Poszukiwany redaktor działu foto - mało do roboty ;)

Cześć

Po kilku latach uzupełniania działu go.art.pl/foto, przestałem mieć czas na to i - co gorsze - nie zapowiada się, by mi czasu przybyło. Dlatego poszukujemy nowego redaktora, który by mógł się tym zajmować. 

Pracy przy FOTO jest mało. Jest prosta. Sądzę, że przez cały rok musimy na to poświęcić co najwyżej kilka godzin. Jeżeli byśmy akutalizowali co miesiąc to kilkanaście minut może wystarczyć ;) Najlepiej akutalizować nierzadziej niż raz na kwartał. 

O co chodzi? Co trzeba robić?

Trzeba dodawać linki do albumów z najnowszymi zdjęciami z imprez goistycznych w których udział biorą polacy, albo po prostu z polskich imprez goistycznych. 

Ile roboty na początek?

Gdy znajdę osobę, która przejmie redagowanie działu foto, obiecuję najpierw uaktualnić FOTO do dnia przekazania działu. Tak, że startujemy z niczym do roboty... :) 

Skąd brać adresy albumów zdjęć? 

  • Przede wszystkim trzeba czytać go.art.pl, komentarze i wpisy, bo tu i tu ludzie wstawiają linki do zdjęć. 
  • Ostatnio niezbędne wydaje się też posiadanie konta na FB i śledzenie strony PSG, ew kilku(nastu) goistów, którzy czasem udostępniają zdjęcia. Nowy redaktor dostanie listę osób do śledzenia :)
  • Dobrze też mieć konto na picasaweb.com i śledzić tam też kilka osób, które wrzucają zdjęcia z imprez - choć ostatnio to miejsce ustępuje miejsca FB (cóż za (prawie) masło maślane :P ) Nowy redaktor dostanie listę osób (linków) do śledzenia :)
  • W ostateczności wystarczy śledzić go.art.pl :) 

W razie początkowych trudności służę pomocą. 

W razie gdyby chętnych było kilku zastrzegam wybór redaktora wedle uznania adminów go.art.pl i mojego (no chyba, że współpraca, ale to chyba nie ma sensu przy takim małym zakresie obowiązków). 

Zgłoszenia proszę przesyłać na mój emal: marmezz@gmail.com

Kuba