Eliminacje Ligi Młodych Mistrzów

Cześć!

Zapraszam wszystkich na kolejny turniej, który odbędzie się w Łodzi. Właściwie zapraszam na dwa turnieje. Głównym powodem zamieszania tym razem będą eliminacje do Ligi Młodych Mistrzów.

Jak pewnie wiecie, finał ligi odbędzie się w długi weekend majowy, a więc nadszedł najwyższy czas na to, by poznać komplet uczestników. Kto tym razem dostanie szansę zagrania w tych prestiżowych zawodach? Może po raz kolejny jeden z nas, graczy kyu, przebije się do czołówki młodych polskich goistów? Wszystko wyjaśni się podczas weekendu 9-10 kwietnia!

Poza turniejem eliminacyjnym, jak co roku przygotowujemy również turniej towarzyszący dla wszystkich, którym data urodzenia nie pozwala zagrać w LMM. Szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie naszego klubu. Przyjeżdżajcie zwyciężać!

Do zobaczenia mam nadzieję! :)

Komentarze

Gdzie som zapisy!

Fighto!

Szczegółów nima...

Data i miejsce (na 99% Łódzki Dom Kultury) są, eliminacje na pewno będą w jednej grupe MacMahonem, 5 rund, pewno z godzina na grę.
Poza tym tyle czasu do turnieju, że szczegóły na pewno się pojawią. :)

Nie chcę być upierdliwy, ale zostało TYLKO trzy tygodnie, a w moim przypadku jest to perspektywa w jakiej muszę sobie planować czas dlatego pytam o towarzyszący.

@johnkelly: Również, nie chcę być upierdliwy, ale pytanie (dalej nie do końca konkretne) zadałeś dopiero teraz. Sądzę, że na konkretne pytania organizatorzy chętnie odpowiedzą, gdy się im je zada.

Marmez, z łaski swojej czytaj. W zajawce padło "Szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie naszego klubu.". Szczegółów na www brak. Jak dokładnie, twoim zdaniem, powinienem sformułować pytanie, by dostać szczegóły na przedmiotowy temat? No zastanówmy się czego do szczęścia może potrzebować goista w temacie dotyczącym dwóch turniejów? Szczegółów na temat pogody? A może stężenia CO2 i pyłów?

Przede wszystkim trzeba się zastanowić jakich informacji potrzebujesz, ja nie wiem jakich, ale mogę podać przykłady pytań. Np. takie: "Czy już wiadomo, jaka będzie pogoda na turnieju towarzyszącym?" albo "Czy już wiadomo, w jakich godzinach będzie rozgrywany turniej tow. i jakim systemem?", można też spytać "Kiedy będą znane szczegóły dot. turnieju tow.? Pytam ponieważ muszę zacząć sobie planować czas.", można też hurtowo;
"Ponieważ muszę już teraz zaplanować sobie czas, chciał bym znać następujące szczegóły: o której kończy się rejestracja, jaki jest koszt noclegu, o której jest przewidziane zakończenie turnieju, itd."

Przykładowe pytania nie powinny nikogo urażać, nie wymagają łaski z żadnej strony i (czego jestem osobiście pewny) spowodują najszybsze uzyskanie pożądanych informacji, niż w przypadku pytań niekonkretnych, niewyjaśnionych aluzji, czy zbędnych epitetów.

Na koniec przepraszam (szczególnie Ciebie johnkelly) za ten komentarz i za dwa poprzednie, w pierwszym chciałem pomóc, w drugim byłem w złym nastroju, w tym niewiele mi się polepszyło. Na szczęście więcej ich nie będzie.

Drodzy organizatorzy:), kiedy będzie dosępna rejestracja oraz podane informacje o noclegu? Już się nie mogę doczekać, odkąd przyjechałem na EMP:)

Rejestracja oraz reszta niezbędnych informacji już na naszej stronie klubowej jest: http://lodz.go.art.pl

Nocleg w LDK-u będzie darmowy, tak?

@Kolorek
Tak.