Pod adresem
http://ranking.go.art.pl/kyudan/20140902_s.htm znajduje się skrócona wersja listy uwzględniająca tylko osoby które zagrały w turnieju od czasu publikacji listy poprzedniej - ewentualne uwagi proszę kierować pod
ranking@go.art.pl
| Lp.| Gracz Stopień| Miasto/Klub | GoR +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
| 1 | Surma Mateusz 7dan | Dzimierz | 2657 0 | |EGD
| 2 | Kraszek Janusz 5dan | Warszawa | 2440 | |EGD
| 3 | Habu Koichiro 4dan | Kraków | 2422 | |EGD
| 4 | Frejlak Stanisław 4dan | Warszawa | 2421 | |EGD
| 5 | Sołdan Leszek 4dan | Warszawa | 2395 | 6dan |EGD
| 6 | Chwedyna Kamil 4dan | Poznań | 2364 | |EGD
| 7 | Kamiński Marek 4dan | Poznań | 2357 | |EGD
| 8 | Pawlaczyk Sebastian 3dan | Jastrzębie-Zdrój | 2322 | |EGD
| 9 | Giedrojć Krzysztof 3dan | Warszawa | 2304 | 5dan |EGD
| 10 | Misiak Majus 3dan | Gdańsk | 2302 | |EGD
| 11 | Jachym Radosław 3dan | Gliwice | 2299 | 4dan |EGD
| 12 | Majka Marcin 3dan | Wrocław | 2297 | |EGD
| 13 | Wieczorek Wojciech 3dan | Bielsko-Biała | 2261 | |EGD
| 14 | Pszonka Roman 3dan | Dublin | 2260 | 4dan |EGD
| 15 | Zyzak Andrzej 3dan | Wodzisław Śląski | 2252 -11 | 4dan |EGD
| 16 | Czernecki Cezary 3dan | Białystok | 2248 | |EGD
| 17 | Chłodek Janusz 3dan | Rydułtowy | 2226 | 4dan |EGD
| 18 | Bożek Krzysztof 2dan | Katowice | 2209 | |EGD
| 19 | Pabich Mariusz 2dan | Pabianice | 2173 | |EGD
| 20 | Kacprzyk Agnieszka 2dan | Bębnów | 2157 | |EGD
| 21 | Straszewski Jakub 2dan | Kraków | 2147 | |EGD
| 22 | Dubiel Marika 2dan | Amsterdam | 2108 | |EGD
| 23 | Lew Łukasz 1dan | Kraków | 2149 14 | |EGD
| 24 | Byczkowski Marcin 1dan | Olsztyn | 2129 | |EGD
| 25 | Urtnowski Krzysztof 1dan | Łódź | 2119 | 3dan |EGD
| 26 | Sołdan Leszek_jr 1dan | Warszawa | 2115 | |EGD
| 27 | Wysocki Piotr 1dan | Poznań | 2112 | |EGD
| 28 | Jurkiewicz Dawid 1dan | Szczecin | 2107 | |EGD
| 29 | Marczak Grzegorz 1dan | Stargard Szczeciński | 2077 | |EGD
| 30 | Frejlak Jan 1dan | Warszawa | 2069 | 2dan |EGD
| 31 | Woskresiński Wojciech 1dan | Łask | 2062 | 3dan |EGD
| 32 | Grabowski Kamil 1dan | Opole | 2052 | |EGD
| 33 | Żak Andrzej 1dan | Andrychów | 2046 | |EGD
| 34 | Grining Tomasz 1dan | Police | 2036 | |EGD
| 35 | Sokół Marcin 1dan | Kraków | 2035 | |EGD
| 36 | Chojnacki Mateusz 1dan | Wrocław | 2032 | |EGD
| 37 | Sośnicka-Cieśla Anna 1dan | Szczecin | 2024 | |EGD
| 38 | Moś Ewa 1dan | Gliwice | 2022 | 2dan |EGD
| 39 | Lubiński Maciej 1dan | Kraków | 2016 | |EGD
| 40 | Mazurek Katarzyna 1kyu | Kraków | 2023 | |EGD
| 41 | Frączak Jan 1kyu | Warszawa | 1983 | |EGD
| 42 | Dyszczyk Przemysław 1kyu | Lublin | 1976 | |EGD
| 43 | Kopek Jarosław 1kyu | Chorzów | 1960 | 2dan |EGD
| 44 | Maćkowiak Dariusz 1kyu | Poznań | 1959 | |EGD
