Lista rankingowa PSG po turnieju w Poznaniu

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20180423_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20180423_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2745    -1 |  1pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          6dan | Warszawa             | 2630       |       |EGD
|  3 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  4 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2425       |       |EGD
|  5 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2364       |  6dan |EGD
|  6 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2327       |       |EGD
|  7 | Misiak Majus               3dan | Gdańsk               | 2301       |       |EGD
|  8 | Grabowski Kamil            3dan | Opole                | 2223       |       |EGD
|  9 | Giedrojć Krzysztof         3dan | Warszawa             | 2219       |  5dan |EGD
| 10 | Baran Jakub                2dan | Warszawa             | 2231       |       |EGD
| 11 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2170       |       |EGD
| 12 | Jurkiewicz Dawid           2dan | Poznań               | 2154    14 |       |EGD
| 13 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2087/0 -28 |       |EGD
| 14 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2124       |  2dan |EGD
| 15 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2106       |       |EGD
| 16 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2098       |  2dan |EGD
| 17 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2085       |       |EGD
| 18 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 19 | Marczak Grzegorz           1dan | Kraków               | 2068       |       |EGD
| 20 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2055       |       |EGD
| 21 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2049       |       |EGD
| 22 | Frejlak Jan                1dan | Warszawa             | 2048       |  2dan |EGD
| 23 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 24 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 25 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2034       |       |EGD
| 26 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Kraków               | 2034       |       |EGD
| 27 | Stepnowski Paweł           1kyu | Wrocław              | 2032       |       |EGD
| 28 | Dyszczyk Przemysław        1kyu | Lublin               | 1998       |       |EGD
| 29 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1991       |  1dan |EGD
| 30 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1969       |       |EGD
| 31 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1937       |  3dan |EGD
| 32 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1927       |       |EGD
| 33 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1919       |       |EGD
| 34 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 1915       |       |EGD
| 35 | Straszewska Katarzyna      1kyu | Kraków               | 1914       |       |EGD
| 36 | Wrocławski Stefan          2kyu | Sochaczew            | 1924     0 |  1kyu |EGD
| 37 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 38 | Dyszczyk Piotr             2kyu | Lublin               | 1884       |       |EGD
| 39 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 40 | Błaszczyk Diana            2kyu | Wrocław              | 1877       |       |EGD
| 41 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1870   -23 |       |EGD
| 42 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1804    46 |       |EGD
| 43 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1790     6 |       |EGD
| 44 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1785       |       |EGD
| 45 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1785       |  2kyu |EGD
| 46 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1778       |       |EGD
| 47 | Kołodziejczyk Michał       3kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1759       |       |EGD
| 48 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1728       |       |EGD
| 49 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1725       |       |EGD
| 50 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1716       |  1kyu |EGD
| 51 | Mazurek Maciej             4kyu | Wrocław              | 1738       |       |EGD
| 52 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 53 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1711       |       |EGD
| 54 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1709       |       |EGD
| 55 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1706       |       |EGD
| 56 | Sobański Grzegorz          4kyu | Poznań               | 1696    44 |       |EGD
| 57 | Minias Marek               4kyu | Łódź                 | 1683       |  3kyu |EGD
