marmez - redaktor

Witam :)

Na go.art.pl zajmuję się aktualnościami ze Szczecina i od stycznia 2010 stroną foto, dodatkowo nieraz coś przeniosę z archiwum, czy coś poprawię ;)

Nazywam się Jakub Gauza, choć w internecie przedstawiam się jako marmez.

W Go nauczył mnie grać kolega, było to około początku roku 2005, albo koniec 2004. Pierwszy raz w klubie Go pojawiłem się dopiero w październiku 2005 roku na I Memoriale Wojtka Grygorowicza w Poznaniu. Wcześniej zapraszały nas różne osoby do klubu, jednak dopiero na ten turniej odważyliśmy się pójść. Razem ze wspomnianym kolegą Kasprem zagraliśmy w turnieju dla dzieci na 9x9. Poszło nam średnio. Od tamtego czasu regularnie uczęszczałem na spotkania Wielkopolskiego Ośrodka Go.

W kwietniu 2007 wyprowadziłem się z Poznania do Szczecina, gdzie niestety nie było jeszcze klubu. Klub w Szczecinie powstał ponad rok później - we wrześniu 2008, ja się o nim dowiedziałem dopiero w październiku. Od tego czasu regularnie uczęstniczę w szczecińskim klubie.

Zapraszam na naszą stronę: szczecin.go.art.pl.

W 2012 roku widząc braki w dostępności pokrowców(toreb) na gobany zacząłem sam takie szyć i sprzedawać. Lubię szyć, a może komuś się przyda. ;) Pokrowce prezentuję na swoim blogu

marmez