Lista rankingowa PSG po turnieju we Wrocławiu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190509_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190509_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2760    15 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2646    -4 |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2315       |       |EGD
|  6 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2311       |  6dan |EGD
|  7 | Yeroshkin Oleksandr        3dan | Wrocław              | 2317     1 |       |EGD
|  8 | Pszonka Roman              3dan | Dublin               | 2259       |  4dan |EGD
|  9 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2145       |       |EGD
| 10 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2136       |       |EGD
| 11 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Szczecin             | 2134       |       |EGD
| 12 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2142       |  2dan |EGD
| 13 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2133       |       |EGD
| 14 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2089       |       |EGD
| 15 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 16 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2079       |       |EGD
| 17 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2070       |  2dan |EGD
| 18 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2056       |       |EGD
| 19 | Grygierzec Grzegorz        1dan | Świnoujście          | 2042       |       |EGD
| 20 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 21 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 22 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2017       |       |EGD
| 23 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 2045       |       |EGD
| 24 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Kraków               | 2034       |       |EGD
| 25 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 2029       |       |EGD
| 26 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1992       |       |EGD
| 27 | Błaszczyk Diana            1kyu | Wrocław              | 1980       |       |EGD
| 28 | Frejlak Jan                1kyu | Warszawa             | 1973       |  2dan |EGD
| 29 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1970       |       |EGD
| 30 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1969       |  1dan |EGD
| 31 | Maćkowiak Dariusz          1kyu | Poznań               | 1960       |       |EGD
| 32 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1944       |       |EGD
| 33 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1931       |  3dan |EGD
| 34 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1916       |       |EGD
| 35 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 36 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 37 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1879       |       |EGD
| 38 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1808       |       |EGD
| 39 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1784       |       |EGD
| 40 | Bugaj Antoni               3kyu | Warszawa             | 1781   -58 |       |EGD
| 41 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1780       |  2kyu |EGD
| 42 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1778       |       |EGD
| 43 | Szejko Piotr               3kyu | Warszawa             | 1771       |       |EGD
| 44 | Sobański Grzegorz          3kyu | Poznań               | 1770       |       |EGD
| 45 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1725       |       |EGD
| 46 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1716       |  1kyu |EGD
| 47 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1703       |       |EGD
| 48 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1744       |       |EGD
| 49 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1717       |       |EGD
| 50 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 51 | Warniełło Tomasz           4kyu | Białystok            | 1706       |       |EGD
| 52 | Węgiel Ireneusz            4kyu | Warszawa             | 1697       |       |EGD
| 53 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1645       |  3kyu |EGD
| 54 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1640       |  3kyu |EGD
| 55 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1610   -11 |       |EGD
| 56 | Szymczyk Krzysztof         4kyu | Opole                | 1563/2     |  1kyu |EGD
| 57 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1647       |  4kyu |EGD
| 58 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1625       |       |EGD
| 59 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1612       |       |EGD
| 60 | Pakosz Bogdan              5kyu | Tychy                | 1599       |  2kyu |EGD
| 61 | Cieślińska Noemi           5kyu | Białystok            | 1583       |       |EGD
| 62 | Bukowski Łukasz            5kyu | Poznań               | 1582       |       |EGD
| 63 | Szeląg Mateusz             5kyu | Wrocław              | 1552    34 |       |EGD
| 64 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1527       |       |EGD
| 65 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1522       |       |EGD
| 66 | Bogdziewicz Tomasz         5kyu | Poznań               | 1509       |       |EGD
| 67 | Podbioł Krzysztof          6kyu | Chorzów              | 1546    28 |  1kyu |EGD
| 68 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1525       |       |EGD
| 69 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1508       |       |EGD
| 70 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 71 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1501       |       |EGD
| 72 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1497       |  5kyu |EGD
| 73 | Lebek Michał               6kyu | Police               | 1477       |       |EGD
| 74 | Grzelak Kacper             6kyu | Toruń                | 1476       |       |EGD
| 75 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1454       |       |EGD
| 76 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 77 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1379       |       |EGD
| 78 | Kawczyński Adam            6kyu | Łódź                 | 1344       |       |EGD
| 79 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1310       |  5kyu |EGD
| 80 | Dzieżyc Marcin             7kyu | Warszawa             | 1399       |       |EGD
| 81 | Miłkowski Jakub            7kyu | Kraków               | 1395       |       |EGD
| 82 | Bugaj Robert               7kyu | Warszawa             | 1350       |       |EGD
| 83 | Kwietniewska Daria         7kyu | Wrocław              | 1344       |       |EGD
| 84 | Gauza Jakub                7kyu | Szczecin             | 1260       |  6kyu |EGD
| 85 | Cichorski Andrzej          8kyu | Szczecin             | 1323       |       |EGD
| 86 | Musiał Mikołaj             8kyu | Wrocław              | 1316   -13 |       |EGD
| 87 | Roman Mariusz              8kyu | Wrocław              | 1316       |  7kyu |EGD
| 88 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1309       |       |EGD
| 89 | Szychowiak Marianna        8kyu | Bydgoszcz            | 1290    25 |  7kyu |EGD
