Lista rankingowa PSG po Mistrzostwach Polski Juniorów

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20180320_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20180320_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2746    -7 |  1pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          6dan | Warszawa             | 2620    -6 |       |EGD
|  3 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  4 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2414       |       |EGD
|  5 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2364       |  6dan |EGD
|  6 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2327       |       |EGD
|  7 | Misiak Majus               3dan | Gdańsk               | 2301       |       |EGD
|  8 | Grabowski Kamil            3dan | Opole                | 2223       |       |EGD
|  9 | Giedrojć Krzysztof         3dan | Warszawa             | 2219       |  5dan |EGD
| 10 | Baran Jakub                2dan | Warszawa             | 2231       |       |EGD
| 11 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2170       |       |EGD
| 12 | Zyzak Andrzej              2dan | Wodzisław Śląski     | 2135       |  4dan |EGD
| 13 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2115   -16 |       |EGD
| 14 | Jurkiewicz Dawid           1dan | Szczecin             | 2140       |       |EGD
| 15 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2124       |  2dan |EGD
| 16 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2106       |       |EGD
| 17 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2098    10 |  2dan |EGD
| 18 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2085       |       |EGD
| 19 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 20 | Marczak Grzegorz           1dan | Kraków               | 2068       |       |EGD
| 21 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2055       |       |EGD
| 22 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2049       |       |EGD
| 23 | Frejlak Jan                1dan | Warszawa             | 2048       |  2dan |EGD
| 24 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 25 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 26 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2034       |       |EGD
| 27 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Bydgoszcz            | 2033       |       |EGD
| 28 | Stepnowski Paweł           1kyu | Wrocław              | 2032       |       |EGD
| 29 | Dyszczyk Przemysław        1kyu | Lublin               | 1998       |       |EGD
| 30 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1991       |  1dan |EGD
| 31 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1966       |       |EGD
| 32 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 1938       |       |EGD
| 33 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1937       |  3dan |EGD
| 34 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1927   -21 |       |EGD
| 35 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1919       |       |EGD
| 36 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 1915       |       |EGD
| 37 | Straszewska Katarzyna      1kyu | Kraków               | 1914       |       |EGD
| 38 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1905       |       |EGD
| 39 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 40 | Dyszczyk Piotr             2kyu | Lublin               | 1884       |       |EGD
| 41 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 42 | Błaszczyk Diana            2kyu | Wrocław              | 1877    36 |       |EGD
| 43 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1785       |       |EGD
| 44 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1785       |  2kyu |EGD
| 45 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1784       |       |EGD
| 46 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1766       |       |EGD
| 47 | Kołodziejczyk Michał       3kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1759       |       |EGD
| 48 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1758       |       |EGD
| 49 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1725       |       |EGD
| 50 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1718       |       |EGD
| 51 | Mazurek Maciej             4kyu | Wrocław              | 1738       |       |EGD
| 52 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 53 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1709       |       |EGD
| 54 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1706    28 |       |EGD
| 55 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1686   105 |       |EGD
| 56 | Minias Marek               4kyu | Łódź                 | 1683       |  3kyu |EGD
| 57 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1667       |  3kyu |EGD
| 58 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1665       |  3kyu |EGD
| 59 | Sobański Grzegorz          4kyu | Poznań               | 1652   -15 |       |EGD
| 60 | Wyrostek Łukasz            5kyu | Kraków               | 1626       |       |EGD
| 61 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1619       |  4kyu |EGD
| 62 | Węgiel Ireneusz            5kyu | Warszawa             | 1604       |  4kyu |EGD
| 63 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1597       |       |EGD
| 64 | Szymczyk Krzysztof         5kyu | Opole                | 1579    56 |  1kyu |EGD
| 65 | Libront Dawid              5kyu | Bydgoszcz            | 1560       |  4kyu |EGD
| 66 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1556       |       |EGD
| 67 | Podbioł Krzysztof          5kyu | Chorzów              | 1553     4 |  1kyu |EGD
| 68 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1541       |       |EGD
| 69 | Bugaj Antoni               5kyu | Warszawa             | 1537    -1 |       |EGD
| 70 | Cieślińska Noemi           6kyu | Białystok            | 1527       |       |EGD
| 71 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 72 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1497    43 |       |EGD
| 73 | Świętochowski Paweł        6kyu | Warszawa             | 1439       |       |EGD
| 74 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1433       |  5kyu |EGD
| 75 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1428       |       |EGD
| 76 | Lendo Zdzisław             6kyu | Ełk                  | 1406       |  5kyu |EGD
| 77 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1406       |       |EGD
| 78 | Gauza Jakub                6kyu | Szczecin             | 1396       |       |EGD
| 79 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1339       |       |EGD
| 80 | Bandach Łukasz             6kyu | Rzeszów              | 1311       |       |EGD