| 45 | Leszczyński Grzegorz 1kyu | Warszawa | 1956 | |EGD
| 46 | Śliwiński Rafał 1kyu | Gdańsk | 1950 | |EGD
| 47 | Kindziuk Arkadiusz 1kyu | Hajnówka | 1948 | |EGD
| 48 | Straszewska Katarzyna 1kyu | Kraków | 1941 | |EGD
| 49 | Wrocławski Stefan 1kyu | Sochaczew | 1794/a | |EGD
| 50 | Wałaszewski Maksym 2kyu | Bydgoszcz | 1939 | |EGD
| 51 | Cieśla Kacper 2kyu | Kraków | 1922 | |EGD
| 52 | Koenig Katarzyna 2kyu | Plano | 1921 | 2dan |EGD
| 53 | Klęczar Justyna 2kyu | Cork | 1916 | |EGD
| 54 | Żuchowski Bartłomiej 2kyu | Warszawa | 1913 | 1kyu |EGD
| 55 | Błaszczyk Diana 2kyu | Warszawa | 1889 0 | |EGD
| 56 | Blek Łukasz 2kyu | Toruń | 1887 | 1kyu |EGD
| 57 | Pater Łukasz 2kyu | Poznań | 1885 | |EGD
| 58 | Surma Wojciech 2kyu | Dzimierz | 1884 | 2dan |EGD
| 59 | Obrok Pawel 2kyu | Kraków | 1881 | |EGD
| 60 | Frączak Paweł 2kyu | Warszawa | 1879 | |EGD
| 61 | Drzystek Andrzej 2kyu | Warszawa | 1878 | |EGD
| 62 | Stepnowski Paweł 2kyu | Wrocław | 1873 | |EGD
| 63 | Kaczorowska Małgorzata 2kyu | Warszawa | 1860 | |EGD
| 64 | Madejski Błażej 2kyu | Warszawa | 1855 | |EGD
| 65 | Wałaszewski Bruno 2kyu | Bydgoszcz | 1832 -16 | |EGD
| 66 | Kacprzyk Michał 2kyu | Bębnów | 1806 | |EGD
| 67 | Klimczak Bartosz 3kyu | Warszawa | 1840 | |EGD
| 68 | Sęk Tomasz 3kyu | Warszawa | 1821 | |EGD
| 69 | Dyszczyk Piotr 3kyu | Lublin | 1820 | |EGD
| 70 | Bednarczyk Dariusz 3kyu | Poznań | 1809 | |EGD
| 71 | Surma Bartosz 3kyu | Dzimierz | 1808 19 | |EGD
| 72 | Przybycień Robert 3kyu | Warszawa | 1794 | |EGD
| 73 | Kwiatkowski Tomasz 3kyu | Lubartów | 1789 | |EGD
| 74 | Malinowski Piotr 3kyu | Tuchola | 1775 | |EGD
| 75 | Chwedyna Żaneta 3kyu | Kędzierzyn-Koźle | 1770 | 2kyu |EGD
| 76 | Paruszewski Tomasz 3kyu | Warszawa | 1768 | 2dan |EGD
| 77 | Rzepnikowski Piotr 3kyu | Gostynin | 1755 | |EGD
| 78 | Maksimczyk Marek 3kyu | Łódź | 1750 | |EGD
| 79 | Szejko Piotr 3kyu | Warszawa | 1740 | |EGD
| 80 | Jełowicki Patryk 3kyu | Koszalin | 1726 | |EGD
| 81 | Tomczyk Marcin 3kyu | Łódź | 1714 | |EGD
| 82 | Bojar Andrzej 4kyu | Poznań | 1744 | 2kyu |EGD
| 83 | Wojnowski Przemysław 4kyu | Kraków | 1741 | |EGD
| 84 | Skibiński Paweł 4kyu | Kraków | 1733 | |EGD
| 85 | Bębenek Jarosław 4kyu | Warszawa | 1715 | |EGD
| 86 | Oczkowski Robert 4kyu | Toruń | 1706 | |EGD
| 87 | Harmasz Adam 4kyu | Kraków | 1691 | |EGD
| 88 | Gabrysiak Leszek 4kyu | Żory | 1684 13 | 1kyu |EGD
| 89 | Blek Dominik 4kyu | Toruń | 1679 | 3kyu |EGD
| 90 | Kruk Bogdan 4kyu | Bielsko-Biała | 1678 35 | |EGD
| 91 | Sobański Grzegorz 4kyu | Poznań | 1649 | |EGD
| 92 | Szychowiak Wojciech 4kyu | Bydgoszcz | 1646 | |EGD
| 93 | Pakosz Bogdan 4kyu | Tychy | 1639 -51 | 2kyu |EGD
| 94 | Minias Marek 5kyu | Łódź | 1620 | 3kyu |EGD
