Lista rankingowa PSG po turnieju w Żorach

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190703_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190703_h.htm

Stefan Wrocławski        - awans na  1 dan
Jakub Miłkowski          - awans na  6 kyu
Ewa Biernot              - awans na  9 kyu

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2760       |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2660     8 |       |EGD
|  3 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  4 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2433       |       |EGD
|  5 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2346    23 |  6dan |EGD
|  6 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2310    -2 |       |EGD
|  7 | Yeroshkin Oleksandr        3dan | Wrocław              | 2320       |       |EGD
|  8 | Jachym Radosław            3dan | Gliwice              | 2275       |  4dan |EGD
|  9 | Pszonka Roman              3dan | Dublin               | 2259       |  4dan |EGD
| 10 | Cieślak Karol              2dan | Koszalin             | 2234    84 |       |EGD
| 11 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2182    26 |       |EGD
| 12 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Szczecin             | 2121       |       |EGD
| 13 | Ziomko Jakub               1dan | Aberdeen             | 2146       |  2dan |EGD
| 14 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2140       |       |EGD
| 15 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 16 | Wrocławski Stefan          1dan | Sochaczew            | 2083    38 |       |EGD
| 17 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2079       |       |EGD
| 18 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2070       |  2dan |EGD
| 19 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2069       |       |EGD
| 20 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2056       |       |EGD
| 21 | Grygierzec Grzegorz        1dan | Świnoujście          | 2042       |       |EGD
| 22 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 23 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2017       |       |EGD
| 24 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 2040       |       |EGD
| 25 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1992       |       |EGD
| 26 | Błaszczyk Diana            1kyu | Wrocław              | 1980       |       |EGD
| 27 | Kopek Jarosław             1kyu | Chorzów              | 1978     5 |  2dan |EGD
| 28 | Frejlak Jan                1kyu | Warszawa             | 1973       |  2dan |EGD
| 29 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1970       |       |EGD
| 30 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1969       |  1dan |EGD
| 31 | Maćkowiak Dariusz          1kyu | Poznań               | 1960       |       |EGD
| 32 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1934       |       |EGD
| 33 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1931       |  3dan |EGD
| 34 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1916       |       |EGD
| 35 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 36 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 37 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1879       |       |EGD
| 38 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1820       |       |EGD
| 39 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1808       |       |EGD
| 40 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1784       |       |EGD
| 41 | Bugaj Antoni               3kyu | Warszawa             | 1781       |       |EGD
| 42 | Sobański Grzegorz          3kyu | Poznań               | 1781    16 |       |EGD
| 43 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1780       |  2kyu |EGD
| 44 | Szejko Piotr               3kyu | Warszawa             | 1771       |       |EGD
| 45 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1735       |       |EGD
| 46 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1703       |       |EGD
| 47 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1684/1 -32 |  1kyu |EGD
| 48 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1744       |       |EGD
| 49 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1717       |       |EGD
| 50 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 51 | Warniełło Tomasz           4kyu | Białystok            | 1706       |       |EGD
| 52 | Węgiel Ireneusz            4kyu | Warszawa             | 1697    34 |       |EGD
| 53 | Wiśniewski Tomasz          4kyu | Warszawa             | 1680       |       |EGD
| 54 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1652       |  3kyu |EGD
| 55 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1640       |  3kyu |EGD
| 56 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1602    -7 |       |EGD
| 57 | Libront Dawid              5kyu | Bydgoszcz            | 1627       |  4kyu |EGD
| 58 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1625       |       |EGD
