidze mogą próbować sił wszyscy bez względu na wiek. Gracze w wieku 30 lat i silniejsi wiekiem, aby wystartować w lidze, muszą jedynie przyczynić się do rozwoju polskiego go poprzez zapisanie się do PSG. Admini iLMM zdecydowali się na taki krok, z kilku wzglęów, które można podsumować stwierdzeniem: W kupie siła! :)

Poza tym, nie mniej ważna informacja. iLMM zmieniło adres strony WWW.
Jako, że czas domeny ilmm.pl dobiegł końca, a domena, go.art.pl jest dobrze znana w naszym środowisku, to doszliśmy do wniosku, że skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Zatem ligę iLMM znajdziecie teraz na stronie www: ilmm.go.art.pl

Czytaj dalej

Internetowa Liga Młodych Mistrzów - raport lutowy

Autor: Paweł Morawiecki

Po miesiącu mamy dla Was kolejny raport z najprężniej działającej internetowej ligi w Polsce. Rozgrywki w lutym okazały się niebywale zacięte, różnica miedzy 1 a 6 zawodnikiem w grupie A to zaledwie 2 punkty. Na uwagę zasługuje również wysoki procent rozegranych gier. Widać, że młodym gniewnym wciąż zależy na postępach i wspólnej rywalizacji.

Czytaj dalej
Subskrybuje zawartość