| 95 | Pałucki Paweł 5kyu | Wrocław | 1619 | 4kyu |EGD
| 96 | Barcicki Artur 5kyu | Poznań | 1614 | |EGD
| 97 | Wierzbowski Łukasz 5kyu | Bydgoszcz | 1613 | |EGD
| 98 | Miśtura Łukasz 5kyu | Warszawa | 1609 | |EGD
| 99 | Konieczny Kamil 5kyu | Brwinów | 1599 | 4kyu |EGD
|100 | Hanke Antoni 5kyu | Warszawa | 1598 | |EGD
|101 | Oleś Lukasz 5kyu | Bielsko-Biała | 1598 | |EGD
|102 | Kulon Tomasz 5kyu | Bytom | 1594 | |EGD
|103 | Palej Małgorzata 5kyu | Kraków | 1569 | 3kyu |EGD
|104 | Korzembski Krzysztof 5kyu | Kraków | 1554 | |EGD
|105 | Rewera Tomasz 5kyu | Warszawa | 1544 | |EGD
|106 | Orzeł Marcin 5kyu | Poznań | 1542 | |EGD
|107 | Karbownik Piotr 5kyu | Zielonka | 1535 | 4kyu |EGD
|108 | Białożyt Adam 5kyu | Kraków | 1492/1 -61 | |EGD
|109 | Skibińska Paulina 6kyu | Poznań | 1547 | |EGD
|110 | Kożdoń Marek 6kyu | Kraków | 1531 | |EGD
|111 | Kacprzak Michał 6kyu | Warszawa | 1526 | |EGD
|112 | Mielka Piotr 6kyu | Olsztyn | 1519 | |EGD
|113 | Wyrostek Łukasz 6kyu | Kraków | 1519 | |EGD
|114 | Pokrzywa Mikołaj 6kyu | Wrocław | 1508 | |EGD
|115 | Baranek Jan 6kyu | Gliwice | 1506 9 | |EGD
|116 | Dziewanowski Marcin 6kyu | Warszawa | 1506 | |EGD
|117 | Cieślińska Noemi 6kyu | Białystok | 1505 | |EGD
|118 | Kurek Janusz 6kyu | Nowy Dwór Mazowiecki | 1502 | |EGD
|119 | Olszański Mikołaj 6kyu | Poznań | 1492 | |EGD
|120 | Libront Dawid 6kyu | Bydgoszcz | 1480 | |EGD
|121 | Kniaziewicz Tomasz 6kyu | Biłgoraj | 1476 | 1kyu |EGD
|122 | Harasimowicz Marcin 6kyu | Kraków | 1472 -13 | |EGD
|123 | Szymczyk Krzysztof 6kyu | Opole | 1467 | 1kyu |EGD
|124 | Lendo Zdzisław 6kyu | Ełk | 1460 | 5kyu |EGD
|125 | Dawid Marcin 6kyu | Poznań | 1458 | |EGD
|126 | Walczak Piotr 6kyu | Bydgoszcz | 1457 | |EGD
|127 | Węgiel Ireneusz 6kyu | Warszawa | 1456 | |EGD
|128 | Kulczycki Marcin 6kyu | Kraków | 1452 | |EGD
|129 | Gawron Piotr 6kyu | Kraków | 1450 47 | |EGD
|130 | Przech Ignacy 6kyu | Bydgoszcz | 1448 | |EGD
|131 | Gutkowski Marek 6kyu | Dublin | 1430 | |EGD
|132 | Karbownik Emilia 6kyu | Zielonka | 1417 | |EGD
|133 | Gęga Andrzej 6kyu | Bielsko-Biała | 1413 18 | |EGD
|134 | Podbioł Krzysztof 6kyu | Chorzów | 1407 | 1kyu |EGD
|135 | Brzeski Maciej 6kyu | Kraków | 1400 | |EGD
|136 | Mazurek Maciej 6kyu | Warszawa | 1373 | |EGD
|137 | Korczewski Łukasz 6kyu | Warszawa | 1359 | |EGD
|138 | Anioł Marek 7kyu | Dzierżoniów | 1441 | |EGD
|139 | Stolecki Dawid 7kyu | Gliwice | 1438 | |EGD
|140 | Olejnik Paweł 7kyu | Warszawa | 1397 | |EGD
|141 | Grabara Jan 7kyu | Bielsko-Biała | 1396 61 | |EGD
|142 | Zając Tomasz 7kyu | Olsztyn | 1372 | 6kyu |EGD
|143 | Kaśków Wojciech 7kyu | Szczecin | 1370 | |EGD
|144 | Prószynski Ryszard 7kyu | Łódź | 1278 | |EGD