| 59 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1612       |       |EGD
| 60 | Szeląg Mateusz             5kyu | Wrocław              | 1605       |       |EGD
| 61 | Cieślińska Noemi           5kyu | Białystok            | 1583       |       |EGD
| 62 | Bukowski Łukasz            5kyu | Poznań               | 1582       |       |EGD
| 63 | Szymczyk Krzysztof         5kyu | Opole                | 1575   112 |  1kyu |EGD
| 64 | Dzieżyc Marcin             5kyu | Warszawa             | 1558       |       |EGD
| 65 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1527       |       |EGD
| 66 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1522       |       |EGD
| 67 | Bogdziewicz Tomasz         5kyu | Poznań               | 1509       |       |EGD
| 68 | Podbioł Krzysztof          6kyu | Chorzów              | 1545       |  1kyu |EGD
| 69 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1532       |       |EGD
| 70 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1508       |       |EGD
| 71 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 72 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1498   -31 |       |EGD
| 73 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1497       |  5kyu |EGD
| 74 | Lebek Michał               6kyu | Police               | 1477       |       |EGD
| 75 | Grzelak Kacper             6kyu | Toruń                | 1476       |       |EGD
| 76 | Miłkowski Jakub            6kyu | Kraków               | 1463    48 |       |EGD
| 77 | Kacprzak Michał            6kyu | Warszawa             | 1426       |       |EGD
| 78 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1420       |       |EGD
| 79 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 80 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1384    74 |  5kyu |EGD
| 81 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1379       |       |EGD
| 82 | Kawczyński Adam            6kyu | Łódź                 | 1344       |       |EGD
| 83 | Szychowiak Marianna        7kyu | Bydgoszcz            | 1416    37 |       |EGD
| 84 | Polańska Magdalena         7kyu | ED                   | 1395       |       |EGD
| 85 | Bugaj Robert               7kyu | Warszawa             | 1350       |       |EGD
| 86 | Kwietniewska Daria         7kyu | Wrocław              | 1344       |       |EGD
| 87 | Gauza Jakub                7kyu | Szczecin             | 1260       |  6kyu |EGD
| 88 | Księżak Paweł              8kyu | Łódź                 | 1339       |  7kyu |EGD
| 89 | Cichorski Andrzej          8kyu | Szczecin             | 1323       |       |EGD
| 90 | Musiał Mikołaj             8kyu | Wrocław              | 1316       |       |EGD
| 91 | Roman Mariusz              8kyu | Wrocław              | 1316       |  7kyu |EGD
| 92 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1309       |       |EGD
| 93 | Męcel Arkadiusz            8kyu | Warszawa             | 1277       |       |EGD
| 94 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1268       |       |EGD
| 95 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1253       |       |EGD
| 96 | Szarla Michał              8kyu | Gliwice              | 1228   -10 |  7kyu |EGD
| 97 | Małkiewicz Cezary          8kyu | Toruń                | 1213       |       |EGD
| 98 | Okonkwo Jeoman             8kyu | Poznań               | 1053       |       |EGD
| 99 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1033       |       |EGD
|100 | Biernot Ewa                9kyu | Poznań               | 1239   110 |       |EGD
|101 | Mazur Michał               9kyu | Białystok            | 1187       |       |EGD
|102 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1166       |       |EGD
|103 | Sieja Krzysztof            9kyu | Wrocław              | 1127       |  8kyu |EGD
|104 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1089       |       |EGD
|105 | Chlebowicz January         9kyu | Chojnów              | 1086       |       |EGD
|106 | Andrzejewski Tomasz       10kyu | Warszawa             | 1138       |       |EGD
|107 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1129       |       |EGD
|108 | Bednarska Julia           10kyu | Toruń                | 1099       |       |EGD
|109 | Doruch Cyprian            10kyu | Wrocław              | 1069       |       |EGD
|110 | Kosz Marcin               10kyu | Wrocław              | 1065       |       |EGD
|111 | Świercz Kamil             10kyu | Wrocław              | 1044       |       |EGD
|112 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  973       |  9kyu |EGD
|113 | Ceranka Szymon            11kyu | Poznań               |  972       |       |EGD
|114 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  915       | 10kyu |EGD
|115 | Sternik Michał            11kyu | Warszawa             |  900       |       |EGD
|116 | Gindera Janusz            11kyu | Bielsko-Biała        |  840    -9 | 10kyu |EGD
