Lista rankingowa PSG po turnieju w Bydgoszczy

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20170314_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20170314_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Rzeszów              | 2709     1 |  1pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          6dan | Warszawa             | 2572       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2451       |       |EGD
|  4 | Kraszek Janusz             5dan | Warszawa             | 2440       |       |EGD
|  5 | Sołdan Leszek              4dan | Warszawa             | 2383       |  6dan |EGD
|  6 | Pawlaczyk Sebastian        4dan | Jastrzębie-Zdrój     | 2364       |       |EGD
|  7 | Majka Marcin               3dan | Wrocław              | 2341       |       |EGD
|  8 | Misiak Majus               3dan | Gdańsk               | 2301       |       |EGD
|  9 | Grabowski Kamil            3dan | Opole                | 2231       |       |EGD
| 10 | Giedrojć Krzysztof         3dan | Warszawa             | 2219       |  5dan |EGD
| 11 | Baran Jakub                2dan | Warszawa             | 2231       |       |EGD
| 12 | Ziomko Jakub               2dan | Aberdeen             | 2170       |       |EGD
| 13 | Sołdan Leszek_jr           2dan | Warszawa             | 2156       |       |EGD
| 14 | Zyzak Andrzej              2dan | Wodzisław Śląski     | 2135       |  4dan |EGD
| 15 | Jurkiewicz Dawid           1dan | Szczecin             | 2114       |       |EGD
| 16 | Wałaszewski Maksym         1dan | Bydgoszcz            | 2108       |       |EGD
| 17 | Cieślak Karol              1dan | Koszalin             | 2103       |       |EGD
| 18 | Frączak Jan                1dan | Warszawa             | 2087       |       |EGD
| 19 | Dubiel Marika              1dan | Amsterdam            | 2072       |  2dan |EGD
| 20 | Lubiński Maciej            1dan | _                    | 2059       |       |EGD
| 21 | Wysocki Piotr              1dan | Dublin               | 2055       |       |EGD
| 22 | Marczak Grzegorz           1dan | Kraków               | 2050       |       |EGD
| 23 | Frejlak Jan                1dan | Warszawa             | 2049       |  2dan |EGD
| 24 | Chojnacki Mateusz          1dan | Wrocław              | 2038       |       |EGD
| 25 | Grining Tomasz             1dan | Police               | 2036       |       |EGD
| 26 | Sokół Marcin               1dan | Kraków               | 2005       |       |EGD
| 27 | Woskresiński Wojciech      1dan | Łódź                 | 2002       |  3dan |EGD
| 28 | Stepnowski Paweł           1kyu | Wrocław              | 2001       |       |EGD
| 29 | Dyszczyk Przemysław        1kyu | Lublin               | 1976       |       |EGD
| 30 | Wałaszewski Bruno          1kyu | Bydgoszcz            | 1974       |       |EGD
| 31 | Żuchowski Bartłomiej       1kyu | Warszawa             | 1974       |       |EGD
| 32 | Straszewska Katarzyna      1kyu | Kraków               | 1956       |       |EGD
| 33 | Malinowski Włodzimierz     1kyu | Tuchola              | 1954   -21 |  3dan |EGD
| 34 | Kaczmarczyk Dariusz        1kyu | Kraków               | 1941       |       |EGD
| 35 | Leszczyński Grzegorz       1kyu | Warszawa             | 1929       |       |EGD
| 36 | Żak Andrzej                2kyu | Andrychów            | 2032       |  1dan |EGD
| 37 | Frączak Paweł              2kyu | Warszawa             | 1895       |       |EGD
| 38 | Klęczar Justyna            2kyu | Amsterdam            | 1890       |       |EGD
| 39 | Drzystek Andrzej           2kyu | Warszawa             | 1889       |  1kyu |EGD
