1% na promocję Go

Początek roku w Polsce to okres rozliczania podatku dochodowego. Od kilku lat możemy przekazywać 1% naszego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Stowarzyszenie Meijin jest taką organizacją od początku swojego istnienia. Dlatego zachęcam wszystkich do przekazania nam 1% podatku.

Dane do wypełnienia PITu:

Nazwa OPP : STOWARZYSZENIE MEIJIN
Nr krs : 0000279330

Czytaj dalej

Wznowienie pracy klubu w Lublinie

Zapraszam wszystkich na wznowione spotkania Lubelskiego Klubu Go.
Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w "Zielonym Talerzyku" (ul. Obrońców Pokoju 23), a także w soboty w godz. 11:00-14:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 (ul. Bernardyńska 14a).

Pierwsze spotkanie już jutro :)
Zapraszam wszystkich serdecznie!

Pragnę jeszcze wspomnieć, że zamierzam zorganizować turniej na jesień, muszę tylko dokładnie sprawdzić terminarz turniejowy, aby z niczym nie kolidował.

Przemysław Dyszczyk (Ashitaka)
nr kontaktowy: 517 161 469
e-mail: przemek@dyszczyk.pl

Uwag kilka o zajęciach dla dzieci

Po pierwsze: przygotujcie się!

Jeżeli sądzicie, że idąc na zajęcia z dziećmi wystarczy mieć plansze, kamienie oraz przekonanie, że "jakoś to będzie", to, moim zdaniem, mylicie się bardzo i może was albo i same dzieci spotkać przykre rozczarowanie. Warto zainwestować trochę czasu, przemyśleć całe przedsięwzięcie i zrobić wszystko porządnie. Oczywiście możecie przeskoczyć od razu do ostatniego akapitu tego tekstu i być może on wam wystarczy, ale jeżeli dopiero zaczynacie edukację dzieci, albo wasze spotkanie zamieniło się w mini armageddon to zapraszam do zapoznania sie z całością tekstu.

Zatem po kolei:

Czytaj dalej

Cognifide Go Cup #2

Znamy już termin drugiego turnieju z cyklu Cognifide Go Cup. Będzie to 13-14 kwietnia 2013, czyli 2 tygodnie po Świętach Wielkanocnych. Nie, nie myli was wzrok, tym razem będzie to turniej dwudniowy. Szczegóły dotyczące nagród czy wpisowego pojawią się w okolicy marca. Jednocześnie turniej będzie eliminacjami do Ligi Młodych Mistrzów 2013.

Termin trzeciego turnieju, jednodniowego, jeszcze jest do ustalenia. W grę wchodzą terminy zarówno przedwakacyjne, jak i powakacyjne. Jeśli macie jakieś preferencje, dajcie nam o tym znać - najlepiej zostawiając komentarz pod artykułem.

Czwarty turniej, a zarazem podsumowanie całego cyklu odbędzie się na Targach Hobby 19-20 października 2013.

Rezerwujcie czas już teraz!

Turniej na "trzynastkach" w Bielsku-Białej

 

Nowy miesiąc, nowy turniej, nowe plansze. Tym razem zapraszam wszystkich do Bielska-Białej na marcowe trzynastki. Szczegóły poniżej: 

Data: 

  9 marzec 2013

Miejsce:

  Bielsko-Biała, ul Mickiewicza 23(na rogu Dąbrowskiego)

Czytaj dalej

Pierwsze punkty w cyklu Cognifide Go Cup

Jesteśmy już po pierwszym turnieju z cyklu Cognifide Go Cup. Po intensywnych, całodniowych zmaganiach gracze zdobyli pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej. Najwięcej punktów wywalczył Marek Kamiński wygrywając turniej z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce przyznane zostało ex aequo Kamilowi Chwedynie oraz Marcinowi Majce, którzy wygrali po trzy gry.

W trzeciej rundzie turnieju doszło do niespodzianki, gdy Łukasz Pater 2 kyu wygrał z Kamilem Chwedyną 4 dan, widzowie transmisji na KGS (niestety nie z tej deski), nie uwierzyli aż do opublikowania pełnych wyników rundy. Zapisy transmitowanych partii znaleźć można na baduk.pl. W turnieju wzięło udział trzech debiutantów - gratulujemy i zapraszamy ponownie.

Niezależnie od klasyfikacji generalnej zwycięzcy turnieju otrzymali nagrody ufundowane przez wypożyczalnię oraz sklep z grami planszowymi Gosu. Marek otrzymał bon o wartości 100zł, natomiast Kamil oraz Marcin bony o wartości 60zł. Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali zniżkę na wypożyczenie gry.

Turniej odbył się w siedzibie firmy Cognifide Polska - patrona cyklu. Cognifide zapewniło także napoje oraz poczęstunek dla uczestników, w tym pyszne bułki, a dla wszystkich graczy z trzema i czterema wygranymi - koszulki.

Podsumowanie klasyfikacji generalnej pojawi się wkrótce na naszej stronie, a już teraz zapraszamy na pozostałe turnieje w cyklu. Kolejny odbędzie się prawdopodobnie w kwietniu, trzeci po wakacjach a podsumowanie całości na Targach Hobby 19 - 20 października.

Poniżej pełna tabelka wyników.

Czytaj dalej