Europejski Kongres Go w Olsztynie

W roku 2013 Europejski Kongres Go odbędzie się w Polsce. Od 27 lipca do 11 sierpnia w Olsztynie będziemy mogli spotkać się przy gobanach razem z graczami z całego świata.

Europejski Kongres Go to największe, coroczne wydarzenie goistyczne w Europie. Odwiedzane jest przez graczy z całego kontynentu, pragnących spędzać czas na zajęciach związanych z Go. Dodatkowo wśród gości znajdują się zawsze gracze także z Japonii, Chin i Korei, w tym wielu profesjonalistów.

W Olsztyn 2013 na uczestników i gości czeka jak wiele atrakcji. Najważniejsze są oczywiście turnieje goistyczne, w trakcie których gracze będą mogli zmierzyć się nie tylko o nagrody i punkty EGF, ale najlepsi walczyć będą o Mistrzostwo Europy. Odbędą się też turnieje, których obecność jest już na stałe wpisana w harmonogram kongresu: dla juniorów, indywidualne, 9x9, 13x13, dla par i drużyn, rengo, go komputerowe, rapid… Gracze profesjonalni prowadzić będą gry symultaniczne, wykłady, komentować partię.

Oprócz atrakcji goistycznych, wolny czas poświęcić będzie można na inne wydarzenia, włączając w to zawody sportowe, turnieje gier planszowych, ogniska i wycieczki. Kongres odbędzie się na terenie Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Wydział znajduje się na terenie Kortowa - potężnego kampusu Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. W pobliżu znajdują się akademiki, ośrodki sportowe, boiska, jezioro z plażą, stołówki, sklepy.

Więcej szczegółów oraz system rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie Kongresu.


Dla członków Polskiego Stowarzyszenia Go przygotowana jest specjalna oferta:

Prosimy - zapoznajcie się z rabatami jakie możecie uzyskać dla siebie i swoich rodzin. Warunkiem skorzystania z promocji jest wysłanie maila na egc2013@go.art.pl z informacją, z której z ofert pragniecie skorzystać, następnie rejestracja na stronie kongresu i przelanie należności za kongres do 31.12.2012r. (istnieje możliwość wynegocjowania odroczenia płatności lub rozbicia jej na raty).

Wszystkie ceny są w złotówkach za pełen kongres (16 dni).

PROMOCJA: Tanio i wygodnie
Pragniecie wziąć udział w kongresie minimalizując Wasze wydatki a jednocześnie nie chcecie poświęcać czasu na przygotowanie obiadów czy męczące dojazdy? Ta oferta jest specjalnie dla Was.
Nocleg w akademiku w pokoju 3 lub 4 osobowym (średni standard) + wykupiony pakiet obiadów + opłata za kongres = 1200zł

PROMOCJA: Rodzina na kongresie
Mając na uwadze Wasze rodzinne budżety. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę:
Tylko pierwszy dorosły członek rodziny płaci opłatę za kongres w wysokości 400zł, każdy następny członek jest z niej zwolniony.
Dodatkowo obowiązują następujące ceny:
Nocleg w akademiku (średni standard) w pokoju 3 lub 4 osobowym = 600zł (od osoby)
Nocleg w akademiku (średni standard) w pokoju 2 osobowym = 850zł (od osoby)
Wyżywienie (tylko obiady) = 340zł (250zł porcje połówkowe)
Wyżywienie (pełne) = 900zł (550zł porcje połówkowe)
(wystarczy, że jeden dorosły członek rodziny jest członkiem PSG z opłaconymi składkami aby móc skorzystać z tej promocji)

Przypominam, że promocja trwa do 31.12.2012 (decyduje data przelewu bankowego).

Zachęcamy do kontaktu zainteresowane osoby i rodziny.

Komentarze

W przygotowania do kongresu włączają się kolejne osoby.
Drużyna kongresowa prawie w komplecie: http://egc2013.go.art.pl/page/organizing-committee

Bijemy wszelkie rekordy popularności i rejestracji. Już przeszło 220 osób jest zarejestrowanych na kongres. Przypominam, że do końca roku obowiązują promocje dla członków PSG.

264 osoby - cały świat ciągnie do Polski!

Podsumowanie zarejestrowanych po krajach: http://wysek.mydevil.net/egc2013_registered.txt

na stronie egc też można sortować po krajach