| 58 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1667       |  3kyu |EGD
| 59 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1665       |  3kyu |EGD
| 60 | Wiśniewski Tomasz          4kyu | Warszawa             | 1653    34 |       |EGD
| 61 | Podbioł Krzysztof          5kyu | Chorzów              | 1628    59 |  1kyu |EGD
| 62 | Wyrostek Łukasz            5kyu | Kraków               | 1626       |       |EGD
| 63 | Węgiel Ireneusz            5kyu | Warszawa             | 1604       |  4kyu |EGD
| 64 | Pakosz Bogdan              5kyu | Tychy                | 1599       |  2kyu |EGD
| 65 | Szymczyk Krzysztof         5kyu | Opole                | 1574       |  1kyu |EGD
| 66 | Bugaj Antoni               5kyu | Warszawa             | 1562       |       |EGD
| 67 | Libront Dawid              5kyu | Bydgoszcz            | 1560       |  4kyu |EGD
| 68 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1556       |       |EGD
| 69 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1555   -42 |       |EGD
| 70 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1514   -27 |       |EGD
| 71 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1529       |       |EGD
| 72 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1525       |       |EGD
| 73 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 74 | Bogdziewicz Tomasz         6kyu | Poznań               | 1506    96 |       |EGD
| 75 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1497       |       |EGD
| 76 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1439     6 |  5kyu |EGD
| 77 | Świętochowski Paweł        6kyu | Warszawa             | 1439       |       |EGD
| 78 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1428       |       |EGD
| 79 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1406       |  5kyu |EGD
| 80 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1406       |       |EGD
| 81 | Gauza Jakub                6kyu | Szczecin             | 1396       |       |EGD
| 82 | Bandach Łukasz             6kyu | Rzeszów              | 1311       |       |EGD
| 83 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1273   -66 |       |EGD
| 84 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1247       |       |EGD
| 85 | Gumułka Piotr              7kyu | Kraków               | 1424       |  6kyu |EGD
| 86 | Trzciałkowski Łukasz       7kyu | Słupsk               | 1371       |       |EGD
| 87 | Kurzawa Krzysztof          7kyu | Łódź                 | 1354       |       |EGD
| 88 | Węgiel Magdalena           7kyu | Warszawa             | 1059       |  6kyu |EGD
| 89 | Bugaj Robert               8kyu | Warszawa             | 1348       |       |EGD
| 90 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1329       |       |EGD
| 91 | Bożyk Piotr                8kyu | Warszawa             | 1313       |  6kyu |EGD
| 92 | Kochanowska Elżbieta       8kyu | Łódź                 | 1297       |  6kyu |EGD
| 93 | Grzelak Kacper             8kyu | Toruń                | 1286       |       |EGD
| 94 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1282       |       |EGD
| 95 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1255       |       |EGD
| 96 | Tokarski Filip             8kyu | Warszawa             | 1253       |       |EGD
| 97 | Szarla Michał              8kyu | Gliwice              | 1238       |  7kyu |EGD
| 98 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1236       |       |EGD
| 99 | Kwietniewska Daria         8kyu | Wrocław              | 1220       |       |EGD
|100 | Bukowski Łukasz            8kyu | Poznań               | 1209    -4 |       |EGD
|101 | Bryniak Szymon             8kyu | Warszawa             | 1177       |       |EGD
|102 | Klimczak Mariusz           8kyu | Bydgoszcz            | 1057       |       |EGD
|103 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1037       |       |EGD
|104 | Markowski Piotr            9kyu | Wrocław              | 1217       |       |EGD
|105 | Sasak Tomasz               9kyu | Kraków               | 1192       |       |EGD
|106 | Mazur Michał               9kyu | Białystok            | 1178   102 |       |EGD
|107 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1139       |       |EGD
|108 | Szychowiak Marianna        9kyu | Bydgoszcz            | 1133       |       |EGD
|109 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1077       |       |EGD
|110 | Miłkowski Jakub           10kyu | Żory                 | 1118       |       |EGD
|111 | Musiał Mikołaj            10kyu | Wrocław              | 1083       |       |EGD
|112 | Małkiewicz Cezary         10kyu | Toruń                | 1081       |       |EGD
|113 | Świętek Michał            10kyu | Kraków               | 1067       |       |EGD
|114 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1019       |       |EGD
|115 | Mroczek Marcel            10kyu | Kraków               | 1006       |       |EGD
