Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190311_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190311_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2734     7 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2671       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2321       |       |EGD
|  6 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2311       |  6dan |EGD
|  7 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Szczecin             | 2158    -6 |       |EGD
|  8 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2136       |       |EGD
|  9 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2144       |  2dan |EGD
| 10 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2134       |       |EGD
| 11 | Wałaszewski Maksym         1dan | Bydgoszcz            | 2128     1 |  2dan |EGD
| 12 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2089       |       |EGD
| 13 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 14 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2079       |       |EGD
| 15 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2070       |  2dan |EGD
| 16 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2056       |       |EGD
| 17 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2049       |       |EGD
| 18 | Grygierzec Grzegorz        1dan | Świnoujście          | 2042       |       |EGD
| 19 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 20 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 21 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 2045       |       |EGD
| 22 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Kraków               | 2034       |       |EGD
| 23 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 2031       |       |EGD
| 24 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1992       |       |EGD
| 25 | Błaszczyk Diana            1kyu | Wrocław              | 1980       |       |EGD
| 26 | Frejlak Jan                1kyu | Warszawa             | 1973       |  2dan |EGD
| 27 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1970       |       |EGD
| 28 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1969       |  1dan |EGD
| 29 | Maćkowiak Dariusz          1kyu | Poznań               | 1961       |       |EGD
| 30 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1945       |       |EGD
| 31 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1931       |  3dan |EGD
| 32 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1916       |       |EGD
| 33 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 34 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 35 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1879       |       |EGD
| 36 | Bugaj Antoni               3kyu | Warszawa             | 1840       |       |EGD
| 37 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1797       |       |EGD
| 38 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1784       |       |EGD
| 39 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1781       |  2kyu |EGD
| 40 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1778       |       |EGD
| 41 | Szejko Piotr               3kyu | Warszawa             | 1771       |       |EGD
| 42 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1734       |       |EGD
| 43 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1716       |  1kyu |EGD
| 44 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1704       |       |EGD
| 45 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1732       |       |EGD
| 46 | Sobański Grzegorz          4kyu | Poznań               | 1723       |       |EGD
| 47 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1717       |       |EGD
| 48 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 49 | Warniełło Tomasz           4kyu | Białystok            | 1706       |       |EGD
| 50 | Węgiel Ireneusz            4kyu | Warszawa             | 1702       |       |EGD
| 51 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1653       |       |EGD
| 52 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1645       |  3kyu |EGD
| 53 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1640       |  3kyu |EGD
| 54 | Szymczyk Krzysztof         4kyu | Opole                | 1634       |  1kyu |EGD
| 55 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1647       |  4kyu |EGD
| 56 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1612       |       |EGD
| 57 | Pakosz Bogdan              5kyu | Tychy                | 1599       |  2kyu |EGD
| 58 | Cieślińska Noemi           5kyu | Białystok            | 1583       |       |EGD
| 59 | Szeląg Mateusz             5kyu | Wrocław              | 1554       |       |EGD
| 60 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1529       |       |EGD
| 61 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1527       |       |EGD
| 62 | Bogdziewicz Tomasz         5kyu | Poznań               | 1509       |       |EGD
| 63 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1494/0     |       |EGD
| 64 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1529       |       |EGD
| 65 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1525       |       |EGD
| 66 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 67 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1497   -10 |  5kyu |EGD
| 68 | Lebek Michał               6kyu | Police               | 1477       |       |EGD
| 69 | Grzelak Kacper             6kyu | Toruń                | 1476       |       |EGD
| 70 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1465       |       |EGD
| 71 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1379       |       |EGD
| 72 | Kawczyński Adam            6kyu | Łódź                 | 1344       |       |EGD
| 73 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1310       |  5kyu |EGD
| 74 | Podbioł Krzysztof          7kyu | Chorzów              | 1424       |  1kyu |EGD
| 75 | Miłkowski Jakub            7kyu | Kraków               | 1395       |       |EGD
| 76 | Pyżalski Szymon            7kyu | Poznań               | 1385       |  6kyu |EGD
| 77 | Dzieżyc Marcin             7kyu | Warszawa             | 1384       |       |EGD
| 78 | Kwietniewska Daria         7kyu | Wrocław              | 1360       |       |EGD
| 79 | Gauza Jakub                7kyu | Szczecin             | 1356       |  6kyu |EGD
| 80 | Bugaj Robert               7kyu | Warszawa             | 1350       |       |EGD
| 81 | Cichorski Andrzej          8kyu | Szczecin             | 1323       |       |EGD
| 82 | Bożyk Piotr                8kyu | Warszawa             | 1313       |  6kyu |EGD
| 83 | Musiał Mikołaj             8kyu | Wrocław              | 1310    26 |       |EGD
