Nie będzie LSG?!

Czy nie będzie w ogóle Letniej Szkoły Go - nie wiadomo, wiadomo za to, że nie zorganizuje jej Benerit. To, co dla większości stałych bywalców tej świetnej imprezy wydawało się niemożliwym, znalazło potwierdzenie na jego prywatnym blogu. We wpisie "dlaczego nie robię LSG?" Paweł podał powody dla których zrezygnował za organizowania LSG w tym roku oraz zaprosił na inną imprezę (nie organizowaną przez niego) o podobnej tematyce  - "Wakacje z Planszówkami".

Powodów rezygnacji nie będę komentować - mnie po prostu przekonują (zresztą to raczej dobra wola Pawła, że tłumaczy swoją decyzję) - pozostaje jedynie podziękować za organizowanie LSG w poprzednich latach i wyrazić nadzieję, że jeszcze wróci mu ochota w przyszłości. Trudno wyrokować czy znajdzie się inny organizator LSG, ale moim zdaniem jest mocno wątpliwe, więc tym bardziej warto przyjrzeć alternatywnej propozycji.

Miejsce, gdzie odbywają się "wakacje z planszówkami" jest to samo czyli przystanek Alaska - idealna przestrzeń do odpoczynku z dala od cywilizacji. Tematyka niewątpliwie nam bliska, a na dodatek na stronie wakacji z planszówkami jest mowa o Go, więc nie powinno zabraknąć możliwości ubicia kilku smoków w wolnej chwili. A reszta... reszta zależy od Nas. Raz - czy goiści zjawią się licznie na tej imprezie. Dwa - czy znajdą się chętni do zorganizowania (i grania) w turniejach oraz do poprowadzenia wykładów (na pewno warto byłoby najpierw uzgodnić wszystko z organizatorem). Miejmy nadzieję, że chociaż pierwszy punkt zostanie spełniony:)

Strona obozu jest tylko chwilowo w stanie surowym - w przeciągu miesiąca powinny pojawić się kolejne informacje. My postaramy się na bieżąco informować o nowościach na niej.

Komentarze

Bardzo fajny blog, szczególnie ten wpis o Warszawiakach.

Strona o LSG 2010 zrobiona przez tasukiego.