Lista rankingowa PSG po turnieju w Bydgoszczy

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20171121_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20171121_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2753       |  1pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          6dan | Warszawa             | 2624    -2 |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2443       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Pawlaczyk Sebastian        4dan | Jastrzębie-Zdrój     | 2364       |       |EGD
|  6 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2356       |  6dan |EGD
|  7 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2351       |       |EGD
|  8 | Misiak Majus               3dan | Gdańsk               | 2301       |       |EGD
|  9 | Grabowski Kamil            3dan | Opole                | 2223       |       |EGD
| 10 | Giedrojć Krzysztof         3dan | Warszawa             | 2219       |  5dan |EGD
| 11 | Baran Jakub                2dan | Warszawa             | 2231       |       |EGD
| 12 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2170       |       |EGD
| 13 | Zyzak Andrzej              2dan | Wodzisław Śląski     | 2135       |  4dan |EGD
| 14 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2091/0 -17 |       |EGD
| 15 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2147       |  2dan |EGD
| 16 | Jurkiewicz Dawid           1dan | Szczecin             | 2138       |       |EGD
| 17 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2091       |       |EGD
| 18 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2088    25 |  2dan |EGD
| 19 | Morawiecki Paweł           1dan | Kielce               | 2084       |       |EGD
| 20 | Marczak Grzegorz           1dan | Kraków               | 2068       |       |EGD
| 21 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2059       |       |EGD
| 22 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2055       |       |EGD
| 23 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2049       |       |EGD
| 24 | Frejlak Jan                1dan | Warszawa             | 2048       |  2dan |EGD
| 25 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 26 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 27 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2034       |       |EGD
| 28 | Stepnowski Paweł           1kyu | Wrocław              | 2032       |       |EGD
| 29 | Sokół Marcin               1kyu | Kraków               | 1991       |  1dan |EGD
| 30 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Bydgoszcz            | 1984       |       |EGD
| 31 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1966       |       |EGD
| 32 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 1943       |       |EGD
| 33 | Klęczar Justyna            1kyu | Amsterdam            | 1942   -12 |       |EGD
| 34 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 1938       |       |EGD
| 35 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1937       |  3dan |EGD
| 36 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1919       |       |EGD
| 37 | Straszewska Katarzyna      1kyu | Kraków               | 1914       |       |EGD
| 38 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1927     8 |       |EGD
| 39 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 40 | Dyszczyk Piotr             2kyu | Lublin               | 1884       |       |EGD
| 41 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 42 | Cichuta Dawid              2kyu | Kraków               | 1800       |       |EGD
| 43 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1785       |  2kyu |EGD
| 44 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1784       |       |EGD
| 45 | Błaszczyk Diana            3kyu | Wrocław              | 1776       |  2kyu |EGD
| 46 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1766       |       |EGD
| 47 | Kołodziejczyk Michał       3kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1759       |       |EGD
| 48 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1758       |       |EGD
| 49 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1745       |       |EGD
| 50 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1726       |  1kyu |EGD
| 51 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1725       |       |EGD
| 52 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1718       |       |EGD
| 53 | Mazurek Maciej             4kyu | Wrocław              | 1738       |       |EGD
| 54 | Harmasz Adam               4kyu | Kraków               | 1735       |       |EGD
| 55 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 56 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1709       |       |EGD
| 57 | Minias Marek               4kyu | Łódź                 | 1683       |  3kyu |EGD
| 58 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1678       |       |EGD
| 59 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1667   -13 |  3kyu |EGD
| 60 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1665       |  3kyu |EGD
| 61 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1614    26 |       |EGD
| 62 | Węgiel Ireneusz            5kyu | Warszawa             | 1643       |  4kyu |EGD
| 63 | Podbioł Krzysztof          5kyu | Chorzów              | 1642   244 |  1kyu |EGD
