[Szkoła Go] własne ceny lekcji

Opisany sposób uzupełniania tablicy jest już nieaktualny!

Informacje na temat szkoły będę umieszczać na forum, aby nie robić bałaganu w newsach. Tym razem pewna innowacja, mianowicie można ustalać własne ceny dla lekcji wewnątrz szkoły. Przy takiej formie uczeń oddaje ustaloną liczbę punktów na konto nauczyciela.

Do prezentacji cennika i innych informacji (np. kontaktowych) proponuję wykorzystywać tablicę lekcyjną. Przykładowa tablica mogłaby wyglądać następująco:

- komentarz do gry 19x19: 40 pkt. (liczba lekcji: 2)
- gra i komentarz 19x19: 70 pkt. (brak)
itd.

Zastrzeżenie jest takie, że "handlowi" podlegają tylko lekcje w dowolnej formie - "czyste" gry odpadają.
Warto zaznaczać zawsze, czy akurat mamy czas na lekcje, albo wpisać liczbę lekcji których aktualnie możecie udzielić, tak aby potencjalni uczniowie nie tracili czasu na bezowocne poszukiwania.

Nauczyciel powinien sprawdzić czy uczeń posiada aktualnie wystarczającą liczbę, aby otrzymać lekcję.
Po udzielonej lekcji, aby otrzymać punkty, nauczyciel musi wpisać lekcję na swoją tablicę analogicznie jak przy standardowych lekcjach dodając * na końcu wpisu (nic innego nie przyszło mi do głowy) np.

nih 23k, 9x9, gra i komentarz, pokaż grę, 3 pkt.*

Wymagane jest również wpisanie przez ucznia informacji o otrzymanych lekcjach pod udzielonymi lekcjami (nie trzeba umieszczać zapisu):

Otrzymane lekcje: 65 pkt.
23.04.2011, nauczyciel, gra i komentarz 19x19, 30 pkt.
23.04.2011, nauczyciel2, komentarz 19x19, 20 pkt.
25.04.2011, nauczyciel3, komentarz 19x19, 15 pkt.

oraz odjęcie punktów w podsumowaniu miesięcznym. Bez tego punkty nie zostaną uwzględnione w podsumowaniu miesięcznym, trzeba będzie sprawę wyjaśniać, będzie zamieszanie, więc bardzo proszę o tym pamiętać i wpisywać od razu informację o otrzymanych lekcjach.

W razie pytań proszę pisać w tym temacie.

dorzuciłem też blok szkoła go na dole prawej kolumny z informacjami o zmianach w tablicach lekcyjnych

a gdzie podatek?

kiedy fiskus dołączy do szkoły to porozmawiamy o tych procentach od punktów;)

Przypomnę tylko, że został jeden dzień na uzupełnienie lekcji z marca i kwietnia. Od następnego miesiąca punkty przyznawane będą tylko za lekcje z danego miesiąca.