Lista rankingowa PSG po Memoriale Jerzego Sacharewicza

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20170719_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20170719_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2742    18 |  1pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          6dan | Warszawa             | 2591     6 |       |EGD
|  3 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  4 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2435   -11 |       |EGD
|  5 | Pawlaczyk Sebastian        4dan | Jastrzębie-Zdrój     | 2364       |       |EGD
|  6 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2356       |  6dan |EGD
|  7 | Majka Marcin               4dan | Wrocław              | 2322   -22 |       |EGD
|  8 | Misiak Majus               3dan | Gdańsk               | 2301       |       |EGD
|  9 | Grabowski Kamil            3dan | Opole                | 2223    -8 |       |EGD
| 10 | Giedrojć Krzysztof         3dan | Warszawa             | 2219       |  5dan |EGD
| 11 | Baran Jakub                2dan | Warszawa             | 2231       |       |EGD
| 12 | Cieślak Karol              2dan | Koszalin             | 2173    60 |       |EGD
| 13 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2170       |       |EGD
| 14 | Sołdan Leszek_jr           2dan | Warszawa             | 2156       |       |EGD
| 15 | Wałaszewski Maksym         2dan | Bydgoszcz            | 2140   -20 |       |EGD
| 16 | Zyzak Andrzej              2dan | Wodzisław Śląski     | 2135       |  4dan |EGD
| 17 | Jurkiewicz Dawid           1dan | Szczecin             | 2116    12 |       |EGD
| 18 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2090       |       |EGD
| 19 | Marczak Grzegorz           1dan | Kraków               | 2068    18 |       |EGD
| 20 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2064       |  2dan |EGD
| 21 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2059       |       |EGD
| 22 | Frejlak Jan                1dan | Warszawa             | 2055     8 |  2dan |EGD
| 23 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2055       |       |EGD
| 24 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2054       |       |EGD
| 25 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2040       |  3dan |EGD
| 26 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 27 | Chmielewski Artur          1dan | Stargard Szczeciński | 2034       |       |EGD
| 28 | Sokół Marcin               1dan | Kraków               | 1991/2     |       |EGD
| 29 | Stepnowski Paweł           1kyu | Wrocław              | 1992    -6 |       |EGD
| 30 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Bydgoszcz            | 1980     8 |       |EGD
| 31 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1974       |       |EGD
| 32 | Białożyt Adam              1kyu | Kraków               | 1963    73 |       |EGD
| 33 | Straszewska Katarzyna      1kyu | Kraków               | 1962     0 |       |EGD
| 34 | Frączak Paweł              1kyu | Warszawa             | 1945    -6 |       |EGD
| 35 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1937       |  3dan |EGD
| 36 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1919       |       |EGD
| 37 | Wrocławski Stefan          1kyu | Sochaczew            | 1893/0 -21 |       |EGD
| 38 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1897       |       |EGD
| 39 | Drzystek Andrzej           2kyu | Warszawa             | 1889       |  1kyu |EGD
| 40 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 41 | Dyszczyk Piotr             2kyu | Lublin               | 1884       |       |EGD
| 42 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 43 | Klęczar Justyna            2kyu | Amsterdam            | 1868       |       |EGD
| 44 | Cichuta Dawid              2kyu | Kraków               | 1800       |       |EGD
| 45 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1792       |       |EGD
| 46 | Błaszczyk Diana            3kyu | Warszawa             | 1761       |  2kyu |EGD
| 47 | Kołodziejczyk Michał       3kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1759       |       |EGD
| 48 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1758       |       |EGD
| 49 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1757       |  2kyu |EGD
| 50 | Domański Filip             3kyu | Warszawa             | 1756    -1 |       |EGD
| 51 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1735       |       |EGD
| 52 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1732   -30 |       |EGD