| 40 | Pater Łukasz               2kyu | Poznań               | 1885       |       |EGD
| 41 | Surma Wojciech             2kyu | Dzimierz             | 1884       |  2dan |EGD
| 42 | Dyszczyk Piotr             2kyu | Lublin               | 1861       |       |EGD
| 43 | Oczkowski Robert           2kyu | Toruń                | 1860     7 |       |EGD
| 44 | Cichuta Dawid              2kyu | Kraków               | 1800       |       |EGD
| 45 | Macieszczak Tom            3kyu | Warszawa             | 1792       |       |EGD
| 46 | Kołodziejczyk Michał       3kyu | Ożarów Mazowiecki    | 1777       |       |EGD
| 47 | Konieczny Kamil            3kyu | Brwinów              | 1764       |       |EGD
| 48 | Obrok Pawel                3kyu | Kraków               | 1762       |  2kyu |EGD
| 49 | Białożyt Adam              3kyu | Kraków               | 1751       |       |EGD
| 50 | Jełowicki Patryk           3kyu | Koszalin             | 1748       |       |EGD
| 51 | Wierzbowski Łukasz         3kyu | Bydgoszcz            | 1744       |       |EGD
| 52 | Bednarczyk Dariusz         3kyu | Poznań               | 1738       |       |EGD
| 53 | Błaszczyk Diana            3kyu | Warszawa             | 1726       |  2kyu |EGD
| 54 | Gabrysiak Leszek           3kyu | Żory                 | 1726       |  1kyu |EGD
| 55 | Harmasz Adam               4kyu | Kraków               | 1735       |       |EGD
| 56 | Skibiński Paweł            4kyu | Kraków               | 1724       |       |EGD
| 57 | Bębenek Jarosław           4kyu | Warszawa             | 1715       |       |EGD
| 58 | Libront Dawid              4kyu | Bydgoszcz            | 1707       |       |EGD
| 59 | Domański Filip             4kyu | Warszawa             | 1702       |       |EGD
| 60 | Blek Dominik               4kyu | Toruń                | 1680       |  3kyu |EGD
| 61 | Gawron Piotr               4kyu | Dublin               | 1678       |       |EGD
| 62 | Palej Małgorzata           4kyu | Kraków               | 1670       |  3kyu |EGD
| 63 | Fajfrowski Łukasz          4kyu | Wrocław              | 1668       |       |EGD
| 64 | Cegiełka Błażej            4kyu | WCor                 | 1667       |       |EGD
| 65 | Szychowiak Wojciech        4kyu | Bydgoszcz            | 1627    27 |       |EGD
| 66 | Wiśniewski Tomasz          5kyu | Warszawa             | 1636       |  4kyu |EGD
| 67 | Kulczycki Marcin           5kyu | Kraków               | 1615       |       |EGD
| 68 | Pałucki Paweł              5kyu | Wrocław              | 1598       |  4kyu |EGD
| 69 | Sobański Grzegorz          5kyu | Poznań               | 1595       |  4kyu |EGD
| 70 | Węgiel Ireneusz            5kyu | Warszawa             | 1582       |  4kyu |EGD
| 71 | Pakosz Bogdan              5kyu | Tychy                | 1576       |  2kyu |EGD
| 72 | Kożdoń Marek               5kyu | Kraków               | 1566       |       |EGD
| 73 | Gwozdecki Łukasz           5kyu | Kraków               | 1556       |  4kyu |EGD
| 74 | Barcicki Artur             5kyu | Poznań               | 1549       |       |EGD
| 75 | Mularczyk Lilia            5kyu | Zgorzelec            | 1545       |       |EGD
| 76 | Mazurek Maciej             5kyu | Wrocław              | 1539       |  4kyu |EGD
| 77 | Leśniak Grzegorz           6kyu | Kęty                 | 1529       |       |EGD
| 78 | Wyrostek Łukasz            6kyu | Kraków               | 1529       |       |EGD
| 79 | Cieślińska Noemi           6kyu | Białystok            | 1527    88 |       |EGD
| 80 | Przech Ignacy              6kyu | Bydgoszcz            | 1524       |       |EGD
