Letnia Szkoła Go 2015

W najbliższe wakacje kolejna edycja Letniej Szkoły Go. Miejsca gdzie w oddaleniu od zgiełku miasta, w otoczeniu leśnym i poblizu jeziora można poćwiczyć i pograć w Go. Dodatkowo także wiele atrakcji pozagoistycznych.

  • W tym roku LSG odbędzie się w dniach 13-26.07.2015r. Lokalizacja jak zawsze: Przystanek Alaska. Więcej informacji na stronie: http://lsg.go.art.pl/
  • Do 15 kwietnia osoby, które zarejestrują i opłacą uczestnictwo w LSG otrzymają 10% zniżki. Jest to dobra okazja do zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych.
  • Głównym nauczycielem na LSG będzie Mateusz Surma 1 pro. Będzie to wyśmienita okazja do pogratulowania Mateuszowi jego ostatnich sukcesów i zmierzenia się na kilku handi z jednym z najsilniejszych graczy w Europie.
  • Wszelkie zniżki na LSG obowiązują tylko zarejestrowanych graczy, tak więc zachęcam do rejestracji i nie zwlekania na ostatnią chwilę. Nawet jeśli w kwietniu nie wiecie czy pojedziecie - wciąż możecie załapać się na 5% zniżkę za rejestrację do 15. maja.
  • Jak co roku promujemy uczestnictwo nowych graczy na LSG. Kontynuujemy naszą politykę dodatkowego rabatu dla osób przyjeżdżających pierwszy raz. Obowiązuje on nawet w przypadku przyjazdu na klika dni - w praktyce oznacza to, że nowy gracz może za darmochę spędzić kilka dni na LSG.

zapraszam do planowania wakacji i rejestracji
Paweł "Benerit" Noga