Turniej Go z nagrodami - Poznań 27-28 października

Informowaliśmy już o turnieju w Poznaniu na Targach Hobby w dniach 27-28 października 2012 r. Czas podać trochę więcej szczegółów oraz potwierdzić parę plotek.

Turniej sponsoruje firma Cognifide. Zachęcamy do odwiedzenia jej profilu na Facebooku. Znajdziecie tam m.in. informacje o wewnętrznej Lidze Go, która trwa od dwóch miesięcy.

Nagrody za pierwsze trzy miejsca w turnieju to:

  1. Tablet Asus Tranformer TF300T
  2. Kindle Touch
  3. Kindle Touch

W turnieju będzie mogło zagrać 32 graczy - kto pierwszy, ten lepszy! Rejestracja obowiązkowa. Ograniczenie to jest spowodowane wielkością naszego stoiska oraz wejściówkami, które mamy zapewnione dla wszystkich uczestników.

Zdecydowaliśmy się także na przedłużenie turnieju do 5 rund. Start punktualnie o 10:00.

Wpisowe wynosi 20zł dla zarejestrowanych przed 22 października 2012r. W ostatnim tygodniu - 30zł.

Chętnie pomożemy poszukać noclegu w Poznaniu. Również kawałek podłogi czy materaca w ciepłym i suchym domu goisty na pewno się znajdzie.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej www.honte.pl

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! 

Wielkopolski Ośrodek Go "Honte"

Komentarze

Fiu, fiu, nagrody więcej niż zacne, aż oczy przetarłem ze zdumienia, gratuluję organizatorom...

Wow!
Naprawdę szacun

Usłyszałem: "turniej w poznaniu" i mówie sobie: "łeee nie jade, mam ciężkie studia na głowie". Za parę dni patrzę na nagrody oraz liczbę graczy (co najważniejsze, dużo mocnych danów) i zmieniam zdanie :D

Pozostał niecały tydzień do turnieju i zwolniło się jedno miejsce - ostatnia okazja żeby zapisać się i powalczyć o nagrody :D
Zapraszam także do zapisów na listę rezerwową, zawsze jest możliwość że ktoś jeszcze nie dojedzie. Dla pierwszych dwóch rezerwowych też mamy wejściówki na targi - zarówno Hobby jak i Poznań Game Arena.

Dodać wypada, że nasza obecność na targach jest możliwa dzięki wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Go.

Targi już jutro, gorąco zachęcam żeby odwiedzić, zarówno targi Hobby jak i PGA. Ciągle mamy dwie wejściówki jakby ktoś jednak zdecydował zapisać się na listę rezerwową :) Można też wpaść pouczyć grać w Go zwiedzających.
Na zachętę przypominam zdjęcia z poprzednich edycji:
PGA 2007 - nasze pierwsze PGA.
PGA 2008 - w tym roku mieliśmy stoisko blisko gier komputerowych, w dodatku na drodze wejście<->komputery i tłumy graczy oblegały stoisko, żeby poznać nową dla siebie grę.
PGA 2009 - chyba największe PGA dotychczas, mimo że byliśmy w innej hali niż gry komputerowe, stoisko przez cały czas było pełne, często brakowało dziewiątek, żeby ludzie mogli zagrać.
I niestety widzę, że brakuje nam wrzuconych zdjęć z Hobby :( Są zdjęcia od Kamyka z zeszłego roku i ligi miast. Hobby dotychczas były znacznie spokojniejsze od PGA, w tym roku są wspólnie, także zobaczymy jak będzie :D

Zwolniło się jedno miejsce w turnieju, kto pierwszy ten lepszy ;)

To był świetny i niezapomniany turniej. Dziękuję organizatorom! :)

A czy wiecie co jest najważniejsze jesienią? Łyżka! Bo je się nią!
Ho ho ho...

A dlaczego czajnik i woda pasują do siebie? Bo tworzą dobrą parę.
He he he...

Wyniki będą wieczorem, bo chwilowo ugrzęzły na laptopie do którego nie ma dostępu ;(

dla niecierpliwych podaję miejsca 1-3: 1. K. Habu, 2. M. Majka, 3. K. Chwedyna

Z powodu konieczności przygotowania poprawki do opengothy przy liczeniu SOS-2, pełne wyniki dopiero jutro :( Przepraszam.

No i "już" są :) wyniki.