Turniej Warszawski 2-3.07

Zgodnie z zapowiedziami, tegoroczny Turniej Warszawski odbędzie się na początku lipca (2-3.07). Wyjątkowo jednak spotkamy się na Wydziale Fizyki Wydziału Warszawskiego (MIM UW w remoncie).

Dzięki staraniom Irka Węgla, otrzymaliśmy dodatkowe nagrody w postaci voucherów (wartych 50 EUR każdy) do wykorzystania w internetowej szkole Guo Juan.

Niższe wpisowe do 20.06 http://warsaw.go.art.pl/2016/

Komentarze

ale kasiora do wygrania, to zwyciezca stawia kolejke!:)))

Przelamiemy tym razem rowniez tradycje walnego, ktore ze wzgledu na opozniony termin ogloszenia turnieju postanowilismy przesunac na sierpien, kiedy to odbeda sie MP.

To w końcu 5 czy 6 rundowy ten turniej;p składka PSG powinna być chyba opłacona za rok 2016 a nie 2015? Akurat w tym roku chciałem sobie pójść zobaczyć jak wygląda walne zgromadzenie to mi termin zmienili....;)

Bedzie 5 rund o ile mi wiadomo.
Skladka PSG powinna byc oplacona za rok poprzedni - na oplacenie biezacej jest czas do konca roku :)

Przewidywany termin walnego bedzie w czasie MP - bedzie wiec mozna przy okazji kibicowania/uczestniczenia zobaczyc jak to wyglada :)

Co o składki - opłacam składkę w tym roku, więc korzystać z przywilejów członkostwa mogę dopiero od przyszłego roku. Nie ma co - logika w tym jest.

Pytam się zatem co w roku 2016 daje mi opłacona składka za rok 2016? (Pomijając coraz rzadsze wykłady Mateusza na kgs) Bo jeśli mam planować rok na przód, że będę brał udział w jakimś turnieju, to szczerze mówiąc gardzę takim stowarzyszeniem. Chyba, że jestem w błędzie, to proszę mnie z niego wyprowadzić.

Terminarz wykładów z Mateuszem jest zależny od jego harmonogramu turniejowego oraz aktywności w szkole. Weź pod uwagę, że aby zrobić dla nas wykład o 17 lub o 18 Mateusz musi zacząć po północy w Chinach. Często jest po całym dniu nauki. Jeśli będzie taka możliwość, wykłady będą odbywać się częściej.

Co do składki członkowskiej i benefitów dla osób zrzeszonych to w jej ramach zapewniamy:

- dofinansowywanie Turniejów Mistrzowskich i lokalnych,
- dofinansowywania wyjazdów graczy na turnieje międzynarodowe (corocznie kilka tysięcy złotych),
- utrzymanie domen go.art, możliwość zakładania przez graczy skrzynek pocztowych,
- utrzymanie i rozwój biblioteki goistycznej,
- zakupy sprzętu,
- nagrody w internetowej lidze PSG,
- budżet członkowski (możliwość zgłoszenia własnych inicjatyw promujących go i otrzymania dofinansowania na ich realizację),
- zniżka na LSG,
- realizacja i dystrybucja materiałów promocyjnych do klubów w całej Polsce (plakaty, ulotki),

Ponadto zapewniamy wkład niefinansowy w postaci aktywności społecznej (podaję działania z 2016):
- bieżący kontakt mailowy z klubami,
- administrowaniem FB stowarzyszenia,
- opracowanie projektów graficznych ulotek i plakatów,
- działalność PR (aranżacja wywiadów i wystąpień w mediach, udział),
- działalność edukacyjna (prowadzenie warsztatów, pokazów i nauki gry w go na eventach - w tym roku byliśmy obecni na kilkunastu imprezach oraz uczestniczyliśmy w akcjach typu Zima w Mieście)
- bieżące administrowanie listą członków oraz sprawami formalnymi stowarzyszenia (pisma, rozliczenia, raporty, składki EGF),
- realizacja newslettera,
- przygotowania do aktualizacji portalu go.art.pl - konsultacje oraz tworzenie makiety strony, pisanie tekstów,
- bieżące wrzucanie newsów na go.art.pl
- przygotowanie zbiórki crowdfundingowej do wydania książki Mateusza (współpraca z osobami w sprawie składu, korekty, opracowanie projektu graficznego okładki, stworzenie tekstów do zbiórki, zebranie nagród do zbiórki, realizacja filmiku promującego, bieżąca współpraca z Mateuszem) - zbiórka ruszy jeszcze w tym miesiącu,
- opracowanie plansz 9x9 wraz z zasadami i ich wydruk na tekturze (zestawy dla początkujących - czekają na rozsyłkę do klubów),
- opracowanie projektu roll-up i jego realizacja,
- przekazywanie graczom informacji z EGF oraz o turniejach międzynarodowych,
- współpraca z Centrum Sportów Umysłowych oraz sponsorami (m.in. Polsko-Chińskie Towarzystwo Gospodarczo-Kulturalne oraz Google)
- organizacja turnieju Mistrzostw Polski oraz eliminacji Mistrzostw Polski oraz eliminacji Ligii Młodych Mistrzów,

Jeśli wyniknął kłopot z formułą zniżek na warszawski - warto to przedyskutować, w każdej chwili możemy to zmienić na bardziej dogodne warunki dla graczy zgodnie z tym co zaproponujecie. Byłoby mi jednak miło gdyby rozmowa toczyła się w bardziej przyjaznym klimacie.