| 84 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1309       |       |EGD
| 85 | Księżak Paweł              8kyu | Łódź                 | 1287       |  7kyu |EGD
| 86 | Szychowiak Marianna        8kyu | Bydgoszcz            | 1278       |  7kyu |EGD
| 87 | Męcel Arkadiusz            8kyu | Warszawa             | 1277       |       |EGD
| 88 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1268       |       |EGD
| 89 | Małkiewicz Cezary          8kyu | Toruń                | 1259       |       |EGD
| 90 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1253       |       |EGD
| 91 | Szarla Michał              8kyu | Gliwice              | 1238       |  7kyu |EGD
| 92 | Bukowski Łukasz            8kyu | Poznań               | 1209       |       |EGD
| 93 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1133       |       |EGD
| 94 | Okonkwo Jeoman             8kyu | Poznań               | 1053       |       |EGD
| 95 | Mazur Michał               9kyu | Białystok            | 1241       |       |EGD
| 96 | Polańska Magdalena         9kyu | ED                   | 1241       |       |EGD
| 97 | Sasak Tomasz               9kyu | Kraków               | 1192       |       |EGD
| 98 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1166       |       |EGD
| 99 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1089       |       |EGD
|100 | Chlebowicz January         9kyu | Chojnów              | 1086       |       |EGD
|101 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1127       |       |EGD
|102 | Andrzejewski Tomasz       10kyu | Warszawa             | 1084       |       |EGD
|103 | Świercz Kamil             10kyu | Wrocław              | 1069       |       |EGD
|104 | Kosz Marcin               10kyu | Wrocław              | 1065       |       |EGD
|105 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  849       |       |EGD
|106 | Biernot Ewa               11kyu | Poznań               | 1001    27 |       |EGD
|107 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  959       |  9kyu |EGD
|108 | Bednarska Julia           11kyu | Toruń                |  944       |       |EGD
|109 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  915       | 10kyu |EGD
|110 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  825       |  8kyu |EGD
|111 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  922       |       |EGD
|112 | Wesołek Przemysław        12kyu | Poznań               |  907       |       |EGD
|113 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  904       |       |EGD
|114 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  904       |       |EGD
|115 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|116 | Lubczyński Konrad         12kyu | Warszawa             |  864       |       |EGD
|117 | Przybyś Joanna            13kyu | Szczecin             |  822       |       |EGD
|118 | Stasiński Jakub           13kyu | Poznań               |  819       |       |EGD
|119 | Łopuszański Kamil         13kyu | Rzeszów              |  801       | 12kyu |EGD
|120 | Lozinski Christopher      13kyu | Katowice             |  752       |       |EGD
|121 | Wojnarowski Łukasz        13kyu | Poznań               |  709       |       |EGD
|122 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  657       |       |EGD
|123 | Sternik Michał            13kyu | Warszawa             |  633       |       |EGD
|124 | Cylwik Robert             13kyu | Białystok            |  600       |       |EGD
|125 | Kulhawik Adrian           14kyu | Białystok            |  726       |       |EGD
|126 | Fokt Krzysztof            14kyu | Szczecin             |  687       |       |EGD
|127 | Ptak Jakub                14kyu | Toruń                |  600       |       |EGD
|128 | Ładosz Sebastian          15kyu | Warszawa             |  599       |       |EGD
|129 | Doruch Cyprian            15kyu | Wrocław              |  579       |       |EGD
|130 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  536       |       |EGD
|131 | Strojnowski Krzysztof     15kyu | _                    |  530       |       |EGD
|132 | Mrozowski Damian          15kyu | Poznań               |  524     6 |       |EGD
|133 | Polański Szymon           16kyu | ED                   |  490       |       |EGD
|134 | Kościński Michał          17kyu | Warszawa             |  319       |       |EGD
|135 | Bryson Aaron              18kyu | Warszawa             |  308       |       |EGD
|136 | Barcicki Tymoteusz        18kyu | Poznań               |  303    30 |       |EGD
|137 | Dzienis Julita            18kyu | Białystok            |  269       |       |EGD
|138 | Kępowicz Dariusz          18kyu | Wrocław              |  215       |       |EGD
|139 | Iwan Wiktor               19kyu | Toruń                |  179       |       |EGD
|140 | Bugaj Zofia               20kyu | Piaseczno            |  196       | 19kyu |EGD
|141 | Smoczyński Bartek         20kyu | Warszawa             |  171       |       |EGD
|142 | Saltan Svitlana           20kyu | Wrocław              |  155       |       |EGD
|143 | Długosz Joanna            20kyu | Poznań               |  140       |       |EGD
|144 | Aoki Nobuko               20kyu | Katowice             |  100       |       |EGD
|145 | Brunka Witold             20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|146 | Chowaniec Artur           20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|147 | Kozłowski Michał          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|148 | Krystian Olechowski       20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|149 | Myślińska Justyna         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|150 | Pyłkowska Magdalena       20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|151 | Szkic Patryk              20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|152 | Zajczuk Krzysztof         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|153 | Doroch Radosław           22kyu | Toruń                |  132       |       |EGD
|154 | Kunek Tadeusz             23kyu | Sośno                |  100       | 20kyu |EGD
|155 | Szamrowicz Piotr          23kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|156 | Łukaszewicz Antoni        24kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|157 | Seget Anna                24kyu | Poznań               |  100     0 |       |EGD
|158 | Bukowska Agata            30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|159 | Bukowski Kacper           30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|160 | Grabowski Klaudiusz       30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|161 | Przybysz Kacper           30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
11.03.2019

