Poszukiwani twórcy strony www na EGC 2013 w Gdyni.

Poszukujemy osoby lub zespołu (max trzyosobowego), który podejmie się pracy nad stroną EGC 2013 w Gdyni. Prosimy się zapoznać z poniższym zarysem:
Elementy Systemu Informatycznego EGC 2013
  1. Strona WWW (z obsługą wielu języków), wraz z jej szatą graficzną i panelem administracyjnym.
  2. System rejestracji online połączony z zewnętrznymi (wskazanymi przez PSG systemami płatności oraz rezerwacji noclegów)
  3. Kompleksowy system obsługi uczestników (płatności, rezerwacje, faktury, rejestracja na eventy i turnieje). System będzie stworzony dla pracowników Kongresu.
  4. System eksportu wyników turniejowych i ich prezentacji na stronie
  5. System prezentacji na stronie: galerii zdjęć, filmów i zapisów partii

Całość oczywiście wymaga stworzenia bazy danych, której detale zostaną omówione z zainteresowanymi osobami. Technologie produkcji, które twórcy mieliby wykorzystać nie są narzucone, jednakże zależy nam na używaniu powszechnych i sprawdzonych narzędzi, dostępnych w ramach serwera go.art.pl.

Terminarz:
  • Do 15 czerwca 2011: strona kongresu wraz z panelem administracyjnym do wprowadzania informacji
  • Do 1 lipca 2011: ukończona szata graficzna strony kongresu
  • Do 1 września 2011: system rejestracji online
  • Do 1 grudnia 2011: zakończenie prac nad wszystkimi punktami poza 3
  • Do 1 czerwca 2012: zakończenie prac nad całym systemem
Jak widzicie jest to tylko szkic, z osobami, które podejmą się pracy nad systemem będziemy rozmawiać osobiście i wspólnie ustalać detale. Następnie zostanie spisana stosowna umowa. Praca ta oczywiście zostanie wynagrodzona zarówno pokryciem kosztów pobytu na kongresie jak i wynegocjowanym wynagrodzeniem.Prosimy osoby zainteresowane o kontakt jak i o ewentualne pytania. Nie jest możliwe wykonanie tylko części prac. Całość musi zostać wykonana przez jeden zespół.

Kontakt:benerit@gmail.com, blazej.madejski@go.art.pl

Komentarze

Czy to jest zlecenie płatne?

"Praca ta oczywiście zostanie wynagrodzona zarówno pokryciem kosztów pobytu na kongresie jak i wynegocjowanym wynagrodzeniem" - najwyraźniej tak.

Niedyskretna kwestia - chcecie do lipca mieć szatę graficzną kongresu, a nadal nie ma ogłoszonego konkursu na logo PSG? Żeby się nie okazało, iż nowe logo kolorystycznie ma się nieco w poprzek do szaty graficznej kongresu.

@johnkelly: to jest strona kongresu, logo PSG pewnie nie zaburzy szaty graficznej strony. Wyluzuj.

czy przy ograniczeniu zespołu do 3ech osób jest możliwość zatrudnienia na własny rachunek np. grafika?

Myślę, że tak. Chodzi chyba o to, że to zadanie nie jest bardzo duże i spokojnie 2-3 programistów się z tym wyrobić w krótkim czasie. Grafik jest mile widziany :)

Czy grafik będzie Waszym podwykonawcą to już Wasz problem, gdyż to Wy będziecie odpowiadać za terminy. Liczyłem, że dwóch programistów + grafik w zupełności wystarczy do zadania (zresztą im mniej osób tym więcej na głowę). Zależy nam aby stronę wykonali goiści, gdyż jednym z uzgodnień umowy ma być nadzór i ewentualne poprawki systemu na kongresie (a to zawsze jest konieczne). Dlatego też częścią wynagrodzenia będzie darmowy kongres. Jeśli ktoś jest chętny lub ma pytania niech wyśle mi i Błażejowi maila.

do kiedy trzeba się zgłosić i kiedy będzie wiadomo kto został wybrany?

Wybrany, na pewno w maju (kiedy zależy od indywidualnych rozmów), kandydatury najlepiej jeszcze w kwietniu zgłosić.

Pozostało 5 dni na wysłanie mam swojego zgłoszenia...

Czy juz wybrany zostal jakis wykonawca/wykonawcy?

Zaluje, ze teraz dopiero zauwazylem to ogloszenie, chetnie bym sie zglosil. Mam duze doswiadczenie w tworzeniu serwisow WWW (PHP, MySQL, nie miejsce tu, by sie chwalic czyms), nie jestem natomiast grafikiem - moze ktos bylby chetny do stworzenia ze mna zespolu?

Wszystko jest ściśle tajne, albo kongres odwołano. :)