iLMM - Aktualności

Runda styczniowa powoli dobiega końca. Na podsumowanie miesiąca jeszcze przyjdzie czas, a tymczasem garść informacji i ciekawostek.

Po pierwsze, sponsorzy. Dzięki nim możemy rozwijać swoją działalność i nagradzać naszych małych i dużych wojowników:). W tym miesiącu dołączyło 4 sponsorów, dwóch z nich wsparło finansowo iLMM, a dwóch kolejnych tj Marek 'Marek' Kamiński i Tomasz 'Nexo' Ślązok przygotują pakiet indywidualnych lekcji dla zwycięzców pucharów pocieszenia z gigantycznym, bo prawie 60% upustem. Dziękujemy serdecznie!
Jeśli chciałbyś w jakikolwiek sposób wspomóc iLMM, lub chciałbyś poczytać o naszych ambicjach i ile jeszcze brakuje do ich zrealizowania, na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje:
http://ilmm09.wordpress.com/sponsorzy/

Po drugie, do 1-go lutego trwają zapisy do lutowych eliminacji. Zapraszamy wszystkich graczy, poniżej 30-go roku życia do wzięcia w nich udziału. Nie ma znaczenia jaki masz ranking, warto spróbować zmierzyć się w poważnej grze, sprawdzić swoje siły z rankingowo silniejszym, raz że można wiele się nauczyć, a dwa, można wywalczyć krówki, pakiet lekcji, lub po prostu dostać się do ligi. Więcej na stronach:
http://ilmm09.wordpress.com/eliminacje/ i http://ilmm09.wordpress.com/eliminacje/zapisy/

Trzecia sprawa, pierwsza nagroda w postaci gry z profesjonalistą wraz z komentarzem została już rozdysponowana. Marcin 'higaki94' Majka spróbował swoich sił z chińskim zawodowcem Li 'Lyonweiqi' Angiem. Więcej szczegółow na stronie: http://ilmm09.wordpress.com/2010/01/16/mini-info-3/

Zapraszamy do udziału w iLMM !