| 64 | Wyrostek Łukasz            5kyu | Kraków               | 1626       |       |EGD
| 65 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1619       |  4kyu |EGD
| 66 | Sobański Grzegorz          5kyu | Poznań               | 1615       |  4kyu |EGD
| 67 | Cieślak Wojciech           5kyu | Koszalin             | 1597       |       |EGD
| 68 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1566       |       |EGD
| 69 | Libront Dawid              5kyu | Bydgoszcz            | 1560       |  4kyu |EGD
| 70 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1556       |       |EGD
| 71 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1541       |       |EGD
| 72 | Leśniak Grzegorz           6kyu | Kęty                 | 1529       |       |EGD
| 73 | Cieślińska Noemi           6kyu | Białystok            | 1527       |       |EGD
| 74 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 75 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1504       |       |EGD
| 76 | Szymczyk Krzysztof         6kyu | Opole                | 1482       |  1kyu |EGD
| 77 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1467       |       |EGD
| 78 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1454       |       |EGD
| 79 | Sokołowski Szymon          6kyu | Kraków               | 1454       |       |EGD
| 80 | Świętochowski Paweł        6kyu | Warszawa             | 1439       |       |EGD
| 81 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1433       |  5kyu |EGD
| 82 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1428       |       |EGD
| 83 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1406       |       |EGD
| 84 | Gauza Jakub                6kyu | Szczecin             | 1396       |       |EGD
| 85 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1339       |       |EGD
| 86 | Bandach Łukasz             6kyu | Rzeszów              | 1311       |       |EGD
| 87 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1247       |       |EGD
| 88 | Szeląg Mateusz             7kyu | Wrocław              | 1446       |  6kyu |EGD
| 89 | Gumułka Piotr              7kyu | Kraków               | 1424       |  6kyu |EGD
| 90 | Bugaj Antoni               7kyu | Warszawa             | 1415       |       |EGD
| 91 | Bogdziewicz Tomasz         7kyu | Poznań               | 1410       |       |EGD
| 92 | Trzciałkowski Łukasz       7kyu | Słupsk               | 1371       |       |EGD
| 93 | Kurzawa Krzysztof          7kyu | Łódź                 | 1354       |       |EGD
| 94 | Kędzierski Marcin          7kyu | Włocławek            | 1317       |       |EGD
| 95 | Węgiel Magdalena           7kyu | Warszawa             | 1059       |  6kyu |EGD
| 96 | Bugaj Robert               8kyu | Warszawa             | 1342       |       |EGD
| 97 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1331       |       |EGD
| 98 | Kochanowska Elżbieta       8kyu | Łódź                 | 1297       |  6kyu |EGD
| 99 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1282       |       |EGD
|100 | Klimczak Mariusz           8kyu | Bydgoszcz            | 1257       |       |EGD
|101 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1255       |       |EGD
|102 | Tokarski Filip             8kyu | Warszawa             | 1253       |       |EGD
|103 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1236       |       |EGD
|104 | Kwietniewska Daria         8kyu | Wrocław              | 1220       |       |EGD
|105 | Bryniak Szymon             8kyu | Warszawa             | 1177       |       |EGD
|106 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1037       |       |EGD
|107 | Markowski Piotr            9kyu | Wrocław              | 1217       |       |EGD
|108 | Kubiec Jarosław            9kyu | Kielce               | 1157       |  8kyu |EGD
|109 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1137       |       |EGD
|110 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1096       |       |EGD
|111 | Szychowiak Marianna        9kyu | Bydgoszcz            | 1094       |       |EGD
|112 | Buca Dawid                 9kyu | Ożarów Mazowiecki    |  949       |       |EGD
|113 | Mazur Michał              10kyu | Białystok            | 1137    -2 |       |EGD
|114 | Miłkowski Jakub           10kyu | Żory                 | 1118       |       |EGD
|115 | Ziobro Michał             10kyu | Kraków               | 1088       |       |EGD
|116 | Świętek Michał            10kyu | Kraków               | 1067       |       |EGD
|117 | Cieślak Anna              10kyu | Koszalin             | 1061       |       |EGD
|118 | Musiał Mikołaj            10kyu | Wrocław              | 1044    24 |       |EGD
|119 | Apanasiewicz Dawid        10kyu | Stargard Szczeciński | 1032       |       |EGD
|120 | Małkiewicz Cezary         10kyu | Toruń                | 1028       |       |EGD
|121 | Mroczek Marcel            10kyu | Kraków               | 1006       |       |EGD
|122 | Polański Dariusz          10kyu | Strzyżów             |  881       |       |EGD
|123 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  870       |       |EGD
|124 | Ślusarczyk Karolina       11kyu | Warszawa             | 1045       | 10kyu |EGD
|125 | Dudek Maria               11kyu | Kraków               |  969       | 10kyu |EGD