| 53 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1726       |  1kyu |EGD
| 54 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1718       |       |EGD
| 55 | Harmasz Adam               4kyu | Kraków               | 1735       |       |EGD
| 56 | Mazurek Maciej             4kyu | Wrocław              | 1731    45 |       |EGD
| 57 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 58 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1680       |  3kyu |EGD
| 59 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1678       |       |EGD
| 60 | Fajfrowski Łukasz          4kyu | Wrocław              | 1668       |       |EGD
| 61 | Cegiełka Błażej            4kyu | WCor                 | 1667       |       |EGD
| 62 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1653       |  3kyu |EGD
| 63 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1610   -67 |       |EGD
| 64 | Libront Dawid              4kyu | Bydgoszcz            | 1606   -16 |       |EGD
| 65 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1567/3     |       |EGD
| 66 | Minias Marek               5kyu | Łódź                 | 1638       |  3kyu |EGD
| 67 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1631       |       |EGD
| 68 | Wyrostek Łukasz            5kyu | Kraków               | 1626       |       |EGD
| 69 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1619       |  4kyu |EGD
| 70 | Sobański Grzegorz          5kyu | Poznań               | 1603       |  4kyu |EGD
| 71 | Pałucki Paweł              5kyu | Wrocław              | 1598       |  4kyu |EGD
| 72 | Węgiel Ireneusz            5kyu | Warszawa             | 1598       |  4kyu |EGD
| 73 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1566       |       |EGD
| 74 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1541       |       |EGD
| 75 | Podbioł Krzysztof          5kyu | Chorzów              | 1473/0 -94 |  1kyu |EGD
| 76 | Cieślak Wojciech           6kyu | Koszalin             | 1539    84 |       |EGD
| 77 | Leśniak Grzegorz           6kyu | Kęty                 | 1529       |       |EGD
| 78 | Cieślińska Noemi           6kyu | Białystok            | 1527       |       |EGD
| 79 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 80 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1504       |       |EGD
| 81 | Ek Wiesław                 6kyu | Wrocław              | 1501       |       |EGD
| 82 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1467       |       |EGD
| 83 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1459    55 |       |EGD
| 84 | Kunek Marek                6kyu | Sośno                | 1454       |       |EGD
| 85 | Sokołowski Szymon          6kyu | Kraków               | 1454       |       |EGD
| 86 | Świętochowski Paweł        6kyu | Warszawa             | 1439       |       |EGD
| 87 | Korczewski Łukasz          6kyu | Warszawa             | 1437       |  5kyu |EGD
| 88 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1431   -21 |  5kyu |EGD
| 89 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 90 | Szymczyk Krzysztof         6kyu | Opole                | 1400       |  1kyu |EGD
| 91 | Gauza Jakub                6kyu | Szczecin             | 1396       |       |EGD
| 92 | Kozioł Paweł               6kyu | Warszawa             | 1394       |  4kyu |EGD
| 93 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1391       |       |EGD
| 94 | Bandach Łukasz             6kyu | Rzeszów              | 1311       |       |EGD
| 95 | Pyżalski Szymon            6kyu | Poznań               | 1247       |       |EGD
| 96 | Węgiel Magdalena           6kyu | Warszawa             | 1185       |       |EGD
| 97 | Szeląg Mateusz             7kyu | Wrocław              | 1446       |  6kyu |EGD
| 98 | Wawer Radosław             7kyu | Warszawa             | 1440       |       |EGD
| 99 | Gumułka Piotr              7kyu | Kraków               | 1424       |  6kyu |EGD
|100 | Bogdziewicz Tomasz         7kyu | Poznań               | 1410       |       |EGD
|101 | Bugaj Antoni               7kyu | Warszawa             | 1361    66 |       |EGD
|102 | Kurzawa Krzysztof          7kyu | Łódź                 | 1354       |       |EGD
|103 | Kędzierski Marcin          7kyu | Włocławek            | 1317       |       |EGD
|104 | Bugaj Robert               8kyu | Warszawa             | 1344    24 |       |EGD
|105 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1331       |       |EGD
|106 | Kochanowska Elżbieta       8kyu | Łódź                 | 1297       |  6kyu |EGD
|107 | Boroń Tomasz               8kyu | Białystok            | 1282       |       |EGD