|117 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  825       |  8kyu |EGD
|118 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  922       |       |EGD
|119 | Wesołek Przemysław        12kyu | Poznań               |  907       |       |EGD
|120 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  904       |       |EGD
|121 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  904       |       |EGD
|122 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|123 | Lubczyński Konrad         12kyu | Warszawa             |  864       |       |EGD
|124 | Przybyś Joanna            13kyu | Szczecin             |  822       |       |EGD
|125 | Łopuszański Kamil         13kyu | Rzeszów              |  801       | 12kyu |EGD
|126 | Stasiński Jakub           13kyu | Poznań               |  781       |       |EGD
|127 | Nejman Damian             13kyu | Warszawa             |  738       |       |EGD
|128 | Wojnarowski Łukasz        13kyu | Poznań               |  709       |       |EGD
|129 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  657       |       |EGD
|130 | Cylwik Robert             13kyu | Białystok            |  600       |       |EGD
|131 | Kulhawik Adrian           14kyu | Białystok            |  726       |       |EGD
|132 | Fokt Krzysztof            14kyu | Szczecin             |  687       |       |EGD
|133 | Mrozowski Damian          15kyu | Poznań               |  642       |       |EGD
|134 | Ładosz Sebastian          15kyu | Warszawa             |  618       |       |EGD
|135 | Strojnowski Krzysztof     15kyu | Warszawa             |  562       |       |EGD
|136 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  554       |       |EGD
|137 | Bryson Aaron              16kyu | Warszawa             |  509       |       |EGD
|138 | Polański Szymon           16kyu | ED                   |  490       |       |EGD
|139 | Kościński Michał          17kyu | Warszawa             |  319       |       |EGD
|140 | Barcicki Tymoteusz        18kyu | Poznań               |  306       |       |EGD
|141 | Błażejczyk Jan            18kyu | Warszawa             |  273       |       |EGD
|142 | Dzienis Julita            18kyu | Białystok            |  269       |       |EGD
|143 | Ślebocki Jarosław         18kyu | _                    |  253       |       |EGD
|144 | Kępowicz Dariusz          18kyu | Wrocław              |  215       |       |EGD
|145 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  244       |       |EGD
|146 | Iwan Wiktor               19kyu | Toruń                |  179       |       |EGD
|147 | Wach Marek                20kyu | Warszawa             |  237       |       |EGD
|148 | Leśniak Szymon            20kyu | Wrocław              |  209       |       |EGD
|149 | Spyła Kamil               20kyu | Warszawa             |  150       |       |EGD
|150 | Długosz Joanna            20kyu | Poznań               |  140       |       |EGD
|151 | Doroch Radosław           20kyu | Toruń                |  136       |       |EGD
|152 | Saltan Svitlana           20kyu | Wrocław              |  135       | 19kyu |EGD
|153 | Chowaniec Artur           20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|154 | Kamiński Łukasz           20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|155 | Kozłowski Michał          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|156 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|157 | Myślińska Justyna         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|158 | Pyłkowska Magdalena       20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|159 | Rabij Dominik             20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|160 | Wach Michał               20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|161 | Waliczek Krzysztof        20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|162 | Zajczuk Krzysztof         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|163 | Żebrowska Joanna          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|164 | Szamrowicz Piotr          23kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|165 | Łukaszewicz Antoni        24kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|166 | Seget Anna                24kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|167 | Bukowska Agata            30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|168 | Bukowski Kacper           30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|169 | Przybysz Kacper           30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
03.07.2019

EGD D  XX KGS, Starrise Grand Prix, stage 2
EGD A  NL Amstelveen, Amsterdam International Go Tournament
EGD A  DE Hamburg, Kidocup 2019 Maintournament
EGD A  DE Hamburg, KidoCup 2019 Top8
EGD A  CZ Kostelec nad Ohri, Pandanet Team Championship Qualification Tournament #2
EGD A  AT Vienna, Go Cup Hochhaus Herrengasse - Wien 2019
EGD C  PL Zory, Puchar Prezesa Rancza Leona

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]