|145 | Sowa Paweł 7kyu | Warszawa | 1221 | |EGD
|146 | Agnieszczak Paweł 7kyu | Łask | 1151 | 6kyu |EGD
|147 | Ślusarczyk Wojciech 8kyu | Poznań | 1327 | |EGD
|148 | Szeląg Mateusz 8kyu | Wrocław | 1314 | 7kyu |EGD
|149 | Krzak Damian 8kyu | Siedlce | 1301 | |EGD
|150 | Kochanowska Elżbieta 8kyu | Łódź | 1289 | 6kyu |EGD
|151 | Dobek Krystian 8kyu | Warszawa | 1272 | 7kyu |EGD
|152 | Kucharski Piotr 8kyu | Warszawa | 1267 | |EGD
|153 | Kurzawa Krzysztof 8kyu | Łódź | 1264 | |EGD
|154 | Karpińska Izabela 8kyu | Warszawa | 1257 | |EGD
|155 | Szarla Michał 8kyu | Gliwice | 1255 | 7kyu |EGD
|156 | Niedziela Miłosz 8kyu | Lublin | 1210 | |EGD
|157 | Kwietniewska Daria 8kyu | Wrocław | 1188 | |EGD
|158 | Kubiec Jarosław 8kyu | Kielce | 1155 | |EGD
|159 | Kunek Marek 9kyu | Rumia | 1204 | |EGD
|160 | Wojciechowski Władysław 9kyu | Warszawa | 1204 | 8kyu |EGD
|161 | Bugaj Robert 9kyu | Warszawa | 1203 | 8kyu |EGD
|162 | Płatek Justyna 9kyu | Warszawa | 1189 | |EGD
|163 | Domański Filip 9kyu | Warszawa | 1181 | |EGD
|164 | Sasak Tomasz 9kyu | Kraków | 1181 | |EGD
|165 | Muskała Damian 9kyu | Bochnia | 1146 | |EGD
|166 | Pilarczyk Maria 9kyu | Kraków | 1046 | |EGD
|167 | Ziomek Agnieszka 9kyu | Warszawa | 788 | |EGD
|168 | Bandach Łukasz 10kyu | Morgowniki | 1299 | 7kyu |EGD
|169 | Pasek Krzysztof 10kyu | Kraków | 1145 | |EGD
|170 | Laskowski Michał 10kyu | Warszawa | 1085 | |EGD
|171 | Małkiewicz Wojciech 10kyu | Toruń | 1025 | |EGD
|172 | Świątkowska Ewa 10kyu | Warszawa | 1000 | |EGD
|173 | Piłkowski Paweł 10kyu | Białystok | 984 | |EGD
|174 | Gindera Janusz 10kyu | Bielsko-Biała | 983 | |EGD
|175 | Gumułka Piotr 10kyu | Kraków | 747 | |EGD
|176 | Jurkiewicz Patryk 11kyu | Kraków | 980 | |EGD
|177 | Walkiewicz Adam 11kyu | Pruszków | 977 | 10kyu |EGD
|178 | Langkau Adam 11kyu | Olsztyn | 925 | |EGD
|179 | Loska Bogusław 11kyu | Chybie | 789 | |EGD
|180 | Ledziński Łukasz 12kyu | Bydgoszcz | 912 | |EGD
|181 | Wesołek Przemysław 12kyu | Poznań | 886 | |EGD
|182 | Suplicki Rafał 12kyu | Wrocław | 880 | |EGD
|183 | Różalski Maciej 12kyu | Ożarów Mazowiecki | 871 | 11kyu |EGD
|184 | Chojnacki Piotr 12kyu | Bydgoszcz | 870 | |EGD
|185 | Pokrzywa Adam 12kyu | Wrocław | 870 | |EGD
|186 | Pawłowski Hubert 13kyu | Koszalin | 834 | |EGD
|187 | Buca Dawid 13kyu | Warszawa | 820 | |EGD
|188 | Sowińska Grażyna 13kyu | Gdańsk | 805 | |EGD
|189 | Ślusarczyk Karolina 13kyu | Warszawa | 757 | |EGD
|190 | Sowińska Anna 14kyu | Gdańsk | 707 | |EGD
|191 | Wojtylak Jonasz 14kyu | Wodzisław Śląski | 702 | 13kyu |EGD
|192 | Lewandowski Sławomir 14kyu | Bydgoszcz | 698 | |EGD
|193 | Marcjan Leszek 14kyu | _ | 641 | |EGD
|194 | Krzywolak Anna 14kyu | Racibórz | 638 | |EGD
