styczeń 2020

Wyniki Turnieju o Rubinowy Kamień

Dnia 25.01.2020r. odbył się Turniej Handicapowy o Rubinowy Kamień. Ku zaskoczeniu organizatorów, wszyscy gracze grali w turnieju głównym, natomiast był tylko jeden gracz początkujący - Kalina Blek, która na pocieszenie otrzymała upominek :)

A oto wyniki:
 Num   Pl   Name  Rank  Co  Club  NbW R 1 R 2 R 3 R 4 CATNBWSOSSODOS
Malkiewicz Cezary8KPLToru4 2+/b4 7+/w1 4+/w9 3+/w6141111
Blek Dominik4KPLToru3 1-/w4 12+/b3 9+/w5 6+/w91395
 Lewan Kamil14KPLToru3 11+/w1 6+/w3 7+/b5 1-/b61395
Szamrowicz Piotr19KPLBydg3 13+/b0 8+/w1 1-/b9 5+/w01384
Doroch Radoslaw19KPLToru2 6-/b2 10+/w1 8+/w1 4-/b01294
Chmielinski Piotr17KPLGdan2 5+/w2 3-/b3 11+/b2 2-/b91293
Bednarska Julia9KPLToru2 9+/b0 1-/b1 3-/w5 14+/b11292
Lukaszewicz Antoni20KPLBydg2 10+/w0 4-/b1 5-/b1 13+/b11272
Olszewski Dominik9KPLGdan2 7-/w0 14+/b1 2-/b5 11+/w61261
10  10 Meszek Oskar20KPLToru2 8-/b0 5-/b1 13+/b1 0+ 1240
11  11 Dec Tomasz15KPLGdan1 3-/b1 13+/w4 6-/w2 9-/b61170
12  12 Sliwinski Mariusz1KPLToru1 0- 2-/w3 14+/w7 0- 1130
13  13 Lubinski Jakub19KPLToru0 4-/w0 11-/b4 10-/w1 8-/w11080
14  14 Klimczak Mariusz8KPLBydg0 0- 9-/w1 12-/b7 7-/w11050

Turniej liczył się do klasyfikacji generalnej Pucharu Pomorza i Kujaw 2020.

Zapraszamy na następny turniej 29.02.2020 !

Lista rankingowa PSG po turnieju w Bydgoszczy

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20200120_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20200120_h.htm

Kamil Lewan              - debiut na 12 kyu
Piotr Cyrklaff           - debiut na 20 kyu

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2749     9 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2706     7 |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2473     4 |       |EGD
Czytaj dalej

Wyniki Turnieju w Bydgoszczy

Impreza bardzo udana. Jak się wyśpię to wrzucę kilka słów komentarza. Fotorelacja na fb. A tymczasem suche wyniki:

Turniej handicapowy:

M-ce   Name  Rank  Co  Club R 1 R 2 R 3 NBWSOSSODOS
Habu Koichiro5DPLKrak 11+/w7 9+/w2 4+/w9355
Szychowiak Marianna3KPLBydg 12+/w0 16+/b9 11+/b0322
Barcicki Tymoteusz12KPLPozn 17+/w0 10+/b1 16+/b9311
Klimczak Mariusz8KPLBydg 15+/b0 7+/w1 1-/b9263
Doroch Radoslaw19KPLToru 6-/b4 8+/w1 13+/w0253
Pruszynski Juliusz15KPLLodz 5+/w4 13+/w4 10-/b4243
Bednarska Julia9KPLToru 10+/w2 4-/b1 17+/w3231
Lukaszewicz Antoni20KPLBydg 0+ 5-/b1 14+/w0231
Walaszewski Maksym3DPLBydg 16+/b5 1-/b2 18+/w7230
10 Chojnacki Piotr11KPLBydg 7-/b2 3-/w1 6+/w4172
11 Wierzbowski Lukasz3KPLBydg 1-/b7 12+/b0 2-/w0171
12 Dziezyc Marcin3KPLWars 2-/b0 11-/w0 15+/w5151
13 Szamrowicz Piotr19KPLBydg 14+/w1 6-/b4 5-/b0151
14 Cyrklaff Piotr20KPLBydg 13-/b1 0+ 8-/b0130
15 Malkiewicz Cezary8KPLToru 4-/w0 17+/w4 12-/b5130
16 Hayashi Kozo8DJPOsak 9-/w5 2-/w9 3-/w9080
17 Lewan Kamil12KPLToru 3-/b0 15-/b4 7-/b3060
18 Barcicki Artur5KPLPozn 0- 0- 9-/b7020

