RSS

W tej chwili są 4 źródła rssów: wiadomości, komentarze, tematy forum (pierwszy wpis) oraz odpowiedzi na tematy. Obecnie możliwe jest dołączenie tematów do wiadomości oraz odpowiedzi na tematy do komentarzy, albo osobno tematy i osobno odpowiedzi (to byłyby już 4 różne rssy na stronie).
Prosiłbym o opinie szczególnie osoby korzystające lub chcące korzystać z RSSów - jaka forma by Wam najbardziej odpowiadała (można zgłaszać własne propozycje (np. wszystko w jednym), ale one nie będą mogły być od razu zrealizowane).

Pierwszy wpis i odpowiedzi na forum mogłyby być w jednym, ale odpowiedzi w RSS powinny mieć tytuł.
Podobnie by się przydało z komentarzami do wiadomości, bo obecnie jak jest kilka komentowanych jednocześnie, to w RSSach nie wiadomo co jest do czego.

wiem, że mam teraz jakąś niedorobiona przeglądarkę, która słabo wykrywa linki do RSS z meta, ale jakie (i gdzie one sa podlinkowane, bo w źródle też nie znalazłem) są adresy rss nowych postów z forum i nowych tematów?

btw. Nowe posty zawieraja w sobie nowe tematy tak?

Źle to ująłem - jeszcze nie ma rssów dla forum, pisząc o źródłach chodziło mi o treści, które MOŻNA wrzucić do rssów.

Aaaa ;) faktycznie nie doczytałem dokładnie :)

mi osobiście obojętnie, czy jeden z wszystkimi nowymi wpisami (łącznie znowymi tematami) czy osobno i tak bym subskrybował sio, choć faktycznie same nowe tematy by były chyba OK dla innych.

Zgadzam się, że w gdzieś w feedzie powinno być do czego to jest odpowiedż (temat wątku) i kto go napisał. Treść w treści, reszta w tytule. Feed komentarzy jest faktycznie ułomny, i bez najechania na linka (na szczęści linki są czytelne) nie wiem do czego jest komentarz ;) i chyba też nie wiem kto go napisał, bez wejścia na goarta ;) Tak, że +1 do tego.

Na razie rss forum powinien być dostępny na stronie głównej forum http://go.art.pl/forum-go (pod zwykłymi rssami). Niestety nie jestem w stanie w tej chwili wprowadzić postulowanych zmian. Jeśli ktoś zna w miarę proste rozwiązanie tego problemu (dodanie tytułu node'a do feeda komentarzy) na drupalu to mile widziana podpowiedź.