Turnieje w 2012

Czy zarząd PSg może upublicznić swoje zamierzenia w kwestii turniejów do końca 2012 roku? Przede wszystkim chodzi o terminy do kiedy muszą się odbyć, ewentualne dotychczasowe ustalenia i chętnych organizatorów (jeśli takowi są). Dotyczy to (jeśli coś pominąłem to proszę o uzupełnienie):
- eKPMC
- e2'WMGS
- MPP
- MPK
- eMP
- LMP

Wcześniejsze upublicznienie takich informacji może pozwoliłoby znaleźć organizatorów nim zrobi się krótko z czasem.

Temat podnoszę z uwagi na plany połączenia Turnieju Warszawskiego z eKPMC - jak dla mnie pomysł zły ze względu na tradycję warszawskiego.

cytat: Temat podnoszę z uwagi na plany połączenia Turnieju Warszawskiego z eKPMC - jak dla mnie pomysł zły ze względu na tradycję warszawskiego.

To żart?????

to znaczy, ze Eliminacji w tym roku nie bedzie i pojedzie wygrany pierwszego przy okazji turnieju

Dobry pomysł. Będzie możliwość, by ze wszystkim zdążyć w przyszłości. :)

Nie widzę problemu ze zdążeniem ze wszystkim o ile informacja "szukamy organizatora" pojawi się odpowiednio wcześniej. Miesiąc temu pytałem co z eKPMC - nikt nie wyartykułował potrzeby w tym zakresie.

Natomiast zdążanie ze wszystkim polegające na łączeniu turniejów to partyzantka. Zróbmy jeden turniej totalny na wszystko - nie będzie żadnego problemu ze zdążaniem. Chyba :>.

Rozwiązanie jest banalne. Jeżeli PSG chce np LMP w listopadzie ( tzn za 6 m-cy), to juz teraz jakas osoba z PSG powinna napisac maila do klubów o chęci takowego wydarzenia w tym czasie, z prośbą o organizację i oferując jednoczesnie wszelakie wsparcie. Chetni mają , dajmy na to miesiąc na wyrazenie chęci i 3 miesiące na dopiecie szczegółow, zawierając w miarę mozliwosci, ceny, lokalizację, noclegi, i inne wazne elementy. Na tej bazie PSG moze wybrac organizatora, i wszystko wiemy na 3 miesiące przed. W ciągu roku przewijają nam się dosyc regularnie turnieje w Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi,Krakowie, Katowicach i innych śląskich aglomeracjach. Myslę ze odpowiedzi na taką prośbę PSG było by co najmniej jedno. Niech PSG zrobi tak ze wszystkimi turniejami i problem zniknie.

Po co wysyłać? Wystarczy upublicznić i sukcesywnie przypominać podając deadtime.

Prawdziwi goisci są ponad takie banalne rozwiazania.

Upublicznic czy wysłac.... cokolwiek, byle PSG wiedziało co i kiedy chce zoorganizowac. Bo jak na razie to wszystko działa na zasadzie "jakoś to będzie". Jeśli z dużym wyprzedzeniem wiemy co, gdzie i kiedy to i łatwiej na pozyskanie sponsorów( bo jest czas). Zacznijcie( PSG) poważnie traktowac Siebie, a będziecie poważnie odbierani. Tyle.

w tym roku juz nie bedzie turnieji :))