|195 | Wiejacz Rafał 14kyu | Jastrzębie-Zdrój | 544 | |EGD
|196 | Chroboczek Jacek 15kyu | _ | 646 | |EGD
|197 | Rymarz Michał 15kyu | Lublin | 606 | |EGD
|198 | Korulczyk Łukasz 15kyu | Lublin | 582 | |EGD
|199 | Jakubowski Andrzej 15kyu | Łódź | 532 | |EGD
|200 | Surma Aleksandra 16kyu | Dzimierz | 531 170 | |EGD
|201 | Stasiński Jakub 16kyu | Poznań | 498 | |EGD
|202 | Szychowiak Marianna 16kyu | Bydgoszcz | 482 | |EGD
|203 | Rowiński Jan 16kyu | _ | 450 | |EGD
|204 | Sadowski Piotr 16kyu | Zabrze | 443 | |EGD
|205 | Sawicka Elżbieta 16kyu | Warszawa | 257 | |EGD
|206 | Borsuk Jakub 17kyu | _ | 445 | |EGD
|207 | Barycki Jerzy 17kyu | Lublin | 419 | |EGD
|208 | Małkiewicz Cezary 17kyu | Toruń | 419 | |EGD
|209 | Kubaszek Tomasz 17kyu | Rybnik | 412 | |EGD
|210 | Modrzejewski Tymoteusz 18kyu | Lublin | 322 | |EGD
|211 | Iwanicki Witold 18kyu | Warszawa | 302 | |EGD
|212 | Flisiak Piotr 18kyu | Lublin | 300 | |EGD
|213 | Bednarska Julia 18kyu | Toruń | 271 | |EGD
|214 | Kornaś Agata 18kyu | Bielsko-Biała | 267 -33 | |EGD
|215 | Batory Stefan 18kyu | Brwinów | 200 | |EGD
|216 | Górski Dariusz 20kyu | Jastrzębie-Zdrój | 205 | |EGD
|217 | Kwiecień Aleksandra 20kyu | Lublin | 188 | |EGD
|218 | Orszulak Marta 20kyu | Ożarów Mazowiecki | 156 | |EGD
|219 | Mędrek Agnieszka 20kyu | Lublin | 144 | |EGD
|220 | Barszczewska Patrycja 20kyu | Lublin | 100 | |EGD
|221 | Choiński Marcin 20kyu | Białystok | 100 | |EGD
|222 | Dankowski Piotr 20kyu | Łódź | 100 | |EGD
|223 | Gerus Robert 20kyu | Warszawa | 100 | |EGD
|224 | Gruszczyk-Butr. Kacper 20kyu | Lublin | 100 | |EGD
|225 | Jasiński Jarosław 20kyu | Warszawa | 100 | |EGD
|226 | Kamińska Martyna 20kyu | Ożarów Mazowiecki | 100 | |EGD
|227 | Karpiński Adrian 20kyu | Jastrzębie-Zdrój | 100 | |EGD
|228 | Mazurkiewicz Angelika 20kyu | Łęczna | 100 | |EGD
|229 | Modrzejewski Bartłomiej 20kyu | Lublin | 100 | |EGD
|230 | Pytlas Łukasz 20kyu | Skierniewice | 100 | |EGD
|231 | Siepsiak Paweł 20kyu | Lublin | 100 | |EGD
|232 | Stobiecki Bartłomiej 20kyu | Łódź | 100 | |EGD
|233 | Kostorz Sabina 24kyu | Zabrze | 100 | |EGD
|234 | Modrzejewski Szymon 25kyu | Lublin | 110 | |EGD
|235 | Pietrzak Joanna 25kyu | Wrocław | 100 | |EGD
|236 | Wojtkiewicz Kornel 30kyu | _ | 102 | |EGD
|237 | Budzynski Marcin 30kyu | _ | 100 | |EGD
|238 | Jaworski Henryk 30kyu | Warszawa | 100 | |EGD
|239 | Wojtkiewicz Mikołaj 30kyu | _ | 100 | |EGD
02.09.2014
Aleksandra Surma - awans na 16 kyu
Agata Kornaś - debiut na 18 kyu
EGD A SE Stockholm, Stockholm Open 2014
EGD B IE Belfast, Belfast 2014
EGD B PL Bielsko-Biala, Turniej Wakacyjny Grupa I
EGD B PL Bielsko-Biala, Turniej wakacyjny Grupa II
EGD B PL Bielsko-Biala, Turniej Wakacyjny Grupa III