|126 | Matejek Paweł             11kyu | Warszawa             |  962       |       |EGD
|127 | Bugaj Joanna              11kyu | Warszawa             |  953       | 10kyu |EGD
|128 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  901       |  8kyu |EGD
|129 | Różalski Maciej           11kyu | Ożarów Mazowiecki    |  891       |       |EGD
|130 | Bzoma Rafał               12kyu | Trójmiasto           |  946       |       |EGD
|131 | Koczarski Andrzej         12kyu | Wrocław              |  910       |       |EGD
|132 | Okonkwo Jeoman            12kyu | Poznań               |  899       |       |EGD
|133 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  884       |       |EGD
|134 | Grzelak Kacper            12kyu | Toruń                |  880       |       |EGD
|135 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|136 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  850       |       |EGD
|137 | Golba Paweł               13kyu | Rzeszów              |  787       |       |EGD
|138 | Pałka Kamil               13kyu | Kraków               |  700       |       |EGD
|139 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  660       |       |EGD
|140 | Leśniak Damian            14kyu | Kraków               |  721       |       |EGD
|141 | Bednarska Julia           14kyu | Toruń                |  702       |       |EGD
|142 | Lepa Mateusz              15kyu | Rzeszów              |  647       |       |EGD
|143 | Stasiak Andrzej           15kyu | Warszawa             |  607       |       |EGD
|144 | Chlebowicz January        15kyu | Manchester           |  580       |       |EGD
|145 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  577       |       |EGD
|146 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  537       |       |EGD
|147 | Cylwik Robert_Krzysztof   15kyu | Białystok            |  528       |       |EGD
|148 | Haj Adam                  15kyu | Kraków               |  525       |       |EGD
|149 | Stasiński Jakub           15kyu | Poznań               |  507       |       |EGD
|150 | Sternik Michał            15kyu | Lublin               |  500       |       |EGD
|151 | Dura Piotr                16kyu | Poznań               |  504       |       |EGD
|152 | Biernot Ewa               16kyu | Poznań               |  480       |       |EGD
|153 | Kulhawik Adrian           17kyu | Białystok            |  441     0 |       |EGD
|154 | Kudła Jan                 17kyu | Piaseczno            |  415       |       |EGD
|155 | Jaworski Kamil            17kyu | Bydgoszcz            |  393    31 |       |EGD
|156 | Tercjak Kamil             17kyu | Toruń                |  361       |       |EGD
|157 | Batory Stefan             17kyu | Brwinów              |  304       |       |EGD
|158 | Sheng Dawid               19kyu | Bydgoszcz            |  153       |       |EGD
|159 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  100       |       |EGD
|160 | Bryson Aaron              20kyu | Warszawa             |  307       |       |EGD
|161 | Kudła Hanna               20kyu | Warszawa             |  224       |       |EGD
|162 | Szkwarek Agnieszka        20kyu | Bystrzyca Kłodzka    |  165       |       |EGD
|163 | Buczkowski Andrzej        20kyu | Bydgoszcz            |  156       |       |EGD
|164 | Balaga Agata              20kyu | Opole                |  144       |       |EGD
|165 | Hoffman Marcin            20kyu | Opole                |  130       |       |EGD
|166 | Dzienis Julita            20kyu | Białystok            |  111       |       |EGD
|167 | Golik Grzegorz            20kyu | Lubcza               |  100       |       |EGD
|168 | Jastrzębski Stanisław     20kyu | Kraków               |  100       |       |EGD
|169 | Kępowicz Dariusz          20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|170 | Kos Marek                 20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|171 | Raś Maciej                20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|172 | Stafa Kinga               20kyu | Rzeszów              |  100       |       |EGD
|173 | Wojnarowski Łukasz        20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|174 | Szreder Zofia             22kyu | Lubicz               |  100       |       |EGD
|175 | Łubiński Jakub            30kyu | Toruń                |  246       |       |EGD
|176 | Łubiński Kacper           30kyu | Toruń                |  161       |       |EGD
|177 | Tietz Zofia               30kyu | Lubicz Górny         |  106       |       |EGD
|178 | Kunek Tadeusz             30kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|179 | Tietz Marek               30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
|180 | Trawka Aleksander         30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
21.11.2017

Krzysztof Podbioł        - awans na  5 kyu
Adrian Kulhawik          - awans na 17 kyu

EGD A  CZ Praha, Deskohrani 2017 - Czech Board Games Festival Tournament
EGD A  NL Amstelveen, EGCC 25th Anniversary Tournament
EGD A  DE Mannheim, Herbst-Go Treffen Mannheim 2017
EGD A  DE Frankfurt, Tip Tap Frankfurt
EGD C  DE Dortmund, Dortmunder Go-Turnier
EGD C  IT Milano, Trofeo Milano 2017 - Ottava tappa
EGD C  PL Bydgoszcz, Puchar Pomorza i Kujaw

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia link do gry na portalu eidogo. Przykład: [eidogo http://files.gokgs.com/games/2011/3/5/kolorek-fan.sgf]