Drużynowa Liga klubów ("liga miast") - sezon II

W komentarzu do jakiegoś wpisu padło poniższe pytanie. Coś wiem, to odpowiem ;) 

"Hej, czy ktoś się orientuje co się stało z Ligą Miast? Kiedy rusza nowy sezon? Czy zmienią się zasady?"  anonim on pt., 2012-05-18 09:28

W tej chwili nie znamy jeszcze formy drugiego sezonu. Niemniej sądzę, że będzie wystarczająca liczba zainteresowanych klubów, by w jakiejś formie kontyuować drużynowe mecze międzyklubowe. 

Tak, że jeżeli są chętne nowe kluby do przyłączenia się do ligi, proszę o kontakt email do mnie: marmezz@gmail.com. Warto wstąpić do rozmó o lidze zawczasu, wtedy będziemy mogli uwzględnić zdanie wszystkich.

Jeżeli jakaś osoba z klubów, które już uczestniczyły w lidze jest zainteresowana bieżącymi szczegółami nowego sezonu, to najlepiej żeby na razie porozmawiała z osobą, która ten klub reprezentowała (z kapitanem drużyny).

Jeżeli, któreż kluby chcą zmienić osobę, reprezentującą ich klub na wewnętrzej grupie Ligi, to również proszę o kontakt. 

Pozdrawiam Kuba

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Znacznik [badukpl id] wstawia grę z baduk.pl o podanym numerze. Przykład: [badukpl 1384]
  • Znacznik [eidogo adres_pliku_sgf] wstawia player eidogo z zapisem partii. Przykład: [eidogo //go.art.pl/sites/default/files/sgf/2017-1-alphago-kejie.sgf]