Liga GoArt powraca

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim wielu łask i dużo szczęścia.

Jako prezent reaktywujemy Ligę GoArt. Zgodnie z tradycyjnym już opóźnieniem turniejów go liga startuje z tygodniowym poślizgiem (złośliwi powiedzieliby - pięcio-tygodniowym). Z tego powodu obecne rozgrywki potrwają trzy tygodnie, także trzeba się zmobilizować i zagrać swoje gry szybciej. Zasady pozostają niezmienione.

Skład kwietniowych grup powstały na bazie ostatniej rozegranej, lutowej, rundy oraz zapisów dokonanych na marzec. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych, jeszcze przez kilka dni będzie można się dopisać. Najlepiej zostawić wiadomość na KGS użytkownikowi LigaGoArt.

W tym miesiącu testujemy automatyczny system rozliczania gier. W razie czego wszelkie problemy prosimy zgłaszać. Pamiętajcie też w trakcie gry wpisać formułę "LigaGoArt".

Do gobanów!

Komentarze

"Deejay" powinno być, a nie "Deejey"

Poprawione, dzięki.

A czemu Myszcza nie ma? Zagrał osiem gier w lutym i nie powinien był wypaść z Ligi. Trzeba było jakieś dodatkowe zgłoszenie robić na kwiecień?

Rozpiske robiłem na podstawie podsumowania ligi lutowej http://go.art.pl/n/2012/03/liga-go-art-022012 Tam jest tylko 5 gier Myszcza :(

Tam ktoś nie podliczył.

Prawda. Chociaż akurat nie zmienia to osób awansujących z grupy, więc pół biedy ;) Na przyszłość dołożymy starań żeby wszystkie gry były zaliczone.

Dlaczego są 2 grupy C, a nie 4?! bez sensu!

Ponieważ nie było czasu na zapisy, a tylko z graczy którzy utrzymali się w lidze po lutym nie dało się utworzyć czterech. Od następnego miesiąca będą cztery, jeżeli nie spadnie poziom zainteresowania.

W grupie C2 doszło do cudownego rozmnożenia zawodników. Remiorn grał z Bankowym13 a gra jest przypisana Remiornowi i "Pustej Rubryce".

scaliłem bankowego i pustego ;)

Na ten miesiąc zamykamy zapisy.

Chętnie mogą się nadal zgłaszać, zostaną wpisani na listę oczekujących na maj.

Nareszcie... albo inaczej: Hurra!!!

Rusza LigaGoArt.

Oto 54 graczy go: w tym oczywiście ja, mnóstwo początkujących, czy były mistrz polski w go - fisz, który prawdopodobnie nie miałby nic przeciwko temu żeby go wraz z jego stopniem 4d także do początkujących zaliczyć...

zastanawiając sią dlaczego tak się rozpisałem...

chciałbym wyrazić moje podziękowania dla wszystkich dzięki którym ta liga istnieje: pomyslodawcy iLMM i LigiGoArt, ale także silkowi, który zamieścił tutaj tę wspaniałą wiadomość "LigaGoArt powraca" i w jakże pięknym, godnym stylu do nasladowania odpowiada na wszelkie pretensje, uwagi, pytania i wskazówki, i wreszcie wszystkim graczom uczestniczącym w lidze. Dzięki Wam moja ulubiona gra znowu zacznie wypełniać mi wolny czas: Dziekuję!

Nic jak wziąć się do gry!

pozdrawiam, Maciek

Dzięki za dobre słowo!

Jest to dobry moment, żeby powiedzieć, że Fisz - twórca LigiGoArt na bazie iLMM - postanowił przekazać opiekę nad ligą młodszym graczom. Chciałem tutaj podziękować Fiszowi za pomysł ligi, jej rozpoczęcie oraz zmobilizowanie nas do uruchomienia automatycznego systemu. Dzięki!

Od teraz opiekę nad ligą sprawował będzie Dawid Jurkiewicz (Deejay), aktualny Mistrz Polski Juniorów. Od teraz widząc nick LigaGoArt na KGSie wiedźcie, że po drugiej stronie jest zapewne Dawid, który powoli będzie przejmował większość obowiązków.

Drobna uwaga: przydałaby się ramka w tej tabeli, bo przy dużej ilości wyników można sie pogubić. A dla nowych graczy lub tych, którzy zapomnieli może okazać się pomocne przypomnienie o minimalnej ilości gier do rozegrania jak to było wcześniej :)

Tak, cały wygląd tabelki będzie zmieniony/poprawiony.

Czyżby grupa B1 postanowiła kolektywnie zrezygnować z udziału w lidze? :(

Może trzeba się zastanowić, czy dwie ligi B to dobry pomysł.

Myślę, że w razie czego z grup C będzie wystarczająco chętnych, żeby zapełnić B1, nie ma problemu :)

Chciałbym zauważyc, że jedną moją grę system nie zarejestrował. Wiem tez że Mandos grał z liquescensem i tez brak rejestru. Grupa B1 cos tam gra . Mam nadzieje ze zdązę z limitem :). Od czwartku będę atakował:)

Ahh, prosze poproście liquescensa jak z nim gracie, żeby wpisywal poprawnie "ligagoart" a nie losowy skrót ;)