Turniej Rocznicowy Porfiriona - aktualizacja

Foto

Z okazji rocznicy istnienia Szczecińskiego Klubu Go Porfirion mam zaszczyt zaprosić wszystkich na Pierwszy Turniej Rocznicowy Porfiriona

Turniej będzie turniejem dwudniowym, pięciorundowym. Czas gier to 60 min czasu podstawowego na gracza + 30sek byoyomi. 

Warto zauważyć, że pula nagród wynosi ok. 700zł, czym mamy zamiar zachęcić jak najwięcej niezdecydowanych osób. Mimo, że część nagród jest dla najsilniejszych graczy, to trzeba pamiętać, że druga część jest dla graczy słabszych, z środka i końca listy rankingowej. Na przykład "Nagroda dla najsilniejszego dwucyfrowego kyu", przeznaczona dla osoby o sile 10kyu lub mniejszej, która wygra najwięcej gier. Będzie też nagroda dla zwycięzcy gry o największej różnicy sił - oczywiście dla gracza rankingowo słabszego. Poza opisanymi będą jeszcze dwie nagrody niespodzianki. Tak, że każdy ma szansę na jakąś nagrodę.

Aby uprościć życie przyjezdnym, zajmiemy się rezerwacją miejsc w pobliskim hotelu, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pozycje w formularzu rejestracji, a później przesłać pieniądze, za pokój. Niedługo podam dokładniejsze informacje.

Ceny noclegu dla studentów będą takie jak na stronie turnieju, chyba, że niższe ;) Co do cen dla reszty to jeszcze nie jest pewne, ale nawet jeżeli były by wyższe od cen studenckich, to nie przekroczą stawek dla "sportowców".

Reszta aktualnych informacji, jak i formularz rejestracyjny na stronie turnieju, tam też kontakt do organizatora, którego można kierować wszelakie pytania odnoście turnieju, dojazdu, czy noclegu.

Zapraszam do rejestracji :-)

PS. w galerii klubowej można zobaczyć kilka zdjęć zrobionych w jednej z sal w których odbędzie się nasz turniej. Zdjęcia były zrobione podczas konwentu japońskiego w 2003 roku.

Aktualizacja

 

Turniej już za 10 dni :) Dziś dowiedziałem się ceny noclegu w pokoju trzyosobowym dla osób nie będących studentami, jedna doba będzie kosztowała 25zł, czyli tylko 5zł więcej niż zapłacą studenci.

Studentom natomiast przypominam, że żeby mogli nocować z niższymi stawkami, będą musieli mieć przy sobie ważne legitymacje studenckie i dowody osobiste.

Mam też dobrą wiadomość dla turniejowych debiutantów, mianowicie każdy kto zagra u naszym turnieju a wcześniej nie był notowany w bazie EGF otrzyma upominek ufundowany przez OPP Stowarzyszenie Meijin i sklep e-go.pl.

Przy okazji zachęcam do wspomożenia Stowarzyszenia Meijin (nr KRS : 0000279330 ) 1% odpisem z podatku dochodowego, co pozwoli w przyszłości poszerzyć akcje promocyjne Go w Polsce.

Wracając do noclegów, wszystkich zainteresowanych noclegami proszę o wpłatę odpowiedniej kwoty za nocleg na nr konta (albo przez PayPal) na dane widoczne na stronie turnieju. Wpłaty proszę wykonać do najbliższej soboty, ponieważ listę będę zamykał w poniedziałek, i wezmę w niej pod uwagę tylko osoby, od których dostanę pieniądze.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Jakubem Gauzą

Komentarze

Super! Do zobaczenia na miejscu.