Turniej dla początkujących:

 Num   Name  Rank  Club R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 NBWSOSSOSOS
Nowotny Wojciech30KGdan 3+ 2+ 8+ 4+ 7- 6+ 5+ 9+ 0+ 837323
Mikucki Filip30KBydg 6+ 1- 3- 5+ 9+ 7+ 4+ 0+ 8+738322
Lubiński Kuba30KToru 1- 0+ 2+ 8+ 4+ 5- 7+ 6- 9+639321
Zieliński Piotr30KPozn 0+ 6+ 5+ 1- 3- 9+ 2- 8+ 7+639321
Izabella Moniak30KBydg 9+ 8- 4- 2- 0+ 3+ 1- 7+ 6+540320
Kalinowski Michał30KBydg 2- 4- 7+ 9+ 8+ 1- 0+ 3+ 5-540320
Barcicki Kacper30KBydg 8- 9+ 6- 0+ 1+ 2- 3- 5- 4-342318
Srul Klaudia30KPozn 7+ 5+ 1- 3- 6- 0+ 9- 4- 2-342318
Kozioł Paweł30KBydg 5- 7- 0+ 6- 2- 4- 8+ 1- 3-243317

Do zobaczenia za miesiąc! :-)

Wyniki Zimowego Turnieju Warszawskiego

II Zimowy Turniej Warszawski 2020

 Num   Pl   Name  Rank  Co  Club  NbW R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 MMSSOSSOSOSDC
Jurkiewicz Dawid3DPLPozn8 14+/w0 8+/b0 6+/w0 4+/b0 2+/w0 3+/b0 5+/b0 9+/w03625620360
Majka Marcin4DPLWroc6 5+/b0 6-/w0 11+/b0 3+/w0 1-/b0 4+/w0 9+/b0 14+/w03425820250
Walaszewski Maksym3DPLBydg5 4+/w0 7-/b0 12+/w0 2-/b0 10+/w0 1-/w0 14+/b0 5+/b03325920050
Frączak Jan2DPLWars5 3-/b0 10+/w0 5+/b0 1-/w0 11+/b0 2-/b0 16+/w0 8+/w03325820120
Dyszczyk Piotr1KPLLubl4 2-/w0 14+/b0 4-/w0 15+/b0 6+/b0 11+/w0 1-/w0 3-/w03225920100
Czernecki Cezary3DPLZuri3 8+/w0 2+/b0 1-/b0 7+/w0 5-/w0 0= 0= 0= 3224919340
Brunner Vit4DCZImba2 10+/b0 3+/w0 0= 6-/b0 0= 0= 0= 0= 3223618750
Frączak Paweł1KPLWars3 6-/b0 1-/w0 10-/b0 17+/w0 9-/w0 18+/b0 12+/w0 4-/b03125319730
Bednarczyk Dariusz3KPLPozn4 17+/b0 11-/w0 15+/b0 10-/w0 8+/b0 16+/w0 2-/w0 1-/b03125319620
10  10 Leszczyński Grzegorz1KPLWars2 7-/w0 4-/b0 8+/w0 9+/b0 3-/b0 12-/b0 0= 0= 3124719510
11  11 Kołodziejczyk Michał3KPLOżar3 18+/b0 9+/b0 2-/w0 12+/w0 4-/w0 5-/b0 0= 0= 3124419410
12  12 Sobański Grzegorz3KPLPozn4 15+/w0 20+/b0 3-/b0 11-/b0 16-/w0 10+/w0 8-/b0 19+/w03124419290
13  13 Dzieżyc Marcin3KPLWars1 0= 0= 0= 0= 0= 0= 18+/b0 0= 3121817490
14  14 Lew Łukasz2DPLZiel0 1-/b0 5-/w0 0= 0= 0= 0= 3-/w0 2-/b03024719280
