portal

Zdjęcia 2015-2016

Cześć

Właśnie dodałem "trochę" linków do zdjęć z imprez goistycznych z roku 2015 i 2016. Jednak mam świadomość, że z wielu imprez zdjęć nie znalazłem, dlatego proszę o podawanie adresów albumów w komentarzu (ew. e-mail na marmezz@gmail.com). Mile widziane podanie nazwy, miejsca i daty wydarzenia.

Jeżeli znacie coś starszego niż 2015 czego nie ma w foto, to też proszę o namiar. 

Przypadek szczególny: http://go.art.pl/n/2015/03/wyniki-turnieju-we-wroclawiu zdjęcia niby są, ale link prowadzi nie prowadzi do konkretnego albumu a jakoś go znaleźć nie mogę, choć inne goistyczne imprezy tej fundacji wyłapałem. Proszę o pomoc. 

Raczej wyłapałem wszystkie linki, które pojawiły się na goartpl (we wpisach i komentarzach), ale wątpię bym znalazł wszystko co się pojawiło na FB Polskich Goistów... Tak, że jeżeli, ktoś lepiej umie przeszukiwać to medium, to proszę o pomoc. 

marmez

Poszukiwane zdjęcia z 2014/15 roku

Jako, że dalej nie znalazł się nikt chętny do przejęcia aktualizowania działu foto :( Próbuję się tym dalej zamować. Przed chwilą zaktualizowałem strony:

Jeżeli, ktoś może kisi dalej zdjęcia na komputerze, albo zna linki, gdzie one już są, to proszę o udostępnienie i podanie linka w komentarzu poniżej, ewentualnie e-mailem (marmezz@gmail.com). Akutalizuję rzadko, ale ani w komentarzu, ani w e-mailu linki nie zginą i do nich trafię (niaraz nawet po roku ;) ) 

Czytaj dalej

Uzupełnienie działu Foto

W tym roku trochę mało regularnie uzupełniałem linki do zdjęć. Dziś uzupełniłem wszystkie, które znalazłem w notatkach i na go.art.pl. Jednak mam wrażenie, że trochę ich mało. Tylko jedna galeria z MTW, od dwóch osób z LSG...

Proszę, jeżeli ktoś zna więcej galerii (swoich lub nie) proszę w komentarzu poniżej, albo mailem na marmezz@gmail.com mi przysłać linki.

Poniżej to co uzupełniłem w go.art.pl/foto/2012.

Czytaj dalej

Koniec drabinki lekcyjnej

Niestety, ze względu na brak czasu muszę zakończyć działanie drabinki lekcyjnej. Dziękuję, wszystkim za udział i umieszczanie lekcji. Osoby posiadające punkty mogą otrzymać nagrodę w postaci dostępu (-ów) do pokoju ligi insei - proszę o kontakt na maila portal@go.art.pl.

Gdyby ktoś miał ochotę zająć się prowadzeniem drabinki w tej lub innej formie również proszę o informację.

Stronę drabinki wyczyszczę ze zbędnych informacji, a pozostawię jedynie linki do lekcji - myślę, że dla wielu początkujących mogą okazać się przydatne.

Tabele wyników: następna generacja

Jak już niektórzy zdążyli zauważyć, od dwóch dni mamy na portalu bardzo miłe udogodnienie przy przeglądaniu wyników turniejów.

Czytaj dalej

Nowości w Foto

Poniżej kilka nowości w dziale foto.

Liga Młodych Mistrzów (30 kwietnia - 3 maja)

Turniej w Poznaniu (10-11 kwietnia)

Mistrzostwa Polski Par - Poznań (27 marca)

Jeżeli znacie więcej galerii, których nie podlinkowałem to najprościej w komentarzu wkleić, ewentualnie e-mailem.

Kolejni redaktorzy i layout

Z dużym opóźnieniem informuję o kolejnych osobach w redakcji. Wysek zapewnia wsparcie dla Bydgoszczy, natomiast salmon zamieszczać będzie informacje dotyczące Bielska-Białej oraz stowarzyszenia Meijin. Jak zwykle zachęcam do zgłaszania się do redakcji - ciągle brakuje nam rąk do pisania!

Druga rzecz to layout strony - postanowiłem uczynić go nieco bardziej wiosennym. Zachęcam do umieszczania pochwalnych komentarzy.

Subskrybuje zawartość