| 81 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1247       |       |EGD
| 82 | Szeląg Mateusz             7kyu | Wrocław              | 1446       |  6kyu |EGD
| 83 | Gumułka Piotr              7kyu | Kraków               | 1424       |  6kyu |EGD
| 84 | Bogdziewicz Tomasz         7kyu | Poznań               | 1410       |       |EGD
| 85 | Trzciałkowski Łukasz       7kyu | Słupsk               | 1371       |       |EGD
| 86 | Kurzawa Krzysztof          7kyu | Łódź                 | 1354       |       |EGD
| 87 | Węgiel Magdalena           7kyu | Warszawa             | 1059       |  6kyu |EGD
| 88 | Bugaj Robert               8kyu | Warszawa             | 1342       |       |EGD
| 89 | Bożyk Piotr                8kyu | Warszawa             | 1313   -95 |  6kyu |EGD
| 90 | Grzelak Kacper             8kyu | Toruń                | 1312   432 |       |EGD
| 91 | Kochanowska Elżbieta       8kyu | Łódź                 | 1297       |  6kyu |EGD
| 92 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1282       |       |EGD
| 93 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1255       |       |EGD
| 94 | Tokarski Filip             8kyu | Warszawa             | 1253       |       |EGD
| 95 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1236       |       |EGD
| 96 | Kwietniewska Daria         8kyu | Wrocław              | 1220       |       |EGD
| 97 | Bryniak Szymon             8kyu | Warszawa             | 1177       |       |EGD
| 98 | Klimczak Mariusz           8kyu | Bydgoszcz            | 1057       |       |EGD
| 99 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1037       |       |EGD
|100 | Markowski Piotr            9kyu | Wrocław              | 1217       |       |EGD
|101 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1096       |       |EGD
|102 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1086   -51 |       |EGD
|103 | Szychowiak Marianna        9kyu | Bydgoszcz            | 1046   -53 |       |EGD
|104 | Miłkowski Jakub           10kyu | Żory                 | 1118       |       |EGD
|105 | Małkiewicz Cezary         10kyu | Toruń                | 1106    92 |       |EGD
|106 | Musiał Mikołaj            10kyu | Wrocław              | 1083    28 |       |EGD
|107 | Mazur Michał              10kyu | Białystok            | 1072   -65 |       |EGD
|108 | Świętek Michał            10kyu | Kraków               | 1067       |       |EGD
|109 | Mroczek Marcel            10kyu | Kraków               | 1006       |       |EGD
|110 | Ślusarczyk Karolina       11kyu | Warszawa             | 1045       | 10kyu |EGD
|111 | Dudek Maria               11kyu | Kraków               |  969       | 10kyu |EGD
|112 | Matejek Paweł             11kyu | Warszawa             |  962       |       |EGD
|113 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  901       |  8kyu |EGD
|114 | Polański Dariusz          11kyu | ED                   |  829   -52 | 10kyu |EGD
|115 | Bzoma Rafał               12kyu | Trójmiasto           |  946       |       |EGD
|116 | Bugaj Joanna              12kyu | Warszawa             |  915   -58 | 10kyu |EGD
|117 | Koczarski Andrzej         12kyu | Wrocław              |  910       |       |EGD
|118 | Okonkwo Jeoman            12kyu | Poznań               |  899       |       |EGD
|119 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  884       |       |EGD
|120 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|121 | Dura Piotr                12kyu | Poznań               |  853   168 |       |EGD
|122 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  850       |       |EGD
|123 | Bednarska Julia           13kyu | Toruń                |  797    95 |       |EGD
|124 | Golba Paweł               13kyu | Rzeszów              |  787       |       |EGD
|125 | Biernot Ewa               13kyu | Poznań               |  742   256 |       |EGD
|126 | Pałka Kamil               13kyu | Kraków               |  700       |       |EGD
|127 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  660       |       |EGD
|128 | Leśniak Damian            14kyu | Kraków               |  721       |       |EGD
|129 | Ptak Jakub                14kyu | Toruń                |  600  -100 |       |EGD
|130 | Lepa Mateusz              15kyu | Rzeszów              |  647       |       |EGD
|131 | Kulhawik Adrian           15kyu | Białystok            |  621   180 |       |EGD
|132 | Chlebowicz January        15kyu | Manchester           |  580       |       |EGD
|133 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  537       |       |EGD
|134 | Cylwik Robert_Krzysztof   15kyu | Białystok            |  528       |       |EGD
|135 | Stasiński Jakub           15kyu | Poznań               |  507       |       |EGD
|136 | Sternik Michał            15kyu | Lublin               |  500       |       |EGD
|137 | Kudła Jan                 16kyu | Edynburg             |  433       |       |EGD
|138 | Jaworski Kamil            17kyu | Bydgoszcz            |  394       |       |EGD
|139 | Kudła Hanna               19kyu | Edynburg             |  195       |       |EGD
|140 | Sheng Dawid               19kyu | Bydgoszcz            |  153       |       |EGD
|141 | Bryson Aaron              20kyu | Warszawa             |  307       |       |EGD
|142 | Balaga Agata              20kyu | Opole                |  278       |       |EGD
|143 | Hoffman Marcin            20kyu | Opole                |  242       |       |EGD
|144 | Bugaj Zofia               20kyu | Piaseczno            |  218   118 | 19kyu |EGD
|145 | Dzienis Julita            20kyu | Białystok            |  213   102 |       |EGD
|146 | Szkwarek Agnieszka        20kyu | Bystrzyca Kłodzka    |  165       |       |EGD
|147 | Kunek Tadeusz             20kyu | Sośno                |  154    54 |       |EGD
|148 | Brunka Witold             20kyu | Bydgoszcz            |  100     0 |       |EGD
|149 | Golik Grzegorz            20kyu | Lubcza               |  100       |       |EGD
|150 | Jastrzębski Stanisław     20kyu | Kraków               |  100       |       |EGD
|151 | Kępowicz Dariusz          20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|152 | Kos Marek                 20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|153 | Raś Maciej                20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|154 | Stafa Kinga               20kyu | Rzeszów              |  100       |       |EGD
|155 | Szkic Patryk              20kyu | Bydgoszcz            |  100     0 |       |EGD
|156 | Wojnarowski Łukasz        20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|157 | Szreder Zofia             22kyu | Lubicz               |  100       |       |EGD
|158 | Biernot-Lendo Grażyna     30kyu | Ełk                  |  100       |       |EGD
20.03.2018

