Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów w Go 2023/24

Zapraszam wszystkich juniorów do dołączenia do naszej drużyny na Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów w Go 2023/24. Mistrzostwa odbywają się już dziesiąty raz. Polska wystawiła swoją drużynę w pięciu edycjach. Z pewnością jesteśmy w stanie wystawić drużynę, która może zawalczyć. Być może do walki o pierwsze miejsce trzeba jeszcze trochę potrenować, ale rośnie nam w siłę nowe pokolenie goistów, które powoli po to i inne trofea zaczyna wyciągać rękę... Kapitanem naszej drużyny w bieżącej edycji Mistrzostw będzie Wojciech Szychowiak. Wszelkie pytania, uwagi, sugestie proszę kierować bezpośrednio do niego.

 

Patronat dydaktyczny

Na nasze zmagania czujnym okiem rzuci nasz niezawodny Profesjonalista - Siasio. Będzie komentował co ciekawsze gry i wspierał cenną radą i życzliwym słowem rozwój naszych uczestników.

 

Kategorie wiekowe

  • U12 - urodzony 01 stycznia 2012 lub później
  • U16 - urodzony 01 stycznia 2008 do 31 grudnia 2011
  • U20 - urodzony 01 stycznia 2004 do 01 grudnia 2007

 

Oficjalne informacje organizatora

 

Do zobaczenia!