| 90 | Księżak Paweł              8kyu | Łódź                 | 1287       |  7kyu |EGD
| 91 | Męcel Arkadiusz            8kyu | Warszawa             | 1277       |       |EGD
| 92 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1268       |       |EGD
| 93 | Małkiewicz Cezary          8kyu | Toruń                | 1261       |       |EGD
| 94 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1253       |       |EGD
| 95 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1133       |       |EGD
| 96 | Okonkwo Jeoman             8kyu | Poznań               | 1053       |       |EGD
| 97 | Polańska Magdalena         9kyu | ED                   | 1241       |       |EGD
| 98 | Sasak Tomasz               9kyu | Kraków               | 1192       |       |EGD
| 99 | Mazur Michał               9kyu | Białystok            | 1182   -59 |       |EGD
|100 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1166       |       |EGD
|101 | Sieja Krzysztof            9kyu | Wrocław              | 1158   -44 |  8kyu |EGD
|102 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1089       |       |EGD
|103 | Chlebowicz January         9kyu | Chojnów              | 1086       |       |EGD
|104 | Andrzejewski Tomasz       10kyu | Warszawa             | 1132       |       |EGD
|105 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1129       |       |EGD
|106 | Kosz Marcin               10kyu | Wrocław              | 1065       |       |EGD
|107 | Biernot Ewa               10kyu | Poznań               | 1055       |       |EGD
|108 | Świercz Kamil             10kyu | Wrocław              | 1044       |       |EGD
|109 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  849       |       |EGD
|110 | Bednarska Julia           11kyu | Toruń                | 1030       |       |EGD
|111 | Doruch Cyprian            11kyu | Wrocław              | 1028   338 |       |EGD
|112 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  973       |  9kyu |EGD
|113 | Ceranka Szymon            11kyu | Poznań               |  972       |       |EGD
|114 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  915       | 10kyu |EGD
|115 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  825       |  8kyu |EGD
|116 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  922       |       |EGD
|117 | Wesołek Przemysław        12kyu | Poznań               |  907       |       |EGD
|118 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  904       |       |EGD
|119 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  904       |       |EGD
|120 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|121 | Lubczyński Konrad         12kyu | Warszawa             |  864       |       |EGD
|122 | Przybyś Joanna            13kyu | Szczecin             |  822       |       |EGD
|123 | Łopuszański Kamil         13kyu | Rzeszów              |  801       | 12kyu |EGD
|124 | Stasiński Jakub           13kyu | Poznań               |  781       |       |EGD
|125 | Lozinski Christopher      13kyu | Katowice             |  752       |       |EGD
|126 | Wojnarowski Łukasz        13kyu | Poznań               |  709       |       |EGD
|127 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  657       |       |EGD
|128 | Sternik Michał            13kyu | Warszawa             |  633       |       |EGD
|129 | Cylwik Robert             13kyu | Białystok            |  600       |       |EGD
|130 | Kulhawik Adrian           14kyu | Białystok            |  726       |       |EGD
|131 | Fokt Krzysztof            14kyu | Szczecin             |  687       |       |EGD
|132 | Ładosz Sebastian          15kyu | Warszawa             |  599       |       |EGD
|133 | Mrozowski Damian          15kyu | Poznań               |  542       |       |EGD
|134 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  536       |       |EGD
|135 | Strojnowski Krzysztof     15kyu | _                    |  530       |       |EGD
|136 | Polański Szymon           16kyu | ED                   |  490       |       |EGD
|137 | Kościński Michał          17kyu | Warszawa             |  319       |       |EGD
|138 | Bryson Aaron              18kyu | Warszawa             |  308       |       |EGD
|139 | Barcicki Tymoteusz        18kyu | Poznań               |  306       |       |EGD
|140 | Dzienis Julita            18kyu | Białystok            |  269       |       |EGD
|141 | Kępowicz Dariusz          18kyu | Wrocław              |  215       |       |EGD
|142 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  244    48 |       |EGD
|143 | Iwan Wiktor               19kyu | Toruń                |  179       |       |EGD
|144 | Leśniak Szymon            20kyu | Wrocław              |  209       |       |EGD
|145 | Smoczyński Bartek         20kyu | Warszawa             |  171       |       |EGD
|146 | Długosz Joanna            20kyu | Poznań               |  140       |       |EGD
|147 | Doroch Radosław           20kyu | Toruń                |  133       |       |EGD
|148 | Aoki Nobuko               20kyu | Katowice             |  100       |       |EGD
|149 | Chowaniec Artur           20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|150 | Kozłowski Michał          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|151 | Krystian Olechowski       20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|152 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|153 | Myślińska Justyna         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|154 | Pyłkowska Magdalena       20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|155 | Rabij Dominik             20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|156 | Saltan Svitlana           20kyu | Wrocław              |  100   -29 | 19kyu |EGD
|157 | Waliczek Krzysztof        20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|158 | Zajczuk Krzysztof         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|159 | Żebrowska Joanna          20kyu | Białystok            |  100     0 |       |EGD
|160 | Szamrowicz Piotr          23kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|161 | Łukaszewicz Antoni        24kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|162 | Seget Anna                24kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|163 | Bukowska Agata            30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|164 | Bukowski Kacper           30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|165 | Grabowski Klaudiusz       30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|166 | Przybysz Kacper           30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
09.05.2019

Cyprian Doruch           - awans na 11 kyu
Zofia Bugaj              - awans na 19 kyu

Joanna Żebrowska         - debiut na 20 kyu

EGD D  XX EGF Academy on KGS, EGF Academy Season 9, Cycle 1, League 4
EGD D  XX EGF Academy on KGS, EGF Academy Season 9, Cycle 1, League 2
EGD A  CZ Praha, 12th Korean Ambassador Cup
EGD A  DE Karlsruhe, Oster-Go-Treffen Karlsruhe 2019
EGD A  DE Berlin, Yike Cup and 5th European Go Grand Slam Tournament
EGD A  RU Moscow, European Youth Go Championship Under12
EGD C  PL Wroclaw, Majowy Turniej Go we Wroclawiu 2019

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]