Lista rankingowa PSG po Letniej Szkole Go

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190829_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190829_h.htm

Karol Cieślak            - awans na  3 dan
Jan Frączak              - awans na  2 dan
Wojciech Cieślak         - awans na  4 kyu
Dawid Libront            - awans na  4 kyu
Mateusz Szeląg           - awans na  4 kyu
Michał Mazur             - awans na  8 kyu
Tymoteusz Barcicki       - awans na 14 kyu

Izabela Karczewska       - debiut na 20 kyu
Leszek Koliński          - debiut na 20 kyu
Stanisław Olejniczak     - debiut na 20 kyu
Grzegorz Papaj           - debiut na 20 kyu
Michał Śliwicki          - debiut na 20 kyu
Nikodem Cieliński        - debiut na 25 kyu
Justyna Jurkiewicz       - debiut na 25 kyu
Maria Przybylak          - debiut na 25 kyu
Aleksander Tytus         - debiut na 25 kyu
Natalia Kolińska         - debiut na 30 kyu
Ludwik Papaj             - debiut na 30 kyu
Magda Soczowa            - debiut na 30 kyu
Klaudia Srul             - debiut na 30 kyu
Wojciech Wajda           - debiut na 30 kyu

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2742       |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2687     0 |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2449       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2346       |  6dan |EGD
|  6 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2298/0 -12 |       |EGD
|  7 | Yeroshkin Oleksandr        3dan | Wrocław              | 2321       |       |EGD
|  8 | Jachym Radosław            3dan | Gliwice              | 2275       |  4dan |EGD
|  9 | Cieślak Karol              3dan | Koszalin             | 2274    40 |       |EGD
| 10 | Pszonka Roman              3dan | Dublin               | 2259       |  4dan |EGD
| 11 | Wałaszewski Maksym         3dan | Bydgoszcz            | 2220   -33 |       |EGD
| 12 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Szczecin             | 2208    87 |       |EGD
| 13 | Frączak Jan                2dan | Warszawa             | 2146     6 |       |EGD
| 14 | Ziomko Jakub               1dan | Aberdeen             | 2146       |  2dan |EGD
| 15 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2079       |       |EGD
| 16 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2070       |  2dan |EGD
| 17 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2064    -5 |       |EGD
| 18 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2056       |       |EGD
| 19 | Wrocławski Stefan          1dan | Sochaczew            | 2053       |       |EGD
| 20 | Grygierzec Grzegorz        1dan | Świnoujście          | 2042       |       |EGD
| 21 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 22 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2017       |       |EGD
| 23 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 2005   -35 |       |EGD
| 24 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1992       |       |EGD
| 25 | Błaszczyk Diana            1kyu | Wrocław              | 1980       |       |EGD
| 26 | Kopek Jarosław             1kyu | Chorzów              | 1978       |  2dan |EGD
| 27 | Maćkowiak Dariusz          1kyu | Poznań               | 1960       |       |EGD
| 28 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1931       |  3dan |EGD
| 29 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1909   -25 |       |EGD
| 30 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 31 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 32 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1879       |       |EGD
| 33 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1820       |       |EGD
| 34 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1808    28 |  2kyu |EGD
| 35 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1798   -10 |       |EGD
| 36 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1787       |       |EGD
| 37 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1784       |       |EGD
| 38 | Bugaj Antoni               3kyu | Warszawa             | 1781       |       |EGD
| 39 | Sobański Grzegorz          3kyu | Poznań               | 1781       |       |EGD
| 40 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1735       |       |EGD
| 41 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1684/2     |  1kyu |EGD
| 42 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1744       |       |EGD
| 43 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 44 | Węgiel Ireneusz            4kyu | Warszawa             | 1708       |       |EGD
| 45 | Libront Dawid              4kyu | Bydgoszcz            | 1686    59 |       |EGD
| 46 | Wiśniewski Tomasz          4kyu | Warszawa             | 1680       |       |EGD
| 47 | Cieślak Wojciech           4kyu | Koszalin             | 1665    40 |       |EGD
| 48 | Szeląg Mateusz             4kyu | Wrocław              | 1660    55 |       |EGD
| 49 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1652       |  3kyu |EGD