|108 | Dobek Krystian             8kyu | Warszawa             | 1272       |  7kyu |EGD
|109 | Klimczak Mariusz           8kyu | Bydgoszcz            | 1262   -18 |       |EGD
|110 | Wawer Tomasz               8kyu | Warszawa             | 1255       |       |EGD
|111 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1245       |       |EGD
|112 | Kwietniewska Daria         8kyu | Wrocław              | 1220       |       |EGD
|113 | Bryniak Szymon             8kyu | Warszawa             | 1203       |       |EGD
|114 | Grab Maksymilian           8kyu | Lublin               | 1186    17 |       |EGD
|115 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1060       |       |EGD
|116 | Markowski Piotr            9kyu | Wrocław              | 1219       |       |EGD
|117 | Uszpolewicz Michał         9kyu | Łódź                 | 1174       |       |EGD
|118 | Kubiec Jarosław            9kyu | Kielce               | 1157       |  8kyu |EGD
|119 | Malinowski Marcin          9kyu | Tuchola              | 1126   -59 |       |EGD
|120 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1119       |       |EGD
|121 | Płatek Justyna             9kyu | Warszawa             | 1100       |       |EGD
|122 | Szychowiak Marianna        9kyu | Bydgoszcz            | 1087       |       |EGD
|123 | Buca Dawid                 9kyu | Ożarów Mazowiecki    |  949       |       |EGD
|124 | Miłkowski Jakub           10kyu | Żory                 | 1119   -25 |       |EGD
|125 | Polański Dariusz          10kyu | ED                   | 1118       |       |EGD
|126 | Świętek Michał            10kyu | Kraków               | 1118    75 |       |EGD
|127 | Tokarski Filip            10kyu | Warszawa             | 1112    30 |       |EGD
|128 | Ziobro Michał             10kyu | Kraków               | 1088       |       |EGD
|129 | Cieślak Anna              10kyu | Koszalin             | 1061       |       |EGD
|130 | Mazur Michał              10kyu | Białystok            | 1060   119 |       |EGD
|131 | Ślusarczyk Karolina       10kyu | Warszawa             | 1033       |       |EGD
|132 | Apanasiewicz Dawid        10kyu | Stargard Szczeciński | 1032       |       |EGD
|133 | Świątkowska Ewa           10kyu | Warszawa             | 1024       |       |EGD
|134 | Musiał Mikołaj            10kyu | Wrocław              | 1002       |       |EGD
|135 | Mroczek Marcel            10kyu | Kraków               | 1000   107 |       |EGD
|136 | Dudek Maria               10kyu | Kraków               |  992   -98 |       |EGD
|137 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  870       |       |EGD
|138 | Małkiewicz Cezary         11kyu | Toruń                | 1028    28 |       |EGD
|139 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  922   -44 |  8kyu |EGD
|140 | Różalski Maciej           11kyu | Ożarów Mazowiecki    |  891       |       |EGD
|141 | Loska Bogusław            11kyu | Chybie               |  845       |       |EGD
|142 | Bzoma Rafał               12kyu | Trójmiasto           |  946       |       |EGD
|143 | Koczarski Andrzej         12kyu | Wrocław              |  910       |       |EGD
|144 | Halas Przemysław          12kyu | Bydgoszcz            |  905       |       |EGD
|145 | Okonkwo Jeoman            12kyu | Poznań               |  899       |       |EGD
|146 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|147 | Kołodziej Marta           12kyu | Warszawa             |  857    -1 |       |EGD
|148 | Bugaj Joanna              12kyu | Warszawa             |  810       | 10kyu |EGD
|149 | Krzywolak Anna            12kyu | Racibórz             |  780       |       |EGD
|150 | Golba Paweł               13kyu | Rzeszów              |  787       |       |EGD
|151 | Pałka Kamil               13kyu | Kraków               |  700       |       |EGD
|152 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  604       |       |EGD
|153 | Leśniak Damian            14kyu | Kraków               |  721       |       |EGD
|154 | Bednarska Julia           14kyu | Toruń                |  660       |       |EGD
|155 | Lepa Mateusz              15kyu | Rzeszów              |  647       |       |EGD
|156 | Stasiak Andrzej           15kyu | Warszawa             |  607       |       |EGD
|157 | Florkowski Marcin         15kyu | Wrocław              |  584       |       |EGD
|158 | Chlebowicz January        15kyu | Manchester           |  582   -28 |       |EGD
|159 | Stasiński Jakub           15kyu | Poznań               |  582       |       |EGD