| 81 | Pokrzywa Mikołaj           6kyu | Wrocław              | 1508       |       |EGD
| 82 | Brzeski Maciej             6kyu | Kraków               | 1504       |       |EGD
| 83 | Ek Wiesław                 6kyu | Wrocław              | 1501       |       |EGD
| 84 | Głowinski Przemysław       6kyu | Bydgoszcz            | 1500       |       |EGD
| 85 | Podbioł Krzysztof          6kyu | Chorzów              | 1497       |  1kyu |EGD
| 86 | Kurek Janusz               6kyu | Nowy Dwór Mazowiecki | 1475       |       |EGD
| 87 | Baranek Jan                6kyu | Gliwice              | 1467       |       |EGD
| 88 | Cieślak Wojciech           6kyu | Koszalin             | 1465       |       |EGD
| 89 | Kaśków Wojciech            6kyu | Szczecin             | 1457       |       |EGD
| 90 | Sokołowski Szymon          6kyu | Kraków               | 1454       |       |EGD
| 91 | Szymczyk Krzysztof         6kyu | Opole                | 1449       |  1kyu |EGD
| 92 | Skibińska Paulina          6kyu | Poznań               | 1448       |  5kyu |EGD
| 93 | Walczak Piotr              6kyu | Bydgoszcz            | 1438       |       |EGD
| 94 | Korczewski Łukasz          6kyu | Warszawa             | 1437       |  5kyu |EGD
| 95 | Gutkowski Marek            6kyu | Warszawa             | 1428       |       |EGD
| 96 | Olszański Mikołaj          6kyu | Poznań               | 1419       |       |EGD
| 97 | Kozioł Paweł               6kyu | Warszawa             | 1394       |  4kyu |EGD
| 98 | Kwiatkowski Rafał          7kyu | Kraków               | 1521       |  6kyu |EGD
| 99 | Szeląg Mateusz             7kyu | Wrocław              | 1446       |  6kyu |EGD
|100 | Wawer Radosław             7kyu | Warszawa             | 1440       |       |EGD
|101 | Kunek Marek                7kyu | Sośno                | 1423   -14 |       |EGD
|102 | Trzciałkowski Łukasz       7kyu | Słupsk               | 1381       |       |EGD
|103 | Kędzierski Marcin          7kyu | Włocławek            | 1317       |       |EGD
|104 | Gumułka Piotr              8kyu | Kraków               | 1374       |  6kyu |EGD
|105 | Krajewski Maciej           8kyu | Kielce               | 1331       |       |EGD
|106 | Bugaj Robert               8kyu | Warszawa             | 1324       |       |EGD
|107 | Matejuk Łukasz             8kyu | Warszawa             | 1301       |       |EGD
|108 | Kochanowska Elżbieta       8kyu | Łódź                 | 1278       |  6kyu |EGD
|109 | Dobek Krystian             8kyu | Warszawa             | 1272       |  7kyu |EGD
|110 | Kwietniewska Daria         8kyu | Wrocław              | 1266       |       |EGD
|111 | Wawer Tomasz               8kyu | Warszawa             | 1255       |       |EGD
|112 | Klimczak Mariusz           8kyu | Bydgoszcz            | 1252   -39 |       |EGD
|113 | Rudnicki Janusz            8kyu | Polanica-Zdrój       | 1225       |       |EGD
|114 | Ludwikowska Kamila         8kyu | Kraków               | 1171       |  7kyu |EGD
|115 | Chojnacka Marcelina        8kyu | Bydgoszcz            | 1153       |       |EGD
|116 | Szychowiak Marianna        9kyu | Bydgoszcz            | 1205   -16 |       |EGD
|117 | Uszpolewicz Michał         9kyu | Łódź                 | 1174       |       |EGD
|118 | Kubiec Jarosław            9kyu | Kielce               | 1157       |  8kyu |EGD
|119 | Małkiewicz Wojciech        9kyu | Toruń                | 1147   -12 |       |EGD
|120 | Grab Maksymilian           9kyu | Lublin               | 1144       |       |EGD
|121 | Płatek Justyna             9kyu | Warszawa             | 1100       |       |EGD
