Lekcje Mateusza Surmy na KGS dla członków PSG

Już w najbliższą sobotę o 18:00 (06.02) pierwsze zajęcia z Mateuszem Surmą na KGS (pokój LekcjePSG). Warsztaty będą podzielone na dwie części po 45 minut każda:

- dla zaawansowanych: Mocne i słabe strony gry AI: spojrzenie Mateusza na partię Alpha Go vs Fan Hui (2p)

- dla początkujących: Pojęcie dobrego kształtu na podstawie gry o 3 miejsce w Mistrzostwach Polski, Koichiro Habu (5d) - Kamil Grabowski (2d)

Pamiętajcie, że jeśli chcecie uczestniczyć w warsztatach powinniście: opłacić składkę PSG, a następnie przysłać mail ze swoim nickiem KGS na zarzad@go.art.pl . Dostaniecie uprawnienia do śledzenia naszego pokoju lekcyjnego.

Zachęcamy także do wypowiedzenia się w ankiecie dot. preferowanej tematyki warsztatów z Mateuszem: http://goo.gl/forms/zqauL7s0Dv

Kolejne spotkania: 17.02 20:00 oraz 20.02 18:00

Komentarze

Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie, nie mogłem być na lekcji :-( Czy ktoś z ramienia PSG utrwalił może te warsztaty dla osób które nie mogły dzisiaj uczestniczyć ? Utrwalenie w innych celach też mogłoby być bardzo pożyteczne np. organizowanych lokalnie w klubach szkoleniach pod patronatem PSG itp.

Nagrałem :-)
Będą udostępniane za jakiś czas.

Na adresy mailowe czlonkow powinien przyjsc link z udostepnionymi nagraniami - dajcie znac jesli cos jest nie tak i nie macie dostepu.

a ten link z nagraniami to kiedy powinien przyjść?:P

juz dawno :)
jesli po sprawdzeniu spamu nadal nic nie ma, to najprawdopodobniej mamy Wasz nieaktualny adres :/

Dziś zapraszamy o 18:00 na KGS.
Zaawansowani: omówienie meczu Ke Jie 9p vs. Lee Sedol 9p
Początkujący: spłaszczanie czy inwazja c.d.

UWAGA! spotkanie przeniesione na niedziele godzina 20:00. Zapraszam już jutro!