lmp

Liga Mistrzostw Polski

Organizacja eliminacji i finału LMP

Poszukujemy chętnych do organizacji eliminacji i fainału Ligi Mistrzów Polski 2020. Polskie Stowarzyszenie GO oferuje wsparcie finansowe, sprzętowe i książkowe.

Termin eliminacji: najpóźniej do LSG (6 lipca) Termin finałów: najpóźniej do końca roku 2020, po LSG (19 lipca).

Kluby chętne do organizacji zapraszamy do kontaktu mailowego na zarzad@go.art.pl Prosimy o podanie terminu oraz planowanego miejsca odbywania się turnieju. .Termin składania zgłoszeń: 14 marca (eliminacje) oraz 31 marca (finał).

Mistrzostwa Polski w Go 2019

Honte zaprasza na Mistrzostwa Polski w Go 2019 do Poznania!

Już 8-11 listopada odbędzie się najważniejszy turniej w całym roku, podczas którego wyłonimy Mistrza Polski.

A od 9-11 listopada będzie trzydniowy Turniej Towarzyszący.

Szczegóły znajdziecie na stronie http://mp.go.art.pl/

Wyniki 42. Turnieju Warszawskiego i eliminacji do LMP!

Do LMP dostali się: Stanisław Frejlak, Maksym Wałaszewski, Karol Cieślak oraz Jan Frączak
Rezerwowymi są : Radosław Jachym oraz Paweł Frączak
PlaceNameClubLevelScore12345PointsScoreXSOSSOSOS
1Stanislaw Frejlakpl-Wars7 Dan194+7+3+2+5+51987423
2Vit Brunnercz-Brno4 Dan1815+13+6+1-4+41884418
3Chao Zhanguk-LonC6 Dan1816+5+1-9+11+41883411
4Koichiro Habupl-Krak5 Dan171-12+8+6+2-31787414
5Leszek Soldanpl-Wars4 Dan1712+3-10+7+1-31786414
6Marcin Majkapl-Wroc4 Dan178+10+2-4-9+31784416
7Oleksandr Yeroshkinpl-Wroc3 Dan179+1-11+5-14+31783419
8Maksym Walaszewskipl-Bydg2 Dan176-15+4-14+10+31780416
9Karol Cieslakpl-Kosz1 Dan167-14+13+3-6-21683411
10Jan Fraczakpl-Wars1 Dan1611+6-5-15+8-21682412
11Radoslaw Jachympl-Gliw3 Dan1610-17+7-13+3-21681401
12Dawid Jurkiewiczpl-Szcz2 Dan165-4-14-16+15+21679410
13Pawel Fraczakpl-Wars1 Kyu1614+2-9-11-17+21679404
14Artur Chmielewskipl-Star1 Dan1513-9-12+8-7-11582404
15Adam Bialozytpl-GONG1 Kyu152-8-18+10-12-11581395
16Tom Macieszczakpl-Wars3 Kyu153-24+17+12-18+31574371
17Grzegorz Sobanskipl-Pozn3 Kyu1419+11-16-20+13-21474368
18Tomasz Wisniewskipl-Wars4 Kyu1422+20+15-19+16-31470349½
19Dawid Librontpl-Bydg4 Kyu1417-27+21+18-20+31466½327½
20Wojciech Szychowiakpl-Bydg4 Kyu1321+18-24+17-19-21367½337½
21Ireneusz Wegielpl-Wars4 Kyu13½20-25+19--22+21362313
22Mateusz Szelagpl-Wroc5 Kyu1318-30+25+24+21-31360½316½
23Marcin Dziezycpl-Wars7 Kyu1329+26+28+25+24+51356282½
24Ondrej Jurasekcz-Brno4 Kyu1225+16-20-22-23-11265321½
25Krzysztof Szymczykpl-Opol4 Kyu1124-21-22-23-27-01163½297½
26Szymon Pyzalskipl-Pozn6 Kyu1127-23-30-28+31+21156265
27Marek Gutkowskipl-Wars6 Kyu1226+19---25+21154276
28Jakub Milkowskipl-GONG7 Kyu1130+31+23-26-32+31152262
29Marianna Szychowiakpl-Bydg8 Kyu1123-33+35+32+30+41146245
30Michal Kacprzakpl-Wars6 Kyu1028-22-26+31-29-11056261½
31Pawel Ksiezakpl-Lodz8 Kyu1035+28-32+30+26-31047256
32Michal Mazurpl-Bial9 Kyu833+35+31-29-28-2847231
33Krzysztof Siejapl-Wroc9 Kyu832-29-34-36+35+2841208
34Tomasz Andrzejewskipl-Wars10 Kyu837-38+33+35+36-3836176
35Marcelina Chojnackapl-Bydg8 Kyu731-32-29-34-33-0745217
36Cyprian Doruchpl-Wroc11 Kyu738+37-39+33-34+3734156
37Ewa Biernotpl-Pozn10 Kyu34+36+---2730145
38Michal Sternikpl-Wars11 Kyu36-34--39-43+1526130
39Damian Nejman13 Kyu442-45+36-38+40-2423104
40Damian Mrozowskipl-Pozn15 Kyu443+42-46+44+39+441680
41Aaron Brysonpl-Wars18 Kyu448+44+47+43-42+441372½
42Adam Skrodzkipl-Wars15 Kyu339+40+43-47+41-331782½
43Krzysztof Strojnowskipl15 Kyu340-52+42+41+38-331782
44Jan Blazejczykpl-Wars19 Kyu349+41-51+40-47+3313½65
45Sebastian Ladoszpl-Wars15 Kyufree39--48+49+331157
46Kamil Spylapl-Wars20 Kyu351+47-40-free52+3360
47Svitlana Saltanpl-Wroc20 Kyu252+46+41-42-44-2213½63
48Ryan Zhanguk-CLon17 Kyu241-49-52+45-51+2211½56½
49Marek Wachpl-Wars20 Kyu44-48+50+-45-2211½41½
50Jaroslaw Slebocki18 Kyu3--49-51+free2228
51Joanna Zebrowskapl-Bial20 Kyu146-free44-50-48-111151
52Michal Wachpl-Wars20 Kyu47-43-48--46-001051½