| 50 | Szymczyk Krzysztof         4kyu | Opole                | 1651       |  1kyu |EGD
| 51 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1640    38 |       |EGD
| 52 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1618   -22 |  3kyu |EGD
| 53 | Warniełło Tomasz           4kyu | Białystok            | 1608   -98 |       |EGD
| 54 | Dzieżyc Marcin             5kyu | Warszawa             | 1624    42 |       |EGD
| 55 | Bukowski Łukasz            5kyu | Poznań               | 1582       |       |EGD
| 56 | Bogdziewicz Tomasz         5kyu | Poznań               | 1538    29 |       |EGD
| 57 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1522       |       |EGD
| 58 | Miłkowski Jakub            6kyu | Kraków               | 1535    72 |       |EGD
| 59 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1532       |       |EGD
| 60 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1508       |       |EGD
| 61 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 62 | Podbioł Krzysztof          6kyu | Chorzów              | 1506       |  1kyu |EGD
| 63 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1498       |       |EGD
| 64 | Lebek Michał               6kyu | Police               | 1477       |       |EGD
| 65 | Grzelak Kacper             6kyu | Toruń                | 1476       |       |EGD
| 66 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1431   -66 |  5kyu |EGD
| 67 | Kacprzak Michał            6kyu | Warszawa             | 1426       |       |EGD
| 68 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 69 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 70 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1383       |  5kyu |EGD
| 71 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1379       |       |EGD
| 72 | Szychowiak Marianna        7kyu | Bydgoszcz            | 1431    15 |       |EGD
| 73 | Bugaj Robert               7kyu | Warszawa             | 1350       |       |EGD
| 74 | Kwietniewska Daria         7kyu | Wrocław              | 1344       |       |EGD
| 75 | Gauza Jakub                7kyu | Szczecin             | 1259       |  6kyu |EGD
| 76 | Polańska Magdalena         7kyu | ED                   | 1148       |       |EGD
| 77 | Księżak Paweł              8kyu | Łódź                 | 1339       |  7kyu |EGD
| 78 | Cichorski Andrzej          8kyu | Szczecin             | 1323       |       |EGD
| 79 | Musiał Mikołaj             8kyu | Wrocław              | 1316       |       |EGD
| 80 | Roman Mariusz              8kyu | Wrocław              | 1316       |  7kyu |EGD
| 81 | Mazur Michał               8kyu | Białystok            | 1315   128 |       |EGD
| 82 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1309       |       |EGD
| 83 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1234    -2 |       |EGD
| 84 | Szarla Michał              8kyu | Gliwice              | 1228       |  7kyu |EGD
| 85 | Małkiewicz Cezary          8kyu | Toruń                | 1213       |       |EGD
| 86 | Okonkwo Jeoman             8kyu | Poznań               | 1105    52 |       |EGD
| 87 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1071    38 |       |EGD
| 88 | Ślusarczyk Karolina        9kyu | Warszawa             | 1204       |       |EGD
| 89 | Biernot Ewa                9kyu | Poznań               | 1197   -42 |       |EGD
| 90 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1166       |       |EGD
| 91 | Sieja Krzysztof            9kyu | Wrocław              | 1127       |  8kyu |EGD
| 92 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1089       |       |EGD
| 93 | Andrzejewski Tomasz       10kyu | Warszawa             | 1138       |       |EGD
| 94 | Bednarska Julia           10kyu | Toruń                | 1081   -18 |       |EGD
| 95 | Doruch Cyprian            10kyu | Wrocław              | 1069       |       |EGD
| 96 | Kosz Marcin               10kyu | Wrocław              | 1065       |       |EGD
| 97 | Świercz Kamil             10kyu | Wrocław              | 1044       |       |EGD
| 98 | Ceranka Szymon            11kyu | Poznań               |  971       |       |EGD
| 99 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  959       |  9kyu |EGD
|100 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  915       | 10kyu |EGD
|101 | Sternik Michał            11kyu | Warszawa             |  900       |       |EGD
|102 | Gindera Janusz            11kyu | Bielsko-Biała        |  840       | 10kyu |EGD
|103 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  825       |  8kyu |EGD
|104 | Wesołek Przemysław        12kyu | Poznań               |  907       |       |EGD
|105 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  904       |       |EGD
|106 | Lubczyński Konrad         12kyu | Warszawa             |  864       |       |EGD
|107 | Przybyś Joanna            13kyu | Szczecin             |  822       |       |EGD
|108 | Wojnarowski Łukasz        13kyu | Poznań               |  774    65 |       |EGD
