marzec 2019

Lista rankingowa PSG po turnieju we Wrocławiu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190319_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190319_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2745    11 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2650   -21 |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
Czytaj dalej

Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190311_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190311_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2734     7 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2671       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
Czytaj dalej

Poznań zaprasza na Turniej Wiosenny oraz Turniej dla Początkujących

Co? Turniej Wiosenny

Kiedy? 30-31 marca 2019

Gdzie? Poznań, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Równolegle w sobotę 30 marca odbędzie się Turniej Go dla Początkujących! Zapisy przez formularz.

Turniej Wiosenny jest dwudniowy, 5 rundowy - gry równe - zapisy i szczegóły na stronie turnieju. Zachęcamy do zapraszania znajomych i udostępniania wydarzenia na Facebooku.

Sponsorzy: UAM, Cognifide, PSG, Honte

Na Turnieju będzie można pograć sobie na specjalnym Star Warsowym zestawie do Go!

Zapraszamy na turniej wiosenny do Wrocławia, już 16-17.03!

W weekend 16-17 marca zapraszamy na Wiosenny Turniej Go we Wrocławiu 2019. Lokalizacja: Wrocław, Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Chopina 9a (na pierwszym piętrze) Turniej organizują Sasha Yeroshkin, Daria Kwietniewska, Sveta Saltan, Krzysztof Stoigniew Sieja razem z klubem "Gry logiczne we Wrocławiu".
Główny sędzia: Oleksandr Yeroshkin

Szczegóły:
• Rundy: 5
• System MacMahon, top-bar zależny od rankingu uczestników
• Gry równe
• Czas: 1h + 30s byo-yomi
• Zasady: terytorialne, japońskie; 6,5 pkt komi
• Obowiązują zasady turniejowe EGF
• Spóźnienie 20 min oznacza poddanie gry (o niespodziewanych sytuacjach proszę informować telefonicznie)
• Wpisowe:
◦ rejestracja do 10 marca - 20 zł, później 25zł
◦ gracze 10kyu i słabsi - 10 zł taniej
◦ gracze 18kyu i słabsi - brak wpisowych
• Nagrody:
◦ zostaną ogłoszone wkrótce

Ramowy harmonogram:
Sobota (16 marca)
• 9:00 - 9:45 - rejestracja
• 10:00 - I runda
• 13:00 - II runda
• 15:00 - III runda

Niedziela (17 marca)
• 10:00 - IV runda
• 13:00 - V runda
• około 16:00 - zakończenie oraz rozdanie nagród

Lista rankingowa PSG po turnieju w Bydgoszczy

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190304_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190304_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Kazań                | 2727    -8 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2671       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
Czytaj dalej

Wyniki Turnieju w Bydgoszczy

Turniej zakończony. Uczestnicy zadowoleni, no przynajmniej znacząca większość...;-) Wyniki poniżej:

Turniej handicapowy

M-ce   Name  Rank  Club R 1 R 2 R 3 R 4 NBWSOSSODOS
Sobanski Grzegorz4KPozn 14+/w0 7+/b3 6+/b0 2+/w8488
Halas Przemyslaw12KBydg 4+/b1 13+/w6 5+/b5 1-/b83117
Oczkowski Robert2KToru 6-/w2 10+/b2 7+/b1 9+/w5386
Bednarska Julia11KToru 2-/w1 15+/w8 13+/w7 8+/b3374
Dziezyc Marcin7KWars 16+/b2 12+/w1 2-/w5 6+/b3363
Szychowiak Wojciech4KBydg 3+/b2 9+/w3 1-/w0 5-/w32125
Malinowski Wlodzimierz1KTuch 10+/b1 1-/w3 3-/w1 12+/w72103
Malkiewicz Cezary8KToru 9-/b1 11+/w1 12+/w0 4-/w3283
Pyzalski Szymon7KPozn 8+/w1 6-/b3 14+/b3 3-/b5283
10 Walaszewski Maksym1DBydg 7-/w1 3-/w2 16+/w5 14+/w4261
11 Malinowski Marcin9KTuch 12-/b1 8-/b1 15+/w9 13+/w9252
12 Szychowiak Marianna8KBydg 11+/w1 5-/b1 8-/b0 7-/b7192
13 Barcicki Tymoteusz18KPozn 15+/w1 2-/b6 4-/b7 11-/b9191
14 Blek Dominik4KToru 1-/b0 16+/w1 9-/w3 10-/b4180
15 Iwan Wiktor19KToru 13-/b1 4-/b8 11-/b9 0+ 160
16 Barcicki Artur5KPozn 5-/w2 14-/b1 10-/b5 0- 060

 

Turniej dla początkujących

  1. Piotr Szamrowicz
  2. Antoni Łukaszewicz
  3. Piotr Zieliński
  4. Joanna Długosz
  5. Jakub Łubiński
  6. Piotr Cyrklaff
  7. Zofia Przybylska

 

Tegoroczna klasyfikacja pucharowa.

Mamy imprezy zaplanowane do końca roku - planujecie i przybywajcie... Cały rok przed nami.

W grudniu odbędzie się Wielki Finał naszych tegorocznych zmagań - nasz turniej Grand Prix. Serdecznie zapraszam uczestników wszystkich imprez, kibiców i sympatyków. Turniej GP prawie za rok ale już na stronie turnieju można zgłosić swój udział.