|160 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  577       |       |EGD
|161 | Matejek Paweł             15kyu | Warszawa             |  558       |       |EGD
|162 | Skrodzki Adam             15kyu | Warszawa             |  537       |       |EGD
|163 | Cylwik Robert_Krzysztof   15kyu | Białystok            |  528       |       |EGD
|164 | Haj Adam                  15kyu | Kraków               |  525       |       |EGD
|165 | Sternik Michał            15kyu | Lublin               |  500       |       |EGD
|166 | Teuchmann Jakub           15kyu | Kraków               |  500       |       |EGD
|167 | Markiewicz Piotr          16kyu | Olsztyn              |  461       |       |EGD
|168 | Dura Piotr                16kyu | Koszalin             |  400       |       |EGD
|169 | Kudła Jan                 17kyu | Piaseczno            |  416       |       |EGD
|170 | Biernot Ewa               17kyu | Poznań               |  364       |       |EGD
|171 | Jaworski Kamil            17kyu | Bydgoszcz            |  362       |       |EGD
|172 | Tercjak Kamil             17kyu | Toruń                |  361       |       |EGD
|173 | Batory Stefan             17kyu | Brwinów              |  304       |       |EGD
|174 | Kopański Przemysław       17kyu | _                    |  231       |       |EGD
|175 | Walkiewicz Magdalena      17kyu | Warszawa             |  226       |       |EGD
|176 | Szczęśniak Stanisław      17kyu | Warszawa             |  200       |       |EGD
|177 | Grzelak Kacper            18kyu | Toruń                |  258       |       |EGD
|178 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  179       |       |EGD
|179 | Sheng Dawid               19kyu | Bydgoszcz            |  153       |       |EGD
|180 | Okoński Konrad            19kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|181 | Radziszewski Grzegorz     20kyu | _                    |  313       |       |EGD
|182 | Bryson Aaron              20kyu | Warszawa             |  307       |       |EGD
|183 | Kulhawik Adrian           20kyu | Białystok            |  303       |       |EGD
|184 | Charkiewicz Kamil         20kyu | Warszawa             |  262       |       |EGD
|185 | Kudła Hanna               20kyu | Warszawa             |  224       |       |EGD
|186 | Dzienis Julita            20kyu | Białystok            |  211       |       |EGD
|187 | Czarkowski Tomasz         20kyu | Toruń                |  164       |       |EGD
|188 | Buczkowski Andrzej        20kyu | Bydgoszcz            |  156       |       |EGD
|189 | Balaga Agata              20kyu | Opole                |  144       |       |EGD
|190 | Hoffman Marcin            20kyu | Opole                |  130       |       |EGD
|191 | Golik Grzegorz            20kyu | Lubcza               |  100       |       |EGD
|192 | Jastrzębski Stanisław     20kyu | Kraków               |  100       |       |EGD
|193 | Kępowicz Dariusz          20kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|194 | Kos Marek                 20kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|195 | Raś Maciej                20kyu | Poznań               |  100       |       |EGD
|196 | Stafa Kinga               20kyu | Rzeszów              |  100       |       |EGD
|197 | Szumiński Igor            20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|198 | Szreder Zofia             22kyu | Lubicz               |  100       |       |EGD
|199 | Kamiński Jan              25kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|200 | Łubiński Jakub            30kyu | Toruń                |  246       |       |EGD
|201 | Łubiński Kacper           30kyu | Toruń                |  161       |       |EGD
|202 | Tietz Zofia               30kyu | Lubicz Górny         |  106       |       |EGD
|203 | Kunek Tadeusz             30kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|204 | Tietz Marek               30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
|205 | Trawka Aleksander         30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
19.07.2017

Marcin Majka             - awans na  4 dan
Karol Cieślak            - awans na  2 dan
Adam Białożyt            - awans na  1 kyu
Antoni Bugaj             - awans na  7 kyu
Marcel Mroczek           - awans na 10 kyu

EGD C  XX IGS-PandaNet, 2016-2017 Pandanet European Team Go Championship, League B
EGD A  CZ Pardubice, 16th Moyo Open 2017
EGD A  PL Przystanek Alaska, Summer Go School - Jerzy Sacharewicz memorial

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia link do gry na portalu eidogo. Przykład: [eidogo http://files.gokgs.com/games/2011/3/5/kolorek-fan.sgf]