1% na promocję Go

Początek roku w Polsce to okres rozliczania podatku dochodowego. Od kilku lat możemy przekazywać 1% naszego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Stowarzyszenie Meijin jest taką organizacją od początku swojego istnienia. Dlatego zachęcam wszystkich do przekazania nam 1% podatku.

Dane do wypełnienia PITu:

Nazwa OPP : STOWARZYSZENIE MEIJIN
Nr krs : 0000279330

Stowarzyszenie Meijin zostało założone w 2007 roku w Bielsku-Białej. Jedną z flagowych imprez przez nas ogranizowanych jest Liga Młodych Mistrzów. W tym roku odbędzie się już jej ósma edycja. W lidze swoje pierwsze szlify zdobywało wielu graczy, którzy aktualnie odgrywają główne role w polskim go. Kamil Chwedyna i Stanisław Frejlak zostali Mistrzami Polski. Mateusz Surma został Mistrzem Europy oraz aktualnie posiada w Polsce najwyższy ranking EGF. 

Poza LMM Stowarzyszenie Meijin również wspiera organizację turniejów. Zarówno przez sponsorowanie upominków jak i przez dostarczanie sprzętu(Czy wiedzieliście, że tegoroczne Mistrzostwa Poslki rozgrywane były na deskach dostarczonych przez stowarzyszenie Meijin, które zostały przekazane nam przez sklep e-go.pl?)