|116 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  849       |       |EGD
|117 | Dudek Maria               11kyu | Kraków               |  969       | 10kyu |EGD
|118 | Matejek Paweł             11kyu | Warszawa             |  962       |       |EGD
|119 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  901       |  8kyu |EGD
|120 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  829       | 10kyu |EGD
|121 | Bzoma Rafał               12kyu | Trójmiasto           |  946       |       |EGD
|122 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  921       |       |EGD
|123 | Okonkwo Jeoman            12kyu | Poznań               |  899       |       |EGD
|124 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|125 | Bugaj Joanna              12kyu | Warszawa             |  865       | 10kyu |EGD
|126 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  853       |       |EGD
|127 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  850       |       |EGD
|128 | Bednarska Julia           13kyu | Toruń                |  787       |       |EGD
|129 | Golba Paweł               13kyu | Rzeszów              |  787       |       |EGD
|130 | Lozinski Christopher      13kyu | Katowice             |  752       |       |EGD
|131 | Biernot Ewa               13kyu | Poznań               |  721   -21 |       |EGD
|132 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  660       |       |EGD
|133 | Sternik Michał            14kyu | Warszawa             |  620       |       |EGD
|134 | Ptak Jakub                14kyu | Toruń                |  600       |       |EGD
|135 | Lepa Mateusz              15kyu | Rzeszów              |  647       |       |EGD
|136 | Stasiński Jakub           15kyu | Poznań               |  619   112 |       |EGD
|137 | Kulhawik Adrian           15kyu | Białystok            |  592   -40 |       |EGD
|138 | Chlebowicz January        15kyu | Manchester           |  580       |       |EGD
|139 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  537       |       |EGD
|140 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  536       |       |EGD
|141 | Kudła Jan                 16kyu | Edynburg             |  433       |       |EGD
|142 | Cylwik Robert             17kyu | Białystok            |  428  -100 | 15kyu |EGD
|143 | Jaworski Kamil            17kyu | Bydgoszcz            |  394       |       |EGD
|144 | Kudła Hanna               19kyu | Edynburg             |  195       |       |EGD
|145 | Sheng Dawid               19kyu | Bydgoszcz            |  153       |       |EGD
|146 | Dzienis Julita            19kyu | Białystok            |  100   -97 |       |EGD
|147 | Wojnarowski Łukasz        20kyu | Poznań               |  383   283 |       |EGD
|148 | Bryson Aaron              20kyu | Warszawa             |  307       |       |EGD
|149 | Balaga Agata              20kyu | Opole                |  278       |       |EGD
|150 | Hoffman Marcin            20kyu | Opole                |  242       |       |EGD
|151 | Smoczyński Bartek         20kyu | Warszawa             |  171       |       |EGD
|152 | Bugaj Zofia               20kyu | Piaseczno            |  168       | 19kyu |EGD
|153 | Szkwarek Agnieszka        20kyu | Bystrzyca Kłodzka    |  165       |       |EGD
|154 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  154       |       |EGD
|155 | Aoki Nobuko               20kyu | Katowice             |  100       |       |EGD
|156 | Brunka Witold             20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|157 | Golik Grzegorz            20kyu | Lubcza               |  100       |       |EGD
|158 | Kępowicz Dariusz          20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|159 | Kos Marek                 20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|160 | Krystian Olechowski       20kyu | Warszawa             |  100       |       |EGD
|161 | Raś Maciej                20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|162 | Stafa Kinga               20kyu | Rzeszów              |  100       |       |EGD
|163 | Szkic Patryk              20kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
|164 | Szreder Zofia             22kyu | Lubicz               |  100       |       |EGD
|165 | Biernot-Lendo Grażyna     30kyu | Ełk                  |  100       |       |EGD
|166 | Grabowski Klaudiusz       30kyu | Bydgoszcz            |  100       |       |EGD
23.04.2018

Dawid Jurkiewicz         - awans na  2 dan
Tomasz Wiśniewski        - awans na  4 kyu
Tomasz Bogdziewicz       - awans na  6 kyu
Michał Mazur             - awans na  9 kyu

EGD A  CZ Praha, Czech KOrean Ambassador Cup
EGD A  PL Poznan, Turniej Kwietniowy

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia link do gry na portalu eidogo. Przykład: [eidogo http://files.gokgs.com/games/2011/3/5/kolorek-fan.sgf]