Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190403_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20190403_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2745       |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2650       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2440       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2315       |       |EGD
|  6 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2311       |  6dan |EGD
|  7 | Pszonka Roman              3dan | Dublin               | 2259    -6 |  4dan |EGD
|  8 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2155    24 |       |EGD
|  9 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2136       |       |EGD
| 10 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Szczecin             | 2134   -23 |       |EGD
| 11 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2142    -2 |  2dan |EGD
| 12 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2133       |       |EGD
| 13 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2089       |       |EGD
| 14 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 15 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2079       |       |EGD
| 16 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2070       |  2dan |EGD
| 17 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2056       |       |EGD
| 18 | Grygierzec Grzegorz        1dan | Świnoujście          | 2042       |       |EGD
| 19 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 20 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 21 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2017       |       |EGD
| 22 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 2045       |       |EGD
| 23 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Kraków               | 2034       |       |EGD
| 24 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 2029       |       |EGD
| 25 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1992       |       |EGD
| 26 | Błaszczyk Diana            1kyu | Wrocław              | 1980       |       |EGD
| 27 | Frejlak Jan                1kyu | Warszawa             | 1973       |  2dan |EGD
| 28 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1970       |       |EGD
| 29 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1969       |  1dan |EGD
| 30 | Maćkowiak Dariusz          1kyu | Poznań               | 1960       |       |EGD
| 31 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1944       |       |EGD
| 32 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1931       |  3dan |EGD
| 33 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1916       |       |EGD
| 34 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 35 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 36 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1879       |       |EGD
| 37 | Bugaj Antoni               3kyu | Warszawa             | 1839       |       |EGD
| 38 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1808    12 |       |EGD
| 39 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1784       |       |EGD
| 40 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1780       |  2kyu |EGD
| 41 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1778       |       |EGD
| 42 | Szejko Piotr               3kyu | Warszawa             | 1771       |       |EGD
| 43 | Sobański Grzegorz          3kyu | Poznań               | 1770       |       |EGD
| 44 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1734       |       |EGD
| 45 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1716       |  1kyu |EGD
| 46 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1703       |       |EGD
| 47 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1744    12 |       |EGD
| 48 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1717       |       |EGD
| 49 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 50 | Warniełło Tomasz           4kyu | Białystok            | 1706       |       |EGD
| 51 | Węgiel Ireneusz            4kyu | Warszawa             | 1697       |       |EGD
| 52 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1645       |  3kyu |EGD
| 53 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1640       |  3kyu |EGD
| 54 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1640   -13 |       |EGD
| 55 | Szymczyk Krzysztof         4kyu | Opole                | 1563/1 -87 |  1kyu |EGD
| 56 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1647       |  4kyu |EGD
| 57 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1625    96 |       |EGD
| 58 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1612       |       |EGD
| 59 | Pakosz Bogdan              5kyu | Tychy                | 1599       |  2kyu |EGD
| 60 | Cieślińska Noemi           5kyu | Białystok            | 1583       |       |EGD
| 61 | Bukowski Łukasz            5kyu | Poznań               | 1582   373 |       |EGD
| 62 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1527       |       |EGD
| 63 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1522    29 |       |EGD
| 64 | Szeląg Mateusz             5kyu | Wrocław              | 1518       |       |EGD
| 65 | Bogdziewicz Tomasz         5kyu | Poznań               | 1509       |       |EGD
| 66 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1529       |       |EGD
| 67 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1525       |       |EGD
| 68 | Podbioł Krzysztof          6kyu | Chorzów              | 1518    47 |  1kyu |EGD
| 69 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1508    43 |       |EGD
| 70 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 71 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1501    73 |       |EGD
| 72 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1497       |  5kyu |EGD
| 73 | Lebek Michał               6kyu | Police               | 1477       |       |EGD
| 74 | Grzelak Kacper             6kyu | Toruń                | 1476       |       |EGD
| 75 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1454    69 |       |EGD
| 76 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419    13 |       |EGD
| 77 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1379       |       |EGD
| 78 | Kawczyński Adam            6kyu | Łódź                 | 1344       |       |EGD
| 79 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1310       |  5kyu |EGD
| 80 | Dzieżyc Marcin             7kyu | Warszawa             | 1399   -31 |       |EGD
| 81 | Miłkowski Jakub            7kyu | Kraków               | 1395       |       |EGD
| 82 | Bugaj Robert               7kyu | Warszawa             | 1350       |       |EGD
| 83 | Kwietniewska Daria         7kyu | Wrocław              | 1344       |       |EGD
| 84 | Gauza Jakub                7kyu | Szczecin             | 1259   -97 |  6kyu |EGD
| 85 | Musiał Mikołaj             8kyu | Wrocław              | 1329       |       |EGD
| 86 | Cichorski Andrzej          8kyu | Szczecin             | 1323       |       |EGD
| 87 | Roman Mariusz              8kyu | Wrocław              | 1316       |  7kyu |EGD
| 88 | Bożyk Piotr                8kyu | Warszawa             | 1313       |  6kyu |EGD
| 89 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1309       |       |EGD