Diana Błaszczyk          - awans na  2 kyu
Krzysztof Szymczyk       - awans na  5 kyu
Kacper Grzelak           - awans na  8 kyu
Piotr Dura               - awans na 12 kyu
Ewa Biernot              - awans na 13 kyu
Julia Bednarska          - awans na 13 kyu
Adrian Kulhawik          - awans na 15 kyu

Jakub Ptak               - debiut na 14 kyu
Witold Brunka            - debiut na 20 kyu
Patryk Szkic             - debiut na 20 kyu

EGD D  XX EGF Academy on KGS, EGF Academy Season 6, Cycle 4, League 2
EGD A  NL Heerlen, Heerlen NieuwJaars Go Toernooi 2018
EGD C  IT Milano, Torneo della Befana - 13a edizione
EGD A  CZ Olomouc, European Grand Prix Finals
EGD A  CZ Olomouc, Olomouc Tournament
EGD A  DE Essen, Essen 2018
EGD A  NL EGCC Amstelveen, NK Dames  2018 (Dutch Female Championship)
EGD A  DE Erding, 21. Erdinger Go-Turnier
EGD A  RO Vatra Dornei, 3rd European Professional Go Championship
EGD A  RO Vatra Dornei, VaDo Cup 2018
EGD B  DE Bonn, 39. Bonner Go-Turnier
EGD A  CZ Blansko, XIV International Tournament in Blansko 2018 (CZ)
EGD C  IE Dublin, 2018 Irish Confucius Cup
EGD A  DE Hamburg, Harburger Mausefalle
EGD A  SK Bratislava, 1st Kedros Cup
EGD A  PL Bydgoszcz, Polish Youth Championship 2018
EGD A  PL Bydgoszcz, Puchar Pomorza i Kujaw

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia link do gry na portalu eidogo. Przykład: [eidogo http://files.gokgs.com/games/2011/3/5/kolorek-fan.sgf]