Liga Młodych Mistrzów 2010 i Turniej Towarzyszący

W imieniu Stowarzyszenia Meijin chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na turniej Ligi Młodych Mistrzów, który odbędzie się w dniach 30.IV-3.V w Bielsku-Białej w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr.5.  

W tej, już 5, edycji wezmą udział następujące osoby:

  • Paweł Celejewski
  • Cezary Czernecki
  • Stanisław Frejlak
  • Marek Kamiński
  • Marcin Majka
  • Mariusz Pabich
  • Sebastian Pawlaczyk
  • Andrzej Zyzak

Rezerwowym jest Mateusz Chojnacki.
Mateusz Surma według moich(niepotwierdzonych w 100%) informacji, przebywa w Korei Płd. i nie weźmie udziału w LMM.

Wszystkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie http://lmm.meijin.pl. Gry, z co najmniej 2 desek, będą transmitowane na żywo na serwerze KGSu(Użytkownicy LMM1,LMM2...)

Podczas LMM w dniach 1-2 maja obędzie się również Turniej Towarzyszący, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.
Turniej macmahonowy, gry równe, 1h + 30 sec by/ gracza.
W tym roku nie podajemy kwoty wpisowego, przyjmujemy wolne datki(Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i liceum oraz debiutanci - bezpłatnie.)

Jak co roku, w sobotni wieczór, zorganizowany zostanie błyskawiczny turniej SUNJAN BADUK gdzie całe wpisowe (5 zł) jest przeznaczone dla zwycięzców grup. Szczegóły i formularz rejestracyjny pod adresem http://lmm.meijin.pl/turniejtowarzyszacy.

Niestety w tym roku mamy problem z noclegami, ponieważ w schronisku gdzie dotychczas były noclegi, znajdują się dzieci z Domu Dziecka, które zostało zamknięte z przyczyn sanitarnych. Wolnych miejsc starczyło tylko dla uczestników LMM i kilku osób. Dlatego jako dodatkowe opcje noclegowe proponujemy Schronisko PTTK, które znajduje się całkiem niedaleko od szkoły. Drugą opcją jest motel przy ul. Legionów, która jednak znajduje się już w większej odległości od miejsca turnieju. Podczas rejestracji w uwagach prosiłbym, żeby podawać liczbę osób, które przyjadą razem z zarejestrowaną osobą i będziemy na bieżąco rezerwować miejsca.

Do zobaczenia w Bielsku :)

Komentarze

Na KGS-ie jest napisane, że liga będzie od 30 kwietnia, wiec gdzieś jest błąd:)

Już poprawiłem. Dzięki za uwagę.
LMM startuje 30 w piątek i kończymy w poniedziałek :)

Okazało się, że Paweł Celejewski również nie będzie brał udziału w tym roku w LMM, jego miejsce zajmie Mateusz Chojnacki.