Ostatnie komentarze

 • Wyniki Turnieju w Bydgoszczy   5 tygodni 3 dni ago
 • Wyniki Mistrzostw Polski Junirów 2020   5 tygodni 3 dni ago
 • Mistrzostwa Polski w Go 2019   15 tygodni 1 godzina ago

  w piątek runda o 18?? Przeciez Deejay skończy o północy:P uczelnia jest tak długo otwarta???

 • Wrocław Open 2019   17 tygodni 3 dni ago

  Oficjalnie nie zostali zdegradowani (na EGD jest korekta ich stopni).

 • Wrocław Open 2019   17 tygodni 3 dni ago

  Gdy na stare lata zaczęli słabiej grać :)

 • Wrocław Open 2019   17 tygodni 3 dni ago

  hmmm... A kiedy to Janek i Maksym zostali zdegradowani???:P

 • PGETC: sezon 18/19 - to jeszcze nie koniec!   29 tygodni 2 dni ago

  A higaki i KaC brawo nie!

 • PGETC: sezon 18/19 - to jeszcze nie koniec!   31 tygodni 1 dzień ago

  Brawo Siasio, Leszek!

 • Walne zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Go   34 tygodnie 1 dzień ago

  Dlaczego sprawozdania finansowe przestały być publikowane na stronie po 2017 roku?
  http://psg.go.art.pl/sprawozdania

 • Turniej w Bydgoszczy   35 tygodni 3 dni ago

  Zapraszam

 • Wyniki 42. Turnieju Warszawskiego i eliminacji do LMP!   36 tygodni 1 dzień ago

  Gościu! Słuchaj!

  Od jakiegoś czasu o niczym się nie gada, tylko o tym, jak przywrócić Ci możliwość grania w turniejach. Możliwość, którą sam sobie odebrałeś. Specjalnie dla Ciebie przygotowano i wydrukowano stosowne oświadczenia. Nie jest wymagane poświadczenie notarialne. Wystarczy Twój podpis w obecności sędziego turnieju. To wszystko. To jest minimum, które jest wymagane, aby organizatorzy turnieju oraz EGD nie mogłi być oskarżeni o łamanie prawa. To nie kamyszyn uchwalił RODO. To nie kamyszyn poprosił EGD o anonimizację Twoich danych. Zatem zamiast robić chryję w Internecie i oskarżać gościa, który czysto społecznie odwala kupę papierkowej roboty, weź przyjedź na jakiś turniej, podpisz to cholerne oświadczenie i miejmy już wszyscy z tym spokój.

 • Wyniki 42. Turnieju Warszawskiego i eliminacji do LMP!   36 tygodni 2 dni ago

  Dziękuję Panu Bożkowi za wykluczenie z tego i przyszłych turniejów. Żądanie notarialnych poświadczeń jest w mojej ocenie działaniem na wyrost. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję zagrać. Miłej gry.

 • Turniej Warszawski i eliminacje do Ligi Mistrzostw Polski 11-12 maja   40 tygodni 3 dni ago

  Wiadomo, że lepiej gdyby w turnieju eliminacyjnym brały udział głównie osoby zainteresowane eliminacjami. Ale ciężko byłoby zorganizować oprócz Turnieju Warszawskiego turniej, na który przyjechali by chętni do udziału w LMP. Dlatego postaraliśmy się zaprosić jak najwięcej silnych, polskich graczy, co nam się nieźle udało. Postaramy się oczywiście, żeby top-bar obejmował wszystkich zainteresowanych mistrzostwami. Myślę, że nie jest to jakieś idealne rozwiązanie, ale będzie dość sprawiedliwe.

  Pozdrawiam Maksym

 • Turniej Warszawski i eliminacje do Ligi Mistrzostw Polski 11-12 maja   41 tygodni 16 godzin ago

  zapowiada się na prawdę fajny turniej:) Chciałbym jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz o której wspominałem już wielokrotnie.
  Łączenie eliminacji do Mistrzostw Polski z innym turniejem wypacza wyniki eliminacji. Im większy turniej tym bardziej wyniki te odbiegają od stanu rzeczywistego....
  Po pierwsze parowanie z zawodnikami nie startującymi w ramach eliminacji - jestem przekonany, że także tym razem dojdzie do sytuacji kiedy osoby mające 2 wygrane na 5 gier przejdą do turnieju Mistrzowskiego. Dużo bardziej będzie liczył się SOS niż faktyczna gra zawodników.
  Po drugie Top bar będzie znacząco różnił się od tego jaki mielibyśmy przy turnieju czysto eliminacyjnym. I znowu im większy turniej tym większa przewaga startowa gracza, który na papierze jest silniejszy. Dla przykładu gdyby top bar ustawiono na 3d i pojawiła się osoba z taką siłą startująca w eliminacjach jej przewaga nad 1k to 3 pkt na starcie.... gdzie w turnieju czysto eliminacyjnym w Polsce zapewne obaj gracze byliby w top barze....
  Równie dobrze automatycznie możemy wpisać takiego gracza do turnieju Mistrzowskiego.
  Tak wiec o ile turniej zapowiada się na chyba największy ostatnimi czasy to dla eliminacji do Mistrzostw Polski nie jest to dobra informacja.

  Pozdrawiam:)

 • Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu   41 tygodni 1 dzień ago

  Hmmm, nie wiem czy dysponuje odpowiednimi umiejętnościami. Po za tym czas czas czas czas...........
  Z drugiej strony fajnie by było gdyby więcej informacji pojawiało się na stronie więc mogę spróbować.
  Przydałby się jakiś skrócony kurs:)

 • Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu   41 tygodni 2 dni ago

  Hej,
  Wszystkie osoby chętne do pomocy są zawsze mile widziane.
  Może chciałbyś zająć się wrzucaniem takich informacji?

 • Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu   41 tygodni 3 dni ago

  Hej,
  Fajnie by było gdyby ktoś z osób posiadających możliwość umieszczania artykułów informował naszą społeczność o wydarzeniach dziejących się w świecie go, które bezpośrednio dotyczą naszych reprezentantów. Mam tu na myśli np. teamowe mistrzostwa Europy na pandanecie czy rozpoczęte w dniu wczorajszym mistrzostwa pomiędzy zawodowcami z Europy oraz Ameryki.
  Przy tej okazji chciałbym pogratulować Drakuli wygranej w pierwszym pojedynku.

 • Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu   45 tygodni 2 godziny ago

  Gratuluję wszystkim osobom, które wzięły udział jednocześnie w European Grand Prix C-Bonus Points Tournament 2019 Jena oraz Poznan Casual. A jest komu, bo to aż 8 osób! A tak poważnie to coś się psuje ta baza danych ostatnio.

 • Wyniki Turnieju w Bydgoszczy   45 tygodni 6 dni ago

  Zapraszamy serdecznie na stronę, którą stworzył Wojtek Szychowiak z kalendarzem turniejowym na 2019 http://go.art.pl/polski-kalendarz-turniejowy-2019. Jest tam również informacja o poznańskim Turnieju Wiosennym 30-31 marca, podobnie jak na naszej stronie klubowej: http://honte.pl.
  Turniej klubowy z założenia jest małym lokalnym turniejem - krótki czas, 3 rundy, handicapy, mało miejsca. Wszyscy goście są mile widziani :) ale naszym zdaniem ten turniej nie spełnia oczekiwań turnieju ogólnopolskiego.
  Komunikacja poznańskiego klubu ostatnio przeniosła się na Facebooka, gdzie dużo łatwiej propaguje się wiadomości. W najbliższym czasie uzupełnimy informacje i napiszemy także post na go.art.pl o Wiosennym Turnieju.
  Zapraszamy serdecznie na nasz profil: https://www.facebook.com/honte.poznan/

  A to są informacje o zbliżających się turniejach:
  https://www.facebook.com/events/2054427494645519/ - 9 marca Turniej Klubowy (Poznań)
  https://www.facebook.com/events/406805256551039/ - 16-17 marca Turniej we Wrocławiu (jakby ktoś przegapił informacje..)
  https://www.facebook.com/events/467665013766918/ - 30-31 marca Turniej Wiosenny w Poznaniu
  https://www.facebook.com/events/769649216741712/ - 30 marca Turniej dla Początkujących (w ramach Turnieju Wiosennego)

 • Wyniki Turnieju w Bydgoszczy   46 tygodni 2 dni ago

  Poznań chyba nie lubi przyjezdnych goistów. Organizują w tym miesiącu aż 2 turnieje (9 marca; 30-31 marca) ale nie chcą się tym tutaj pochwalić :(

  Bierzcie przykład z Bydgoszczy, która ogłasza kalendarz na cały rok gdzie się tylko da, a wyniki są publikowane tego samego dnia co zakończenie turnieju! Żeby nie było, doceniam ogrom pracy, który włożyliście, aby zorganizować 2 turnieje w ciągu jednego miesiąca, ale gdybym tylko o nich wiedział wcześniej, to osobiście bym pogratulował organizatorom...

  Proponuję zrobić tutaj dużą, a nawet OGROMNĄ zakładkę turnieje i umieścić tam kalendarz, aby ludzie mogli sobie urlopy zaplanować itp. a tak to wiadomo jedynie, że Bydgoszcz ma harmonogram, w wakacje jest LSG i to wszystko, a przynajmniej ja o niczym więcej nie wiem. Przez przypadek trafiłem na informację o poznańskich turniejach.

 • Lista rankingowa PSG po turniejach zagranicznych   46 tygodni 3 dni ago

  Domyślnie na listę wchodzą osoby zgłaszające w turniejach jako kraj literki PL. Do tego dochodzą sytuacje indywidualne osób, które chcą wykreślenia z listy i osób żonglujących literkami krajowymi przy zgłoszeniach, które są rozpatrywane każda z osobna. Nie ma automatycznego wykreślenia przy zmianach literek bo różne mogą być tego powody, choćby nadgorliwość/błąd organizatora wysyłającego wyniki do bazy EGD. W przypadku Mateusza nie znam powodu dla którego ma w EGD występ jako Rosjanin z klubu Kazań, więc na razie się nie spieszę z wnioskami. Zobaczymy co zgłosi na swoim kolejnym turnieju.

 • Lista rankingowa PSG po turniejach zagranicznych   46 tygodni 3 dni ago

  Oczywiście nie Barłomiej Sulerz tylko Mateusz Surma (sorry)

 • Lista rankingowa PSG po turniejach zagranicznych   46 tygodni 3 dni ago

  Nie wiem, jakie jest kryterium umieszczenia na liście rankingowej. Czy trzeba mieć miejsce zamieszkania w Polsce, obywatelstwo polskie, występować jako reprezentant Polski? Tak czy inaczej, warto sprawdzić, czy Bartłomiej Sulerz, który występuje w barwach Rosji (gratulacje!) może być tu notowany. Może wpiszmy też Lee Sedola?

 • Lista rankingowa PSG po turniejach zagranicznych   47 tygodni 4 dni ago

  I poprawione. Tym samym turniej w Chorwacji znika stąd, ponieważ nikt z Polski w nim nie zagrał.

 • Lista rankingowa PSG po turniejach zagranicznych   47 tygodni 4 dni ago

  Faktycznie coś zostało błędnie zapisane w EGD przy tym turnieju w Chorwacji. Napiszę maila żeby wyjaśnić sprawę.

Subskrybuje zawartość