Kolejni redaktorzy i layout

Z dużym opóźnieniem informuję o kolejnych osobach w redakcji. Wysek zapewnia wsparcie dla Bydgoszczy, natomiast salmon zamieszczać będzie informacje dotyczące Bielska-Białej oraz stowarzyszenia Meijin. Jak zwykle zachęcam do zgłaszania się do redakcji - ciągle brakuje nam rąk do pisania!

Druga rzecz to layout strony - postanowiłem uczynić go nieco bardziej wiosennym. Zachęcam do umieszczania pochwalnych komentarzy.

Komentarze

"Bielska-Białej"

Layout oczywiście bardzo ładny :)

zdecydowanie bardziej wiosenny. :)

Teraz dopiero mi się logo załadowało... Blee...
Nie, żeby ten crosscut był jakiś piękny, ale był ideowo trafiony - nawet trochę myślałem o uładnieniu jego - niestety prawie tylko myślałem...

moja pierwsza myśl: kula z Dragon Balla :)

Dobra... zrozumiałem sugestię:) (to miało być słońce, ale muszę przyznać, że mi przypominało bardziej oko Saurona) - logo wróciło.

O tak, mi też coś takiego OkoSauronowego-Dragonbolowego. :)

Dla mnie to było fajne słoneczko, w sam raz komponujące się z wiosennym layoutem. Jesteście spaczeni przez fantastykę, ot co.

A teraz jeszcze odnośnie sugestii w poście.

To wspaniały i niesamowity layout, jak wszedłem na stronę to aż mi dech zaparło z wrażenia. W tym miejscu chciałbym podziękować Twórcom goartu za olbrzymi nakład pracy jaki włożyli w stworzenie tej nowej skórki. Wasza praca została doceniona, oby tak dalej.

Pozdrawiam
M.M

Może jakiś konkurs na nowe logo? To stare takie średnie jest

@mandos dzięki, obawiam się, że po tak szczerym komentarzu jestem zmuszony zaznaczyć, że to moje dzieło...
@salmon "kto proponuje ten wykonuje":)

Zieloony brrrrrrr...

A mi kolor się podoba :)

ładny, ładnie ;) Jeszcze może jakie kwiaty wiśniowe ;) i zrobi się już zupełnie japońsko i wiosennie :)

zobaczymy co da się zrobić;)

Kwiatki to i mogą być może, ale z tą japońskością to bym nie przesadzał. ;)

Musimy zacząć traktować Go jak grę ogólnoświatową, a nie orientalną, jak szachy i brydża, w to gra cały świat i nikt się nie zastanawia skąd to pochodzi. Z Go też tak powinno być, mamy do Go takie samo prawo jak Azjaci. :)