15  15 Bugaj Antoni3KPLWars3 12-/b0 16+/b0 9-/w0 5-/w0 18-/w0 17-/b0 19+/w0 24+/b03023918820
16  16 Szeląg Mateusz4KPLWroc4 19+/b0 15-/w0 20+/w0 0= 12+/b0 9-/b0 4-/b0 22+/w03023618750
17  17 Kwiatkowski Tomasz3KPLLubl2 9-/w0 19-/b0 0= 8-/b0 23+/w0 15+/w0 0= 0= 3022918440
18  18 Kosz Marcin4KPLWroc3 11-/w0 22-/b0 19+/w0 20+/b0 15+/b0 8-/w0 13-/w0 21-/b02923718350
19  19 Libront Dawid4KPLBydg3 16-/w0 17+/w0 18-/b0 0= 22+/b0 23+/w0 15-/b0 12-/b02923018360
20  20 Przybycien Robert4KPLWars1 23+/b0 12-/w0 16-/b0 18-/w0 0= 0= 0= 0= 2922117700
21  21 Cieślińska Noemi6KPLBiał4 0= 0= 0= 26+/b0 24-/w0 22+/w0 23+/b0 18+/w02920816350
22  22 Skibińska Paulina7KPLPozn4 27+/b0 18+/w0 24+/w0 23-/b0 19-/w0 21-/b0 26+/w0 16-/b02722217010
23  23 Lendo Zdzisław6KPLEłk3 20-/w0 25+/b0 26+/w0 22+/w0 17-/b0 19-/b0 21-/w0 0= 2722116560
24  24 Chojnacka Marcelina8KPLBydg5 0+ 27+/w0 22-/b0 30+/w0 21+/b0 28+/w0 25-/b0 15-/w02719414980
25  25 Mazur Michał8KPLBiał5 26-/b0 23-/w0 28+/w0 27-/w0 31+/b0 30+/b0 24+/w0 32+/b02716913370
26  26 Klimczak Mariusz9KPLBydg5 25+/w0 28+/b0 23-/b0 21-/w0 27+/w0 31+/w0 22-/b0 30+/b02618514340
27  27 Księżak Paweł8KPLŁódź2 22-/w0 24-/b0 29+/w0 25+/b0 26-/b0 0= 0= 0= 2519014220
28  28 Bryson Aaron17KPLWars5 29+/w0 26-/w0 25-/b0 32+/b0 34+/w0 24-/b0 33+/b0 35+/w01814711410
29  29 Seget Anna17KPLPozn4 28-/b0 30-/w0 27-/b0 31-/b0 35+/w0 0+ 34+/w0 33+/w01712410640
30  30 Wach Marek19KPLWars5 34+/w0 29+/b0 32+/w0 24-/b0 33+/b0 25-/w0 35+/w0 26-/w01614711410
31  31 Wach Michał20KPLWars6 33+/w0 34+/b0 35+/b0 29+/w0 25-/w0 26-/b0 32+/b0 0+ 1613010270
32  32 Papaj Grzegorz20KPLNDMa4 35+/w0 33+/b0 30-/b0 28-/w0 0+ 34+/b0 31-/w0 25-/w01412310190
33  33 Zajczuk Krzysztof20KPLBiał3 31-/b0 32-/w0 34+/b0 0+ 30-/w0 35+/b0 28-/w0 29-/b0131149830
34  34 Bugaj Zofia19KPLJoze1 30-/b0 31-/w0 33-/w0 35+/b0 28-/b0 32-/w0 29-/b0 0= 121169890
35  35 Żebrowska Joanna20KPLBiał1 32-/b0 0+ 31-/w0 34-/w0 29-/b0 33-/w0 30-/b0 28-/b0111169810


