Szybki turniej z dużymi nagrodami

Polskie Stowarzyszenie Go ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na rozgrzewkę przed Eliminacjami do Pucharu Premiera Korei! 21 maja w Warszawskim Zoo podczas festiwalu Japonia w Zoo odbędzie się turniej Go.

Tym razem zagramy gry szybkie, planujemy 5 rund po 20min + 1x20s, ale szczegóły podam jak znajdę chwilę przygotować stronę.

Dzięki sponsorowi, firmie IPIX łączna pula nagród będzie wynosiła 2000zł!

Oprócz turnieju będziemy uczyć zainteresowanych zasad i wygłosimy prezentacje na temat go.
Turniej wystartuje ok. 11:00 i zakończy się o 15:30. Aby uczestniczyć w turnieju nie wykupując wstępu do Zoo będzie trzeba zarejestrować się na stronie turnieju (adres podam wkrótce) - tylko 30 pierwszych osób wchodzi za darmo, reszta musi kupić wejściówki!

Ważna informacja dla graczy początkujących i średniozaawansowanych - przewidujemy nagrody w różnych przedziałach siły, więc każdy będzie mógł o coś powalczyć.


Jednocześnie proszę osoby, które chcą pomóc w organizacji o kontakt: psg@go.art.pl lub bezpośrednio do mnie stefan.wroclawski@go.art.pl. Pomoc jest nam bardzo potrzebna!

Komentarze

Dodam, że turniej nie będzie liczony do EGFu, więc można śmiało walić po oczach tengenem, Krzyżem Połudna, Smokiem czy innym szaleństwem.

Gramy dla zabawy, chwały i fanów/fanek ;)

Turniej ma się odbyć w prawdziwym ZOO!. To oznacza dwie rzeczy: 1) zwierzęta będą przyglądały się grającym (trzeba się zachowywać)
2) trzeba zgłosić się jak najprędzej do organizatora z pytaniem o wejściówki, bo inaczej to jedyne wejście na turniej będzie możliwe "przez" kasę ZOO (bilety).

Wiadomo coś więcej na temat tej imprezy i turnieju?