Turniej Warszawski i eliminacje do Ligi Mistrzostw Polski 11-12 maja

Serdecznie zapraszamy na 42. Turniej Warszawski, który w tym roku ponownie odbędzie się na campusie Google na warszawskiej Pradze. Wyniki turnieju będą decydowały o tym, kto zakwalifikuje się do LMP 2019. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji i zgarnięcia zniżek na wpisowe: http://warszawa.go.art.pl/xlii-warszawski-turniej-go

Oprócz tego, 11 maja o godzinie 19:00 w miejscu turnieju odbędzie się walne zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Go. Jest to szansa na zapoznanie się z pracą stowarzyszenia i z tym, w jaki sposób wspiera polskie środowisko goistyczne. Przed zebraniem będziemy też przyjmować nowyh członków. Odbędą się też wybory kolejnej kadencji zarządu, sądu koleżeńskiego i komisji rewizyjnej.

Do zobaczenia na miejscu!

Mistrzostwa Polski 2019

Po ostatnich Mistrzostwach Polski kurz jeszcze nie opadł, a już szykujemy się na następną edycję. Poszukujemy chętnych do organizacji finału LMP w 2019 roku. Z naszej strony zapewniamy wsparcie finansowe oraz sprzętowe.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania kandydatur na maila zarządu: zarzad@go.art.pl. Prosimy o podanie orientacyjnej daty mistrzostw (najwcześniej w kwietniu 2019r, najpóźniej w grudniu 2019r.) oraz planowanego miejsca.

Zgłoszenia przyjmujemy przez najbliższy miesiąc, po czym ogłosimy organizatora LMP 2019.

Mistrzostwa Polski 2018 na żywo

W Poznaniu trwają Mistrzostwa Polski Go. Transmisje na żywo ze wszystkich gier dostępne na serwerze OGS - linki do aktualnych gier znajdziecie zawsze na stronie głównej http://mp.go.art.pl/

Zapraszamy do kibicowania :-)

Turniej Warszawski i eliminacje do LMP 7-8.07

Zapraszamy na tegoroczny Turniej Warszawski i eliminacje do LMP.

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_chTtlfOuccpJty7OQeHEUdIcwClC...

Informacje:
Miejsce: Koszykowa 75, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, sale 210, 211, 212
Sędzia Główny: Maksym Wałaszewski
Wpisowe: 30 zł, -10zł dla członków PSG, -10zł dla osób 10k lub słabszych
Pula nagród: 500 zł + 80% wpisowego + nagrody rzeczowe
Reguły : japońskie, 6,5 komi

Harmonogram:
7 lipca
9:30 - rozpoczęcie rejestracji
9:55 - zakończenie rejestracji
10:00 - I runda
12:30 - II runda
14:30 - przerwa
16:00 - III runda

8 lipca
9:30 - IV runda
12:00 - V runda
15:00 - zakończenie i rozdanie nagród
kontakt do organizatora: tel. 792628176
Subskrybuje zawartość