Drugi zjazd północnej grupy Ligi Miast

W dniach 22-23 października odbędzie się w Poznaniu drugi zjazd północnej grupy Ligi Miast. W trakcie Targów Hobby sześć klubów walczyć będzie o punkty ligowe, aby móc awansować do finałów. Po pierwszym zjeździe na prowadzeniu znajdują się Poznań oraz Łódź, które zgromadziły po 6 punktów, za nimi Szcecin i Warszawa po 3 punkty oraz Koszalin z 2 punktami. Po drugim zjeździe spodziewamy się wyłonienia wyraźnych liderów. Ponieważ klub Bydgoski nie miał możliwości dotrzeć na pierwszy zjazd, nie wszystko jeszcze będzie roztrzygnięte.

Wszyscy reprezentanci klubów będą mogli w przerwach od gier pozwiedzać targi, na których prezentowanych będzie wiele atrakcji ze świata modelarskiego, ale także inne niż Go gry. Z zapowiedzi wiadomo o stoisku Gramajdy, na którym będzie można pograć w setki planszówek oraz o turnieju w gry bitewne, który odbywać się będzie na sąsiednim stoisku.

Zapraszamy także wszystkich kibiców. Można połączyć jednego dnia aż kilka atrakcji. Po pierwsze, dopingować drużyny w trakcie gier, co na pewno pozytywnie wpłynie na ich wyniki. Po drugie, zwiedzić targi, na których prezentowanych jest wiele innych gier, zabaw i hobby. A po trzecie, jeżeli już umiesz grać to będziesz mieć okazję nauczyć grać zwiedzających. Natomiast jeżeli nie umiesz grać, a masz ochotę się nauczyć, to na naszym stoisku też będzie okazja.

Dla kibiców, którzy nie będą mieli możliwości dotarcia i podziwiania zmagań na żywo, zapewnimy transmisję wybranych gier przez internet na serwerze KGS.

Plan szczegółowy:
Sobota:
I runda: 9:00
II runda: 12:00
III runda: 15:30 lub 16:00
Niedziela:
IV runda: 10:00
V runda: 15:00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3, wejście od strony Mostu Dworcowego, 3 min pieszo z dworca
Czas gry: 1h + 30s byo-yomi

W sobotę planujemy zjeść obiad w trakcie targów - zamówiony na wynos z pizzeri lub restauracji. Sobotni wieczór spędzimy na mieści lub w poznańskim klubie go, grając w Go (a jakże), planszówki lub piłkarzyki.

Serdecznie zapraszamy!