To ja bym tylko prosił o rozwinięcie "zniżka na LSG", gdyż w cenniku LSG znajduje się kilka informacji o zniżkach, lecz ja nie widzę zniżki dla członków PSG.

Rzeczywiście na stronie nie ma - dogadam z organizatorami i dam znać jak wyglądają szczegóły.

ojeja: oplacona skladka za dany rok gwarantuje przywileje czlonkostwa rowniez w tym danym roku - zdawaloby sie ze to oczywiste. Adnotacja ze znizki obowiazuja dla skladek oplaconych rok wczesniej tyczyla sie sytuacji kiedy ktos wczesniej byl czlonkiem i zalega ze skladkami - wtedy wystarczy ze oplaci za rok poprzedni. Na oplacenie skladki za dany rok jest biezacy rok kalendarzowy - co znaczy, ze jesli byles czlonkiem przed 2016 i masz oplacone skladki za max 2015, mozesz korzystac z czlonkostwa rowniez w 2016 a na oplacenie skladki za 2016 masz caly rok (zgodnie z regulaminem pol roku, ale niewielu czlonkow traktuje ten wymog doslownie, wiec dla uproszczenia dajemy caly rok na zaplacenie skladki). Owszem, literalne rozumienie zapisu o znikach insunuuje ow warunek ze aby miec znizke trzeba oplacic rok poprzedni, ale poniewaz to nie mialoby sensu, mozna zalozyc ze z kontekstu wynika zamierzona intencja. Co ciekawe nikt w przeszlosci sie nie pokusil o tak doslowne potraktowanie tego zapisu, tak wiec nie zwrocilismy na to wczesniej uwagi. Dla formalnosci nalezy zatem dodac 2015 i/lub 2016 - zeby wykluczyc wszelkie dalsze dywagacje.

diana: ja na przykład myślałem, że to jest po prostu błąd typu kopiuj/wklej i że chodzi o 2016, a składka za 2015 tak naprawdę się nie liczy :)

heh :) pierwotna intencja byla taka, ze jak ktos zalega ze skladkami dluzej niz rok, to nie moze liczyc na zniki. poprawilam info, mam nadzieje ze teraz juz nie bedzie watpliwosci :) postaramy sie byc bardziej czujni na takie rzeczy w przyszlosci.

Też tak właśnie myślałem. A przy okazji: nigdzie nie ma informacji, w jaki sposób należy opłacić wpisowe. Albo też ja nie potrafię jej znaleźć.

zapewne tak jak zwykle czyli na miejscu. Ile wynosi znizka dla czlonkow PSG? w opisie jest ze 20zł a przy rejestracji wyskakuje że 10zł?:P Wiem wiem, czepiam się:)

Wpisowe na turniejach zwykle (chyba ze to EGC czy cos w tym stylu) placi sie na miejscu.
Kac - juz poprawione, dzieki za zwrocenie uwagi!

Dzięki uprzejmości Marka, możecie skorzystać z bezpłatnych noclegów - prosimy tylko o wypełnienie formularza: http://goo.gl/forms/wq01UstHPe0v4AN53

wow, już 36 osób się zapisało. Dawno tyle ludzi na turnieju w Polsce nie widziałem:P

ojeja - tu jest nowa strona LSG z informacją o zniżce: http://lsg.go.art.pl/cennik.html

Przydałoby się opublikować wyniki. Maks, zjadło Wam tabelkę? ;-)

Jak co roku.

Czepiacie się, przecież wrzucenie tabelki z wynikami nie jest takie proste. Trzeba wstać z łóżka, zjeść śniadanie, włączyć komputer, pooglądać śmieszne koty przez kilka godzin, zjeść drugie śniadanie, obejrzeć serial, kolejny odcinek, jeszcze jeden, teraz to już pora obiadu, potem zagrać w LoL'a, WoW'a, Hearthstone'a no bo przecież KGS już niemodny. Jak już skończy się grać to pora na kolację, potem trzeba trochę posiedzieć na fb i robi się tak późno, że pora iść spać. Więc ja sie pytam: kiedy organizator ma znaleźć te 15 minut aby udostępnić wyniki?

No właśnie wyniki będą jeszcze w tym stuleciu???
Adekwatne byłoby wrzucenie obrazka tego kościotrupa z dopiskiem "czekając na wyniki z turnieju".....

Dzięki bardzo!