Cykl Czarnego Kamienia

zdjęcie

Zapraszam wszystkich na wznowiony po dłuższej przerwie Cykl Czarnego Kamienia.

Zmieniła się nieco ekipa organizacyjna, zmieniły się także zasady rozgrywania Cyklu.

Cykl składać się będzie z 10 turniejów na terenie Śląska i okolic. Miastami, w których będą odbywać się turnieje są: Katowice, Gliwice, Andrychów, Radzionków, Mikołów, Bielsko-Biała, a także gościnnie Kraków. Oprócz samych turniejów przewidziane są również atrakcje dla chcących rozpocząć przygodę z go: wykłady, a także warsztaty i turnieje atarigo. Silniejsi gracze także skorzystają za pośrednictwem wykładów.

Naprawdę warto. Zaczynamy już pod koniec września!

Zanim powstanie strona (admin wypoczywa na LSG ;) ) zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę na facebooku. Tam znajduje się proponowany regulamin. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub chcielibyście w jakiś sposób pomóc to piszcie śmiało (najlepiej mailowo: szabla405@gmail.com).

Komentarze

Linki nie działają, jest już ustalony termin i miejsce pierwszego turnieju oraz czy będzie to turniej jedno czy dwudniowy?

Linki naprawione. Co do szczegółów najbliższego turnieju to zostaną one podane w przeciągu kilku najbliższych dni.

Ciekawe logo. Wydaje się, że nowi organizatorzy chcieliby, żeby gra na "czarnym kamieniu" przypominała delikatnością grę rugby :)

Po prostu robią sobie jaja.

Mi się podoba - odchodzi o schematów.. A takie uszczypliwości można zachować dla siebie...

Proponuje aby zrobic nowe logo. To jest brzydkie. Wygląda jakby ktoś odwalił robotę aby szybciej, bez pomysłu bez zastanowienia.

Drogi Lukaszu prosze o sprostowanie: proponujesz zrobic nowe logo, czy proponujesz, zeby to ktos inny zrobil logo? Jesli to drugie to moze zechcesz nam zasponsorowac grafika? Logo jest dobre i nie trzeba bylo za nie placic.

Logo jest ok. Nie miałem żadnych "uszczypliwych" intencji. Trochę dystansu anonimie2. A jeśli chodzi o "odchodzenie od schematów" - z tym akurat bym polemizował.

Oprócz Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Śląskiego udało nam się nawiązać współpracę z insilesia.pl jako patron medialny.