Poszukuje nauczyciela/ucznia

Jak w tytule, każdy kto poszukuje nauczyciele lub ucznia, niech napisze w tym temacie.

Ja osobiście poszukuje zarówno nauczyciela jak i oferuje pomoc słabszym ode mnie (choć tych pewnie za dużo nie ma). Moja siła to 5 kyu kgs, więc jeśli ktoś jest silniejszy/słabszy o te 4 lub więcej kamieni i ma do tego czas i chęci, niech pisze na szynx@o2.pl lub na kgs na nick Szynks.

Ja najsilniejszy nie jestem ale jeśli ktoś chciał by żebym skomentował mu grę na żywo w warszawie to może mi wysłać .sgf i umówić się w czwartek lub niedzielę w Mesicie (da się to wy klikać kluby => warszawa, a jednak nie to po prostu mesita.pl). Na nauczyciela się nie nadaje ale to wszyscy wiedzą.
Błażej Madejski blazej (kropka) madejski (małpa) go (kropka) art (kropka) pl
na kgs blazej ale nie ma szans mnie spotkać ok są małe

Chętnie służę pomocą słabszym graczom i początkującym. Mój nick na KGS to porandojin oraz Polandojin :P

Poszukuję nauczyciela. Moja aktualna siła na KGS to 7k, gram w go od 4 miesięcy z kawałkiem. Jestem bardzo ambitnym uczniem ^^ (marzę skrycie o 1d do września - 2k to plan minimum : P - ciekawe czy się uda ^^, chce ktoś mi w tym pomóc?). Od nauczyciela oczekuje tylko z 2-3 gier z komentarzem tygodniowo (gry możliwie długie, ale zadowalam się 20 min +5x30sek). Wolałbym, aby nauczyciel był ode mnie o co najmniej 5 kamieni silniejszy. Obiecuje być pilnym i posłusznym uczniem : P. Nick KGS to Rzaki0Pak.

Szukam nauczyciela. Na KGS mam 8 kyu. Gram prawie od roku. Chciałbym aby nauczyciel wytknął moje błędy i nakierował na odpowiedni tor.

nick na KGS tomasz100

Poszukuję nauczyciela. Moja aktualna siła na KGS to3k, gram w go od 4 lat z kawałkiem. Jestem bardzo ambitnym uczniem ^^ (marzę skrycie o 5d do września - 1k to plan minimum : P - ciekawe czy się uda ^^, chce ktoś mi w tym pomóc?). Od nauczyciela oczekuje tylko z 2-3 gier z komentarzem tygodniowo (gry możliwie długie, ale zadowalam się 20 min +5x30sek). Wolałbym, aby nauczyciel był ode mnie o co najmniej 5 kamieni silniejszy. Obiecuje być pilnym i posłusznym uczniem : P.
Nick KGS to Alvar.

Poszukuję nauczyciela. Moja aktualna siła na KGS to 6d KGS, gram w go od 7 lat z kawałkiem. Podobno szybko się uczę ;) (marzę skrycie o 9p do końca roku - 1p to plan minimum : P - ciekawe czy się uda ^^Chyba nie, może chce ktoś mi w tym pomóc?).
Od nauczyciela oczekuje tylko z 2-3 gier dziennie z komentarzem i 200 sparingów blitz miesięcznie (zadowalam się czymkolwiek Np. 1min + 2x30sek). Wolałbym, aby nauczyciel był ode mnie o co najmniej 5 kamieni silniejszy. Obiecuje być pilnym i posłusznym uczniem : P.
Nick KGS to kamyki. ;)

A tak na poważnie - trochę inwencji twórczej :)
To że ktoś napisał długo i ciekawie nie znaczy, że trzeba to kopiować...? :)

Podstawowa umiejętność w go - czytanie gry . Jest tylko jeden nauczyciel, który może tego uczyć i ma na to patent:). Nazywa się TSUMEGO.
Dawniej nauczyciel przekazywał wiedzę i trzymał dyscyplinę. Dziś wiedza jest ogólnie dostępna. O dyscyplinę w tym co się robi i tak samemu trzeba zadbać. Życzę wszystkim cierpliwości, samozaparcia i konsekwencji , bo tego Wam/Nam tak naprawdę potrzeba do robienia postępów.
Pozdrawiam wszystkich szukających nauczyciela.

Właściwie to się zgadzam z opinią kolegi na temat materiałów w internecie. Też z nich niejednokrotnie korzystałem... a jak widać koralgol także opanował szybko tsumego do wystarczającego stopnia by danom robić psikusy :)