Lista rankingowa PSG po turnieju w Warszawie

Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20200109_s.htm
Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20200109_h.htm

Mariusz Klimczak         - awans na  8 kyu
Aaron Bryson             - awans na 15 kyu
Marek Wach               - awans na 16 kyu
Anna Seget               - awans na 17 kyu

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2740       |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2699       |       |EGD
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2469       |       |EGD
Czytaj dalej

Turniej w Bydgoszczy

Zapraszamy serdecznie na kolejny turniej handicapowy w Bydgoszczy, który odbędzie się 18-go stycznia.

Miejsce: IVLO, Stawowa 39, Bydgoszcz

Goście!!!

  • Z kurtuazyjną wizytą przybędą do naszego klubu wspaniali goście: Kozo Hayashi 6P i Koichiro Habu 5D. Niezmiernie się z tego powodu cieszymy i zapraszamy do uczestnictwa w związanych z nią wydarzeniach.
    • W piątek przed turniejem spotkamy się w Bydgoskiej Warzelni na kolacji. Z całą pewnością bez grania się nie obędzie. ;-) Zapraszamy wszystkich chętnych, przy czym proszę o zadeklarowanie udziału - muszę zarezerwować odpowiednią ilość miejsca. Dla tych co się nie zgłoszą do końca bieżącego tygodnia może zabraknąć miejsca...
      • W sobotę przed turniejem nasi goście zagrają symultanę ze wszystkimi chętnymi. Symultana rozpoczyna się 9:30. Żeby wziąć udział trzeba przed jej rozpoczęciem zająć miejsce przy desce.

      Turniej handicapowy:

      • Zapisy: od 09:30, start o 10:00.
      • System: Szwajcar, 3-4 rundy (jak zdążymy), czas 30 minut, byoyomi 20 sek. kolejność wg. NBW, SOS, SODOS, DC.
      • Reguły: japońskie, komi 6,5.
      • Wpisowe: co kto może;-), gotówka jest super, ale także przyjmujemy wpisowe w naturze w postaci fantów do puli nagród.
      • Nagrody: książki i sprzęt. Jedna nagroda losowana wśród nienagrodzonych obecnych na zakończeniu (dla tego co nigdy nie wygrywa...;-) 

      Turniej dla początkujących:

      • Zapisy: od 09:30, start o 9:45.
      • System: każdy z każdym, plansze 13x13, reguły japońskie.
      • Wpisowe: bez wpisowego.
      • Nagrody: sprzęt, książki, upominki.

      Dodatkowe atrakcje:

      • Pizza! ;-) 

      Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na: wojciechszychowiak@poczta.onet.pl

      Lista zarejestrowanych uczestników.

      Tegoroczna klasyfikacja pucharowa pojawi się zaraz po pierwszym turnieju...

      W grudniu MPJ (być może, ale wymagane jeszcze potwierdzenie) i Wielki Finał naszych tegorocznych zmagań pucharowych - nasz turniej Grand Prix. Serdecznie zapraszam uczestników wszystkich imprez, kibiców i sympatyków.

Lista rankingowa PSG - noworoczna

Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20200101_h.htm

| Lp.| Gracz                    Stopień| Miasto/Klub          | GoR    +/- |  T  W  G | Tytuł |
|----|---------------------------------|----------------------|------------|----------|-------|
|  1 | Surma Mateusz              7dan | Dzimierz             | 2740       | 11 35 52 |  2pro |EGD
|  2 | Frejlak Stanisław          7dan | Warszawa             | 2699       | 22 83 115|       |EGD MP
|  3 | Habu Koichiro              5dan | Kraków               | 2469       |  5 22 30 |       |EGD 2
Czytaj dalej