Anna Seget               - debiut na 24 kyu

EGD A  DE Jena, 4th European Pro Championship
EGD C  PL Poznan, Poznan Casual

Komentarze

Gratuluję wszystkim osobom, które wzięły udział jednocześnie w European Grand Prix C-Bonus Points Tournament 2019 Jena oraz Poznan Casual. A jest komu, bo to aż 8 osób! A tak poważnie to coś się psuje ta baza danych ostatnio.

Hej,
Fajnie by było gdyby ktoś z osób posiadających możliwość umieszczania artykułów informował naszą społeczność o wydarzeniach dziejących się w świecie go, które bezpośrednio dotyczą naszych reprezentantów. Mam tu na myśli np. teamowe mistrzostwa Europy na pandanecie czy rozpoczęte w dniu wczorajszym mistrzostwa pomiędzy zawodowcami z Europy oraz Ameryki.
Przy tej okazji chciałbym pogratulować Drakuli wygranej w pierwszym pojedynku.

Hej,
Wszystkie osoby chętne do pomocy są zawsze mile widziane.
Może chciałbyś zająć się wrzucaniem takich informacji?

Hmmm, nie wiem czy dysponuje odpowiednimi umiejętnościami. Po za tym czas czas czas czas...........
Z drugiej strony fajnie by było gdyby więcej informacji pojawiało się na stronie więc mogę spróbować.
Przydałby się jakiś skrócony kurs:)

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]