|122 | Buca Dawid                 9kyu | Ożarów Mazowiecki    |  949       |       |EGD
|123 | Sasak Tomasz              10kyu | Kraków               | 1154       |  9kyu |EGD
|124 | Polański Dariusz          10kyu | ED                   | 1118       |       |EGD
|125 | Naróg Krzysztof           10kyu | Mielec               | 1112       |       |EGD
|126 | Ziobro Michał             10kyu | Kraków               | 1088       |       |EGD
|127 | Tokarski Filip            10kyu | Warszawa             | 1084       |       |EGD
|128 | Bogdziewicz Tomasz        10kyu | Poznań               | 1073       |       |EGD
|129 | Malinowski Marcin         10kyu | Tuchola              | 1071   111 |       |EGD
|130 | Bugaj Antoni              10kyu | Warszawa             | 1068       |       |EGD
|131 | Sawicki-Hughes Jan        10kyu | Warszawa             | 1067       |       |EGD
|132 | Cieślak Anna              10kyu | Koszalin             | 1061       |       |EGD
|133 | Węgiel Magdalena          10kyu | Warszawa             | 1039       |       |EGD
|134 | Apanasiewicz Dawid        10kyu | Stargard Szczeciński | 1032       |       |EGD
|135 | Mazur Michał              10kyu | Białystok            | 1025       |       |EGD
|136 | Świątkowska Ewa           10kyu | Warszawa             | 1024       |       |EGD
|137 | Musiał Mikołaj            10kyu | Wrocław              | 1008       |       |EGD
|138 | Gindera Janusz            10kyu | Bielsko-Biała        |  870       |       |EGD
|139 | Markowski Piotr           11kyu | Wrocław              | 1011       |       |EGD
|140 | Chojnacki Piotr           11kyu | Bydgoszcz            |  974    -1 |  8kyu |EGD
|141 | Małkiewicz Cezary         11kyu | Toruń                |  964    30 |       |EGD
|142 | Różalski Maciej           11kyu | Ożarów Mazowiecki    |  891       |       |EGD
|143 | Loska Bogusław            11kyu | Chybie               |  845       |       |EGD
|144 | Sadowski Piotr            12kyu | Gliwice              |  942       |       |EGD
|145 | Koczarski Andrzej         12kyu | Wrocław              |  910       |       |EGD
|146 | Świętek Michał            12kyu | Kraków               |  906       |       |EGD
|147 | Mroczek Marcel            12kyu | Kraków               |  893       |       |EGD
|148 | Pokrzywa Adam             12kyu | Wrocław              |  870       |       |EGD
|149 | Bugaj Joanna              12kyu | Warszawa             |  810   -96 | 10kyu |EGD
|150 | Krzywolak Anna            12kyu | Racibórz             |  780       |       |EGD
|151 | Walkiewicz Ryszard        13kyu | Toruń                |  776       | 11kyu |EGD
|152 | Kołodziej Marta           13kyu | Warszawa             |  768       |       |EGD
|153 | Dudek Maria               13kyu | Katowice             |  743       |       |EGD
|154 | Golba Paweł               13kyu | Rzeszów              |  716       |       |EGD
|155 | Pałka Kamil               13kyu | Kraków               |  700       |       |EGD
|156 | Szustakiewicz Mikołaj     13kyu | Wrocław              |  604       |       |EGD
|157 | Leśniak Damian            14kyu | Kraków               |  721       |       |EGD
|158 | Rymarowicz Paweł          14kyu | Otwock               |  659       |       |EGD
|159 | Bednarska Julia           14kyu | Toruń                |  646     7 |       |EGD
|160 | Stasiak Andrzej           15kyu | Warszawa             |  607       |       |EGD
|161 | Chlebowicz January        15kyu | Manchester           |  593       |       |EGD
|162 | Florkowski Marcin         15kyu | Wrocław              |  584       |       |EGD