| 90 | Księżak Paweł              8kyu | Łódź                 | 1287       |  7kyu |EGD
| 91 | Męcel Arkadiusz            8kyu | Warszawa             | 1277       |       |EGD
| 92 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1268       |       |EGD
| 93 | Małkiewicz Cezary          8kyu | Toruń                | 1259       |       |EGD
| 94 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1253       |       |EGD
| 95 | Szychowiak Marianna        8kyu | Bydgoszcz            | 1248   -30 |  7kyu |EGD
| 96 | Szarla Michał              8kyu | Gliwice              | 1238       |  7kyu |EGD
| 97 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1133       |       |EGD
| 98 | Okonkwo Jeoman             8kyu | Poznań               | 1053       |       |EGD
| 99 | Mazur Michał               9kyu | Białystok            | 1241       |       |EGD
|100 | Polańska Magdalena         9kyu | ED                   | 1241       |       |EGD
|101 | Sieja Krzysztof            9kyu | Wrocław              | 1202       |  8kyu |EGD
|102 | Sasak Tomasz               9kyu | Kraków               | 1192       |       |EGD
|103 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1166       |       |EGD
|104 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1089       |       |EGD
|105 | Chlebowicz January         9kyu | Chojnów              | 1086       |       |EGD
|106 | Andrzejewski Tomasz       10kyu | Warszawa             | 1132    48 |       |EGD
|107 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1127       |       |EGD
|108 | Kosz Marcin               10kyu | Wrocław              | 1065       |       |EGD
|109 | Biernot Ewa               10kyu | Poznań               | 1054    53 |       |EGD
|110 | Świercz Kamil             10kyu | Wrocław              | 1044       |       |EGD
|111 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  849       |       |EGD
|112 | Ceranka Szymon            11kyu | Poznań               |  971     0 |       |EGD
|113 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  959       |  9kyu |EGD
|114 | Bednarska Julia           11kyu | Toruń                |  944       |       |EGD
|115 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  915       | 10kyu |EGD
|116 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  825       |  8kyu |EGD
|117 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  922       |       |EGD
|118 | Wesołek Przemysław        12kyu | Poznań               |  907       |       |EGD
|119 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  904       |       |EGD
|120 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  904       |       |EGD
|121 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|122 | Lubczyński Konrad         12kyu | Warszawa             |  864       |       |EGD
|123 | Przybyś Joanna            13kyu | Szczecin             |  822       |       |EGD
|124 | Łopuszański Kamil         13kyu | Rzeszów              |  801       | 12kyu |EGD
|125 | Stasiński Jakub           13kyu | Poznań               |  779   -40 |       |EGD
|126 | Lozinski Christopher      13kyu | Katowice             |  752       |       |EGD
|127 | Wojnarowski Łukasz        13kyu | Poznań               |  709       |       |EGD
|128 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  657       |       |EGD
|129 | Sternik Michał            13kyu | Warszawa             |  633       |       |EGD
|130 | Cylwik Robert             13kyu | Białystok            |  600       |       |EGD
|131 | Kulhawik Adrian           14kyu | Białystok            |  726       |       |EGD
|132 | Doruch Cyprian            14kyu | Wrocław              |  690       |       |EGD
|133 | Fokt Krzysztof            14kyu | Szczecin             |  687       |       |EGD
|134 | Ptak Jakub                14kyu | Toruń                |  600       |       |EGD
|135 | Ładosz Sebastian          15kyu | Warszawa             |  599       |       |EGD
|136 | Mrozowski Damian          15kyu | Poznań               |  540    16 |       |EGD
|137 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  536       |       |EGD
|138 | Strojnowski Krzysztof     15kyu | _                    |  530       |       |EGD
|139 | Polański Szymon           16kyu | ED                   |  490       |       |EGD
|140 | Kościński Michał          17kyu | Warszawa             |  319       |       |EGD
|141 | Barcicki Tymoteusz        18kyu | Poznań               |  334    31 |       |EGD
|142 | Bryson Aaron              18kyu | Warszawa             |  308       |       |EGD
|143 | Dzienis Julita            18kyu | Białystok            |  269       |       |EGD
|144 | Kępowicz Dariusz          18kyu | Wrocław              |  215       |       |EGD
|145 | Iwan Wiktor               19kyu | Toruń                |  179       |       |EGD
|146 | Saltan Svitlana           19kyu | Wrocław              |  129    29 |       |EGD
|147 | Leśniak Szymon            20kyu | Wrocław              |  209       |       |EGD
|148 | Bugaj Zofia               20kyu | Piaseczno            |  196       | 19kyu |EGD
|149 | Smoczyński Bartek         20kyu | Warszawa             |  171       |       |EGD
|150 | Długosz Joanna            20kyu | Poznań               |  140       |       |EGD
|151 | Aoki Nobuko               20kyu | Katowice             |  100       |       |EGD
|152 | Brunka Witold             20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|153 | Chowaniec Artur           20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|154 | Kozłowski Michał          20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|155 | Krystian Olechowski       20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|156 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  100     0 |       |EGD
|157 | Myślińska Justyna         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|158 | Pyłkowska Magdalena       20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|159 | Rabij Dominik             20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|160 | Szkic Patryk              20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|161 | Waliczek Krzysztof        20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|162 | Zajczuk Krzysztof         20kyu | Białystok            |  100       |       |EGD
|163 | Doroch Radosław           22kyu | Toruń                |  132       |       |EGD
|164 | Szamrowicz Piotr          23kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|165 | Łukaszewicz Antoni        24kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|166 | Seget Anna                24kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|167 | Bukowska Agata            30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|168 | Bukowski Kacper           30kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|169 | Grabowski Klaudiusz       30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|170 | Przybysz Kacper           30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
03.04.2019

Maksym Wałaszewski       - awans na  2 dan
Łukasz Bukowski          - awans na  5 kyu
Szymon Pyżalski          - awans na  6 kyu
Ewa Biernot              - awans na 10 kyu

EGD A  IE Dublin, Irish Open 2019
EGD A  PL Poznan, Turniej Kwietniowy
EGD A  CZ Frydek-Mistek, 8th Ivos Pavlik`s Memorial

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]