Turniej w Łodzi - zapowiedź

Witajcie!

W Łodzi szykujemy dla Was kolejną imprezę. Tym razem będzie to jednodniowy turniej handicapowy i towarzyski - gry nie będą liczone do grabolki ani rankingu EGF. Turniej ma być nastawiony na słabszych graczy i przy jego okazji chcemy Wam dać szansę pograć jak równy z równym z bardziej zaawansowanymi goistami.

Turniej będzie imprezą czterorundową i odbędzie się 13 lutego. Dla tych, którym uda się zasłużyć w turnieju, przewidujemy nagrody książkowe, a ja obiecuję, że wyślę osobiście maila do szanownej Komisji Rankingowej z prośbą o awans dla każdego z Was kto uzyska dobry wynik ;).

Zatem przyjeżdżajcie! Z pewnością będzie można zagrać kilka ciekawych gier, a dla chętnych wieczorem po turnieju zorganizujemy wyjście do łódzkich klubów.

Zachęcam jednocześnie silnych graczy do wzięcia udziału w tej imprezie. Nie ryzykujecie uzbieranego z trudem EGF'u. Przyjedźcie dla zabawy i przyjemności pogrania w miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

kiedy bedzie znana godzina i ewentualnie mapa dojazdu ??

W ciągu tygodnia. Chociaż najprawdopodobniej rejestrację zaczniemy o godzinie 9:00, pierwsza runda o godzinie 10:00. Co do mapki to raczej jest niepotrzebna. Turniej odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury na przeciwko dworca Fabrycznego.

A czemu nie do grabolki? Co złego jeśli się policzą?

polaczenie pkp mam iscie genialne... chyba mnie jednak nie bedzie :>

@Skat: ŁDK jest też zaznaczony na mapie (główne menu)
@zefciu: złe będzie to dla silniejszych kyu i danowców najprawdopodobniej:) i mając to na uwadze mogą po prostu zrezygnować z udziału w tym turnieju
@org: czy przewidziane są noclegi na pt/sob i sob/ndz?

Wstępnie ustalaliśmy że noclegi będą u goistów, w ŁDKu nie. Jednak podałem pomysł mandosowi żeby w ŁDKu też załatwić noclegi. Omówimy to w najbliższym czasie i podamy do informacji publicznej razem z innymi szczegółami.

Bede

Warszawa stanie na wezwanie.

A tak z ciekawosci: kiedy zamykaja Fabryczna? :)

@Błażej: Fajnie. A weźmiecie ze sobą zegary? ;)
@Azael: Tego nie wie nikt :P A tak poważnie... gdyby się okazało że zrobią to przed turniejem, z pewnością będziemy o tym informować i podamy szczegółowe mapkę i opis dojazdu ze stacji Łódź - Widzew.

wpisowe jakieś ?

a z kaliskiej jak dotrzec ??

Tramwajem nr. 12.