Startuje Pandanet-IGS European Team Championships

21 listopada o 21:00 (GMT+1) gramy pierwszy mecz w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna z UK. Wszystkie potrzebne informacje i szczegóły są dostępne na stronie http://pandanet-igs.com/communities/euroteamchamps.

Czekamy na informacje o składzie naszej ekipy.
Uwaga: Gry są rozgrywane na IGS w pokoju EuropeanTeamChamp, warto zarejestrować się wcześniej aby móc śledzić przebieg rozgrywek.

Informacje

Na stronie znajduje się FAQ z opisem jak się zarejestrować, ściągnąć i odpalić klienta GoPanda.

Komentarze

Czesc,

Dla ludzi, którzy w szkole zamiast angielskiego mieli mandżursk,i albo nie chce im się otwierać linków lub np. przestał im działac internet zaraz po odpaleniu tej strony streszczę jak to wszystko będzie się odbywało. Oprócz tego co napisal Stefan... W każdej rundzie gra 4 graczy, czas na gre to 1 godzina i 10 minut na 25 ruchow kanadyjskiego byo yomi. W polskiej reprezentacji jest 10 osob, są to:
- Leszek Sołdan, kapitan druzyny
-Mateusz Surma
-Kamil Chwedyna
-Koichiro Habu
-Marek Kaminski
-Pawel Celejewski
-Michał Parkoła
-Arkadiusz Kindziuk
-Cezary Czernecki
-Sebastian Pawlaczyk

Pierwszą runde gramy z UK, a reprezentowac nas beda:
Kamil 1 deska, 2 deska-Koichiro, 3 deska- Marek, 4ta Michał. Rezerwowymi będą kolejno Arek, Cezary i Sebastian.

Zauwazyliscie pewnie, że w druzynie jest tyle osób co w teamie pana Stalone w filmie The Expendables- a to przeciez mala armia. W celu uniknięcia szeroko pojętego zła, reprezentantów na 4 deski będziemy wyłaniać w sposób następujący:
Leszek, jako kapitan druzyny ma zawsze prawo do grania, reszta(9osob) gra w drabince i pierwsze 3 miejsca z drabinki automagicznie maja prawo do zagrania w danej rundzie. Gramy 2 gry co runde, ok starczy już się napisałem, więcej info na stronie fisza, ktory zgodzil sie administrować tą drabinką http://pgtc.wordpress.com/drabinka/ Jako, że mieliśmy mało czasu nie zdązyliśmy wprowadzić drabinki przed runda 1, więc machina startuje po rundzie 1.

Pozdrawiam, Nickless

A jak komuś się spodobała ilość informacji zawarta w tym komentarzu, może to sobie ładnie przeredagowac i wrzucić w newsy.

Bo jak sie nie spodobała, to nie może - to ważne.

Ja bym wrzucił, nawet mam takie uprawnienia :) ale nie będę edytował notki autorowi bez jego zgody. Dodam tylko, że I runda odbędzie się 21 listopada w niedziele, a nie tak jak podano w notce.

Najmocniej przepraszam za pomyłkę, mecz faktycznie odbywa się 21 listopada!

Gry z meczu pierwszego: http://baduk.pl/games/tagged_with/egtc ;) jeszcze jedną trzeba wrzucić, ale ja nie wiem gdzie ona się skończyła i jak naprawdę wyglądała ;P