internetowa Liga Młodych Mistrzów - sponsor poszukiwany

Młody zdolny Go SeigenMłody zdolny Go Seigen

Witam,

Jak część z Was zapewne wie od pół roku działa internetowa Liga Młodych Mistrzów (iLMM) http://ilmm09.wordpress.com/liga/
W lidze swoich sił może spróbować każdy młody, poniżej 30 roku życia. Rozgrywki podzielone są na dwie grupy A i B oraz comiesięczne eliminacje, którymi dzielnie zarządza Kamil Chwedyna. Wszystkie partie grane sa na serwerze KGS.

Podczas tych kilku miesięcy udało nam się rozegrać około 200 gier, strona zanotowała 23,5 tysiąca odwiedzin. W lidze gra większość młodych graczy z czołówki polskiego Go (mistrzowie i v-ce mistrzowie juniorów, mistrz i v-ce mistrzowie Polski, uczestnicy Ligi Mistrzostw Polski i wielu innych, ktorych sukcesy, mam nadzieje, wkrótce zobaczymy).

Wydaje nam się, ze jest to cenna inicjatywa. Szczególnie przy przykrej tendencji umierania polskich turniejów i graniu w internecie głównie blitzow.

Poszukujemy sponsora, który mógłby sfinansować przynajmniej jedną lekcje z pro miesięcznie dla najlepszego gracza w danym miesiącu. Nagroda byłaby przyznawana rotacyjnie tak żeby z nauk mogło skorzystać więcej niż 1-2 osoby. Koszt jednej lekcji to ok. 100 zl (zwykle można dostać zniżki jeżeli weźmie się więcej). Jeżeli ktoś ma inny pomysł na bycie sponsorem, jesteśmy otwarci na propozycje.

Ze swojej strony możemy zaoferować odpowiednie informacje (baner) na stronie (chyba, ze sponsor chciałby pozostać anonimowy) i wdzięczność :-)

Wszelki propozycje współpracy proszę o kierowanie do administratora Ligi - Kamila Chwedyny: fishman4@o2.pl

Pozdrawiam,
Pawel Morawiecki