|163 | Wróbel Ilona              15kyu | Lublin               |  577       |       |EGD
|164 | Matejek Paweł             15kyu | Warszawa             |  572       |       |EGD
|165 | Cylwik Robert_Krzysztof   15kyu | Białystok            |  525       |       |EGD
|166 | Haj Adam                  15kyu | Kraków               |  525       |       |EGD
|167 | Teuchmann Jakub           15kyu | Kraków               |  500       |       |EGD
|168 | Markiewicz Piotr          16kyu | Olsztyn              |  461       |       |EGD
|169 | Kudła Jan                 17kyu | Piaseczno            |  416       |       |EGD
|170 | Sawicki-Hughes Ben        17kyu | Warszawa             |  370       |       |EGD
|171 | Tercjak Kamil             17kyu | Toruń                |  361       |       |EGD
|172 | Batory Stefan             17kyu | Brwinów              |  304       |       |EGD
|173 | Kopański Przemysław       17kyu | _                    |  231       |       |EGD
|174 | Walkiewicz Magdalena      17kyu | Warszawa             |  226       |       |EGD
|175 | Szczęśniak Stanisław      17kyu | Warszawa             |  200       |       |EGD
|176 | Bzoma Rafał               19kyu | Trójmiasto           |  247       |       |EGD
|177 | Bugaj Zofia               19kyu | Piaseczno            |  179       |       |EGD
|178 | Okoński Konrad            19kyu | Wrocław              |  100       |       |EGD
|179 | Miłkowski Jakub           20kyu | Żory                 |  502       |       |EGD
|180 | Radziszewski Grzegorz     20kyu | _                    |  313       |       |EGD
|181 | Bryniak Szymon            20kyu | Warszawa             |  271       |       |EGD
|182 | Charkiewicz Kamil         20kyu | Warszawa             |  262       |       |EGD
|183 | Lepa Mateusz              20kyu | Rzeszów              |  237       |       |EGD
|184 | Kudła Hanna               20kyu | Warszawa             |  224       |       |EGD
|185 | Czarkowski Tomasz         20kyu | Toruń                |  164       |       |EGD
|186 | Buczkowski Andrzej        20kyu | Bydgoszcz            |  156       |       |EGD
|187 | Balaga Agata              20kyu | Opole                |  100       |       |EGD
|188 | Jastrzębski Stanisław     20kyu | Kraków               |  100       |       |EGD
|189 | Sheng Dawid               20kyu | Bydgoszcz            |  100     0 |       |EGD
|190 | Szumiński Igor            20kyu | _                    |  100       |       |EGD
|191 | Kamiński Jan              25kyu | Toruń                |  100       |       |EGD
|192 | Łubiński Jakub            30kyu | Toruń                |  246       |       |EGD
|193 | Łubiński Kacper           30kyu | Toruń                |  161       |       |EGD
|194 | Tietz Zofia               30kyu | Lubicz Górny         |  106       |       |EGD
|195 | Dziekoński Jacek          30kyu | Konstancin-Jeziorna  |  100       |       |EGD
|196 | Kunek Tadeusz             30kyu | Sośno                |  100       |       |EGD
|197 | Meszek Oskar              30kyu | Toruń                |  100       | 20kyu |EGD
|198 | Tietz Marek               30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
|199 | Trawka Aleksander         30kyu | Lubicz Górny         |  100       |       |EGD
14.03.2017

Dawid Sheng              - debiut na 20 kyu

EGD A  FR Grenoble, Elle Cup
EGD B  HU Budapest, 11th Rabbity Six Handicap/11. Nyulashatos Hendikep
EGD C  PL Bydgoszcz, Puchar Pomorza i Kujaw

Komentarze

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia link do gry na portalu eidogo. Przykład: [eidogo http://files.gokgs.com/games/2011/3/5/kolorek-fan.sgf]