|109 | Nejman Damian             13kyu | Warszawa             |  738       |       |EGD
|110 | Stasiński Jakub           13kyu | Poznań               |  703   -78 |       |EGD
|111 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  585   -72 |       |EGD
|112 | Cylwik Robert             13kyu | Białystok            |  469  -131 |       |EGD
|113 | Kulhawik Adrian           14kyu | Białystok            |  726       |       |EGD
|114 | Barcicki Tymoteusz        14kyu | Poznań               |  714   408 |       |EGD
|115 | Fokt Krzysztof            14kyu | Szczecin             |  687       |       |EGD
|116 | Mrozowski Damian          15kyu | Poznań               |  641       |       |EGD
|117 | Ładosz Sebastian          15kyu | Warszawa             |  618       |       |EGD
|118 | Strojnowski Krzysztof     15kyu | Warszawa             |  562       |       |EGD
|119 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  554       |       |EGD
|120 | Bryson Aaron              16kyu | Warszawa             |  509       |       |EGD
|121 | Polański Szymon           16kyu | ED                   |  490       |       |EGD
|122 | Kościński Michał          17kyu | Warszawa             |  319       |       |EGD
|123 | Błażejczyk Jan            18kyu | Warszawa             |  272       |       |EGD
|124 | Dzienis Julita            18kyu | Białystok            |  269       |       |EGD
|125 | Ślebocki Jarosław         18kyu | _                    |  253       |       |EGD
|126 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  244       |       |EGD
|127 | Iwan Wiktor               19kyu | Toruń                |  179       |       |EGD
|128 | Seget Anna                20kyu | Poznań               |  348   248 |       |EGD
|129 | Olejniczak Stanisław      20kyu | Huntingdon           |  310   210 |       |EGD
|130 | Wach Marek                20kyu | Warszawa             |  237       |       |EGD
|131 | Leśniak Szymon            20kyu | Wrocław              |  209       |       |EGD
|132 | Papaj Grzegorz            20kyu | Nowy Dwór Mazowiecki |  178    78 |       |EGD
|133 | Spyła Kamil               20kyu | Warszawa             |  150       |       |EGD
|134 | Doroch Radosław           20kyu | Toruń                |  136       |       |EGD
|135 | Saltan Svitlana           20kyu | Wrocław              |  135       | 19kyu |EGD
|136 | Koliński Leszek           20kyu | Bydgoszcz            |  110    10 |       |EGD
|137 | Kamiński Łukasz           20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|138 | Karczewska Izabela        20kyu | Poznań               |  100     0 |       |EGD
|139 | Kozłowski Michał          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|140 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|141 | Pyłkowska Magdalena       20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|142 | Rabij Dominik             20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|143 | Śliwicki Michał           20kyu | Kraków               |  100     0 |       |EGD
|144 | Wach Michał               20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|145 | Waliczek Krzysztof        20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|146 | Zajczuk Krzysztof         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|147 | Żebrowska Joanna          20kyu | Białystok            |  100     0 |       |EGD
|148 | Szamrowicz Piotr          23kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|149 | Łukaszewicz Antoni        24kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|150 | Tytus Aleksander          25kyu | Gorzów Wielkopolski  |  356   256 |       |EGD
|151 | Cieliński Nikodem         25kyu | Wrocław              |  164    64 |       |EGD
|152 | Jurkiewicz Justyna        25kyu | Poznań               |  132    32 |       |EGD
|153 | Przybylak Maria           25kyu | Gorzów Wielkopolski  |  100     0 |       |EGD
|154 | Wajda Wojciech            30kyu | Gorzów Wielkopolski  |  190    90 |       |EGD
|155 | Papaj Ludwik              30kyu | Nowy Dwór Mazowiecki |  124    24 |       |EGD
|156 | Bukowska Agata            30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|157 | Bukowski Kacper           30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|158 | Kolińska Natalia          30kyu | Bydgoszcz            |  100     0 |       |EGD
|159 | Przybysz Kacper           30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|160 | Soczowa Magda             30kyu | Gdańsk               |  100     0 |       |EGD
|161 | Srul Klaudia              30kyu | Poznań               |  100     0 |       |EGD
29.08.2019

EGD B  PL Przystanek Alaska, Summer Go School Entrance Tournament
EGD A  PL Przystanek Alaska, Summer Go School Marathon - 1st week
EGD A  PL Przystanek Alaska, Summer Go School - Jerzy Sacharewicz memorial
EGD A  PL Przystanek Alaska, Summer Go School Marathon - 2nd week

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]