Mistrzostwa Polski Juniorów + Turniej o Rubinowy Kamień

Zapraszamy wszystkich chętnych na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 17-18 marca w Toruniu. Jako dodatkowa atrakcja dla starszych graczy, zostanie zorganizowany Turniej o Rubinowy Kamień, który to był już zapowiedziany jakiś czas temu.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie internetowej: http://torun.go.art.pl/index/index

Zapraszamy wszystkich chętnych na oba turnieje!

Do zobaczenia w Toruniu!

EDYCJA 05-03-2012

W porozumieniu z PSG, postanowiliśmy dać szanse najmłodszym. Ponieważ nie ma zbyt często okazji, żeby mogli oni zagrać w prawdziwym turnieju, a że mają wielkie chęci (coś o tym wiem - 17 osób w Zimowej Lidze AtariGo w Grębocinie) postanowiliśmy dać im szansę. Jeśli chcecie przyjechać, zapraszamy na turniej towarzyszący "miniMPJ" na 13x13. Jeżeli nie zostanie wyłoniony Mistrz Polski Juniorów do lat 12 na MPJ (z powodu braku dzieci w takim wieku) to MPJ do lat 12 zostanie wyłoniony podczas turnieju "miniMPJ"

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - nie ważne jaka siła. Ważny jest duch rywalizacji i dobra zabawa!

Wpisowe: 5zł
Info na stronie http://torun.go.art.pl/index/index

Komentarze

pusty link?

Strona Toruńska widać padła :( wczoraj działała, zapewne autorzy szybko poprawią.

W tej chwili ww. strona już działa.

ŁAAAA Super w końcu MPJ

jakim cudem "ktoś" (rozumiem, że przy braku porozumienia z PSG) ogłasza Mistrzostwa Polski Juniorów - i do tego z mniej niż miesięcznym wyprzedzeniem? O co tu chodzi?

hahaha, MPJ dla wtajemniczonych ;)
a PSG to jeszcze istnieje?

Przepraszamy, ale rozmowy o organizacji MPJ w Toruniu musiały zostać przełożone na drugi tydzień ferii, gdyż współorganizator (SM Rubinkowo) zrobili sobie urlop i nie mogłem uzgodnić, czy byłaby sala. Sam się dowiedziałem o MPJ 1.5 miecha przed terminem. Jeszcze raz przepraszamy, ale i też ZAPRASZAMY :)

@Leszek: Nie przy braku. Czemu wszyscy krytykują, zamiast cieszyć się z tego, że COŚ się dzieje? Nie rozumiem podejścia takiego do propagowania GO. Rozumiem narzekanie jak coś nie wyjdzie, ale że idzie do przodu? Mnie zastanawia, czemu tylu osobom TAK zależało na MPJ a nikt się nie rejestruje. Rejestracja może i nie działa, ale pocztę sprawdzamy kilka razy dziennie. PISZCIE. A wcześniejsza rejestracja = lepsze przygotowanie organizatorów

Tajger, z tego samego powodu co na MPP ogłoszone bodajże tydzień przed jego terminem przyjechały tylko 3 pary. Resztę pozostawiam Twojej dedukcji.

@Tajger, nie spodziewaj się jakiejś szczególnej frekwencji na MPJ. W zeszłym roku było ośmiu uczestników.

O których MPP piszesz, Romanie? Termin zeszłorocznych był ogłoszony w lutym a nie "tydzień przed jego terminem".

O MPP w Poznaniu 2010. Ogłoszenie organizatorów było tak późno, że zagrały 3 pary.

Niska frekwencja MPP w 2010 była spowodowana nie tylko późnym terminem ogłoszenia.

@Roman: Uważam, że jeśli osoby zainteresowane czekają na MPJ, to nawet jak zostanie ogłoszony TYDZIEN PRZED to postarają się być, chyba, że wypadną jakieś szczególne okoliczności. Z tego co wiem młodzież i dzieci do lat 16 (a nawet 20) zwykle w weekend nie mają nic do roboty :) Wiadomo rodzice mogą pracować i nie przywiozą, ale to też można rozwiązać jakoś :)

@johnkelly: Co do frekwencji to podbijemy ją z Wojtkiem. Może poziom tym razem oszałamiający nie będzie, ale przynajmniej będzie dużo zabawy :)

Mimo waszych humorów, zapraszamy na MPJ i RK jak macie czas :)

@Tajger: termin MPJ2012 ogłosiliście oficjalnie na trzy tygodnie przed turniejem. Twierdzenia, że to późno, że to wpłynie na frekwencję, że to turniej "dla wtajemniczonych" zalatują mi histerią.

@Marek M.: czym jeszcze?

@Tajger: Z tego co wiem młodzież i dzieci do lat 16 (a nawet 20) zwykle w weekend nie mają nic do roboty :) Wiadomo rodzice mogą pracować i nie przywiozą, ale to też można rozwiązać jakoś :)

Z tego co wiem, niektórzy przedstawiciele "młodzieży i dzieci do lat 16", zwykle w weekend mają zaplanowane zajęcia. Najlepiej mi znany (z tej grupy) ma zaplanowane wszystkie trzy najbliższe weekendy - i na pewno nie będzie mógł wziąć udziału. Za miesiąc pewnie by mógł...
Zawsze można zmienić nazwę na "MPJ nie mających nic do roboty" - i będzie dobrze.

Innymi słowy, Leszku, problemem nie jest sam termin tylko to, że akurat Tobie on nie odpowiada?

Trzy tygodnie to naprawdę niewiele czasu. Jestem "nowy" jeśli chodzi o środowisko goistów, ale w grupach w których dotychczas się poruszałem byłoby to nie do pomyślenia...

Dominik zapowiedział MPJ najwcześniej jak mógł - kiedy tylko uzyskał pewność że się w Toruniu odbędą.
Został poproszony o ich organizację, ponieważ czas gonił (Mistrzostwa Europy Juniorów w Petersburgu są w połowie kwietnia - nie wiem kto będzie załatwiał przelot i wizy, ale życzę mu powodzenia), nikt nie przejawiał inicjatywy a on zapowiedział w tym terminie dwudniowy turniej. Zgodził się i należy mu kibicować.

Szkoda, że o turnieju poinformowano późno, i podwójnie szkoda, że ktoś z tego powodu nie będzie mógł przyjechać, ale szukanie winnego doprowadzi do znanego wszystkim scenariusza - proponuję ten krok pominąć.

Tym juniorom, którym uda się przyjechać możemy zaoferować pomoc w organizacji przejazdu i pobytu (Mail Dominika jest na stronie turnieju, mój to szary60@vp.pl).

@johnkelly: Po co takie prowokacje?

@szary: jakie prowokacje?

Wniosek prosty. (Nie jestem wtajemniczony, ale ogólna mądrość chyba taka)

Jeśli coś było nie tak to dobrze o tym mówić. Na przyszłość trzeba uwzględnić to co było nie tak, aby ulepszyć organizacje. Błędy zawsze są, ale to na nich się uczymy. :D I przeć do przodu!!!

Lubie kreatywną krytykę a nie trolling :) W przyszłości będzie lepiej - może jakiś BLITZ tournament? Kto by się pisał na jedno dniową ligę blitz?