Baduk w Centrum Kultury Koreańskiej, go w Centrum Promocji Kultury 22-23.10.2011

Witam,

poszukuję goistów z Warszawy lub okolic, chętnych do pomocy przy warsztatach baduk ;) w Centrum Kultury Koreańskiej, ul. Kruczkowskiego 8 (tuż przy stacji Warszawa-Powiśle) w dniu 22.10.2011 (sobota) w godz. 12-17 lub krócej w miarę swoich mozliwości czasowych. Będzie to popularyzacja i nauka gry dla początkujących, wystarczy więc nawet siła ok. 20-25 kyu, aby zapoznać nowe osoby z zasadami gry i trochę pograć.

Będę szczerze zobowiązany za pomoc, nie dam bowiem rady obsłużyć dwóch imprez odbywających się równolegle. Albowiem w Centrum Promocji Kultury na ul. Podskarbińskiej 2 odbywają się w tym samym czasie niemalże drugie warsztaty w godz. 12-20, w sobotę-niedzielę, 22-23.10.2011. A mamy tam, jako Klub Japoński prezentować też inne elementy kultury japońskiej.

Zapraszam na obie imprezy, rzecz jasna, oraz do obejrzenia naszej strony www.klubjaponski.pl.
Przy okazji wspomnę, że gramy w go i shogi co poniedziałek od 18:00 na ul. Wilczej 25, "Południk Zero".

Pozdrawiam,

Andrzej Witarzewski
awit@klubjaponski.pl

To ja się negatywnie wypowiem - organizacja wypadła bardzo słabo - nie było ogłoszeń poza stroną na facebooku - czyli tylko dla zainteresowanych - oprócz 3 organizatorów (mnie, Łukasza z klubu Japońskiego i kogoś od szachów koreańskich) przyszła tylko 1 osoba ( i to chyba też związana z klubem gier japońskich

Szkoda. - może warto koordynować działania jeśli chodzi o promocję? Ja dopiero teraz o tym się dowiedziałem - czyli tydzień po imprezie...

A dla mnie to było cenne życiowe doświadczenie, którego nigdy nie za wiele. Wyciągnęliśmy wnioski, co możemy jeszcze lepiej zrobić przy następnych pokazach (np. wcześniej informować i bardziej zdecydowanie - nie bardzo mogliśmy promować grę go) i to zrobimy.

Dziękuję tym nielicznym, którzy jednak przyszli i próbowali coś zrobić. Ja byłem z samego początku, równolegle mieliśmy imprezę w Centrum Promocji Kultury i tam frekwencja była znacznie większa.

Niezrażeni "niepowodzeniem" poszliśmy z Antonio na imprezę chińską. Wynik? Gramy co sobotę od 10-13 w szkole przy Raszyńskiej 22 (Warszawa).